Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Lazic


eclipse4

zamoli me komsika  da joj ja lepm plocice u jednoj prostoriji pa makar jedan red dnevno ali da ne uzme drugog pa kud cu sta cu ja pristadoh.....iskreno nemam kad da radim to drugima...i onak lepio ja danas i zatreba mi jedna ravnjaca,ja je pitam dal ima...kaze nema al ima neke drvene letve,deblje u prostoriji na kraju dvorista...razmisljam se reko daj da vidim mozda je ok da ne idem vise do kuce......kad ono u prostoriji ni manje ni vise ;)

motor je isto tu samo skinut




















Boban_m


eclipse4

samo kad bi dala......motor :)

Boban_m


penzos

 [thumb_up] brate dobar ulov! Pa koji æe joj u ¹upi, kada neko mo¾e da ga vozi! Samo da ne zacepi cenu.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

El Jefe

250 је врло ретко наћи.
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Jeste 250 je kubika....fali mu samo karburator.ima ga al ne zna gde ga stavili.

slave74

Dobro ti pogledaj gde su ga metnuli :)

Bori¹a

a dobro gledaj i gde ga meces... da ne dodje mali karburator [rofl]

penzos




Zrenjaninska èesmovaèa danas.  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic


Glava Dole

Ma ista bila i u cacku 2-3 dana posle one poplave dok se rascistili bazeni... ili su nesto radili pa se nakupilo zemlje u cevima, normalna pojava... je l' si imao vode neprekidno danas?

penzos

Ma u Zrenjaninu je slièna odaavno, samo sada preterali! Nije za piæe veæ oko 20-25 godina. A raèuni sti¾u kao da je Evian!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Zverinjak II


UFF

Citat: penzos poslato 01 Septembar, 2016, 22:38
Ma u Zrenjaninu je slièna odaavno, samo sada preterali! Nije za piæe veæ oko 20-25 godina. A raèuni sti¾u kao da je Evian!

pa sto je koristite?

otkazes ili koristis samo za tusiranje i ves masinu

Lazic

Ti bi se tu¹irao i prao ve¹ u onome... :o ;D

UFF

pa da jer siguran sam da je bolja od tehnicke iz bunara a treceg resenja nema

Lazic