Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Koja surova istina!!  A sta je sa nama bilo,mi smo iznad svega cjenili dolar,a njemackoj marki smo dizali spomenike...!!!??!!
jin-jang

misa-pei

Mi smo jedini genijalci koji su smanjili vrednost (inflatirali ih :D :D :D) dvema stranim valutama (marka i euro).

"Ma ¹ta je to, samo sto maraka (evra)". A Nemac bi ti oko izvadio za marku.
Država je najveći neprijatelj naroda

bucko

Ja to nista ne bi odbacivao,prihvatam sve

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Umesto da samo dosipa ulje i u¾iva... :D

Boban_m

Ali je ideja za osvetu vrh.

UFF

vala kedi i t5 su razlozi zasto sad vozim jebenog pola
posle bmw-a mi je trebalo nesto sa prednjim pogonom a ja bolji i stabilniji pikap od kedija vozio nisam a vozio sam ih skoro sve (bolji je cak i od vecine komercijalnih vozila, lazic zna o cemu pricam)

sto se tice t4 znam samo da je bar duplo bolji od toyote buldog a ostale nisam terao

Boban_m

Citat: UFF poslato 17 Oktobar, 2016, 00:17
vala kedi i t5 su razlozi zasto sad vozim jebenog pola
posle bmw-a mi je trebalo nesto sa prednjim pogonom a ja bolji i stabilniji pikap od kedija vozio nisam a vozio sam ih skoro sve (bolji je cak i od vecine komercijalnih vozila, lazic zna o cemu pricam)

sto se tice t4 znam samo da je bar duplo bolji od toyote buldog a ostale nisam terao
Kedi je na osnovi Golfa, samo sto Golf ima duplo bolje vjesanje i lezanje ali ti kazes da je seljacki. Jbg.

UFF

pa posle onoga sto je golf II ostaavio u nasledje... vala pobrinuo je se dobro da svaki sledeci sa tim imenom bude teska seljana  [rofl]

Boban_m

Napravi distancu od seljane i kupi Golf 7 ako te to muci.

UFF

ja bi tiguana :)

veca je distanca nego sto je ima golf 7 (bar od zemlje)

aæimo


Boban_m

Citat: UFF poslato 17 Oktobar, 2016, 00:30
ja bi tiguana :)

veca je distanca nego sto je ima golf 7 (bar od zemlje)
I to ti je Golf za zavrnutim nogavicama. Tuareg je bolja opcija.

UFF

bio sam pa znam da je amerika uticala na tebe ali tuareg je krmaca
nemam potrebu za tim, kita mi je standardne velicine

Citat: aæimo poslato 17 Oktobar, 2016, 00:31
kedi je u osnovi polo.

[dancing]

Boban_m

Kako je to amerika uticala na mene?

Kedi je nastao na osnivi golfa, posle na osnovi kedija a zadnji od touran sa golfovim prednjim vjesanjem. Dakle, u osnovi golf jer je ionako centar VW svijeta.

UFF

tako sto znam po sebi
pre nego sto sam otisao u usa mislio sam da je x5 nepotrebno preveliko qrcenje a kad sam se vratio izgledao mi je smesno koliko je mali i ja sam tamo proveo samo mesec dana za razliku od tebe
evo ga reper

http://s22.postimg.org/xh2txf2s1/DSCN1466.jpg


Boban_m

Kapiram sta pricas, ali ja mislim obrnuto, da sam (a vjerujem i ti) ostao isti. Malo je kasno za znacajnije promjene. I tamo i ovde jednostavno uvidjas realnost i prihvatis je. Da se sad vratim 95% bih opet vozio VW dizel.

bucko

Citat: Boban_m poslato 17 Oktobar, 2016, 00:21
Citat: UFF poslato 17 Oktobar, 2016, 00:17
vala kedi i t5 su razlozi zasto sad vozim jebenog pola
posle bmw-a mi je trebalo nesto sa prednjim pogonom a ja bolji i stabilniji pikap od kedija vozio nisam a vozio sam ih skoro sve (bolji je cak i od vecine komercijalnih vozila, lazic zna o cemu pricam)

sto se tice t4 znam samo da je bar duplo bolji od toyote buldog a ostale nisam terao

! No longer available




juga