Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Zverinjak II


Lazic


joka

 Mislim, da ni pragnje nije veæi problem za njega   [cheers]

Biker-Boy

Citat: Zverinjak II poslato 10 Oktobar, 2016, 18:05



kako bre nije za kurac, pa on to najvise voli, ne vicu mu dzabe vucicu pederu :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Zverinjak II


mrle


mrle

Otvaraè za pivo se sinoæ èudio kako je to nestalo piva



Dragan_kineziolog

Citat: Laziæ poslato 10 Oktobar, 2016, 21:18



Istina ziva ;D
Ima i slika sa studentima stipendistima, gdje mu je otkopcan slic, izaslo u novinama tako, al ne mogu sad nigdje da nadjem. Inace sad vec bivsi nacelnik ;D
Tezak je zivot nas nindzi


zagadjenje

Tjuning bud¾ing

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

stilgar



iz vremena kad smo bili svet :(

idanijel


eclipse4


eclipse4








Na fotografiji koja pokazuje èopor vukova u pokretu, a nastala je u Nacionalnom parku Vanatori-Neamtu u Rumuniji savr¹eno je objasnila sistem zbog kojeg “vukovi nikada ne igraju u cirkusu za zabavu ljudima”.

Vukovi u èoporu se meðusobno takmièe oko svega, a pobednik je alfa vuk – i neki bi rekli onaj koji je na èelu èopora. Da, i ne. Zavisi s koje strane gledate, tvrdi Urban Pet magazin.

Na fotografiji, kao ¹to smo rekli nalazi se èopor vukova, koji se jasno vidi i taèno se mogu prebrojati èlanovi èopora. Prva tri koja su na èelu, su zapravo oni stari i bolesni vukovi. Da je obrnuto, svi vukovi bi u sluèaju napada uginuli.

Oni su na èelu kako bi ostatku èopora olak¹ali kretanje, praveæi put u snijegu. Logièno je sporiji su, ritam je slabiji, ali oni su za¹tita ostatku èopora. Njih trojica su i prve ¾rtve ukoliko ih neko napadne.

Iza njih trojice, dolazi pet najbr¾ih i najjaèih vukova koji su i izviðaèi, ali i za¹titnici vuèica kojih je 11, i koje idu odmah iza njih. Iza 11 ¾enki, nalazi se pet jednako jakih i brzih vukova, koji takoðe ¹tite ¾enke, ali i voðu èopora, onog vuka koji se nalazi na zaleðu kolone.

Iako izgleda da zaostaje za èoporom, voða zapravo tako ima kompletan pregled, on sa èela daje naredbe i koordinira kolonu tako da pre¾ivi put u celini.

Stoga, zapamtite jednu stvar – da bi bili voða, ne morate biti uvek prvi i na èelu u onome ¹to radite. Voða je “glavni” iz pozadine.

UFF

al se neko iskenjao za sve pare

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

uffe slika je uslikana na arktiku u kanadi....i nema veze sa rumunijom (koliko se secam)....ana celu se nalazi zenka koja je vodja copora...cini mi se neka emisija je bila na bbc ili tako nesto da ga jebem u vezi lova vukova na bizone......interesantna je poenta price nista vise...


@zmaje daleko sam odatle...prijatelj mi poslao sad sliku....inace da sam u NS vec bih kontaktirao nekog manijaka za na pice :)

Boban_m