Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

ima te kreme u prodaji, fotkao sm kod mog oèuha, njega uhvatila neka tromboza, pa ma¾e noge.

eclipse4

Citat: mrle poslato 07 Decembar, 2016, 20:16
Malo se nama¾e i sve proðe



zamisli upadnes u lazicevu sobu....zamracena,jedina svetlost je ona sto dopire od sijalice iz hodnika  kroz otskrinuta vrata....gde gde neka diodica od punjaca,radia,produznog kabla telefona svetluca u mraku.....muzika laganica,recimo kris rea i roud tu hel....lazic lezi na krevetu opusten u svakoj varijanti.....kad u tom momentu shvata da si usao na vrata,on ustane u sedeci stav i brise rukavom kremu sa usana ......

[rofl] [rofl]

eclipse4

Citat: mrle poslato 08 Decembar, 2016, 10:35
ima te kreme u prodaji, fotkao sm kod mog oèuha, njega uhvatila neka tromboza, pa ma¾e noge.

e sad ovo savet od mog prijatelja,zapravo nije savet nego sta se desilo...

posle par dana nakon sto dosao i germanije video je negde iznad kolena sa unutrasnje strane noge neku crvenu tackicu,za tri-cetiri dana ta tackica se pretvorila u liniju koja mu stigla do polovine kolena i "muda"......otisao kod lekara gde mu je ovaj dao neku krenmu za mazanje,mazao mazio ali mu linija stigla skoro do muda gore,otisao kod lekara ovaj mu kaze da nastavi da maze tu kremu objasnjavajuci mu sta je to....ovaj se iznervira krene za nemacku i tamo mu rekli da je valjda tromboza i mislim da su mu otvorili venu ili tako nesto.....to bilo pre 7-9 godina.tako da iskreno i ne pamtim bas najbolje....al nije zajebancija

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 08 Decembar, 2016, 13:20
Citat: mrle poslato 07 Decembar, 2016, 20:16
Malo se nama¾e i sve proðe



zamisli upadnes u lazicevu sobu....zamracena,jedina svetlost je ona sto dopire od sijalice iz hodnika  kroz otskrinuta vrata....gde gde neka diodica od punjaca,radia,produznog kabla telefona svetluca u mraku.....muzika laganica,recimo kris rea i roud tu hel....lazic lezi na krevetu opusten u svakoj varijanti.....kad u tom momentu shvata da si usao na vrata,on ustane u sedeci stav i brise rukavom kremu sa usana ......

[rofl] [rofl]
Jeb'o te Laziæ... ;D

DebeliZmaj

a lozish se na njega .....
priznaj da na projektor
turish mu sliku ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

niki64



Lazicu, tvoj ili Kostin rodjak?
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

tamburski

Nema sanse vidis da je guma ko nova

Lazic


eclipse4

Citat: DebeliZmaj poslato 08 Decembar, 2016, 14:43
a lozish se na njega .....
priznaj da na projektor
turish mu sliku ....

Pa ima i na koga

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D


Lazic


lord_oblivion

Citat: niki64 poslato 08 Decembar, 2016, 20:43


Lazicu, tvoj ili Kostin rodjak?

Jeftinija varijanta rimlock-a  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: tamburski poslato 08 Decembar, 2016, 22:02
Nema sanse vidis da je guma ko nova
Sad videh... ;D Neæemo da se vreðamo, nisam ja kriv ¹to je moja Mitas enduro posle 4 godine i 20.000km i dalje k'o nova... :o ;D
Najveæa misterija je za¹to je i dalje mekana na dodir, a mogu ti reæi kako dr¾i ovih dana po jutarnjim minusima, sumnjam da tu nisu èista posla... :o ;D

Dukags


Lazic


Dukags

Kad smo veæ kod telefona...


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?