Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


Bori¹a

Citat: eclipse4 poslato 12 Avgust, 2016, 03:23zato sto plastika nije krta kao staklo a tu spada od udarca u rupi preko udarca kamencica pa sve do "prepusti na masti"....

moze da bude od neke providne plastike 😁 nisam skapirao da je stakleni, onda logicno

eclipse4

ko li je usao u jednosmernu ???

eclipse4

Citat: Bori¹a poslato 12 Avgust, 2016, 02:08


zanimljiva fora ali lik kaze 'dangerous as fuck'

ne razumem zasto je ovo opasnije od plasticnog rezervoara?

Citat: Bori¹a poslato 12 Avgust, 2016, 12:18
Citat: eclipse4 poslato 12 Avgust, 2016, 03:23

moze da bude od neke providne plastike 😁 nisam skapirao da je stakleni, onda logicno

Citatzasto je ovo opasnije od plasticnog
Citatnisam skapirao da je stakleni

kad hoces da se izvlacis bar se potrudi da uspes u tome,budi kreativan  ;D ;D ;D




Bori¹a

hahahahahahaahah mislio sam da je pleksiglas ili nesto tome slicno, a ne staklo [yahoo]

El Jefe

hosting images
Најбржи Индијан. Испод оклопа
Друштво за заштиту од животиња

BOKYBOY

#35206
Citat: Zverinjak II poslato 11 Avgust, 2016, 23:14
Bolje zezanje od GTI.


...od Francuza ipak ovo...imao vise komada...GTI 1.6,GTI 1.9,GT rally 1.4...ne mogu slike da nadjem od dva crna...
ovaj crveni je GTI 1.6 (115ks) [panic] p.s.I naravno da su svi bili u bolesno dobrom stanju,ko zna koliko ulozeno... [ludak]








El Jefe

imagehosting
Тријумф за обарање брзинског рекорда. Са два агрегата Rocket III и турбопуњачима око 1000Кс. Тренутни рекорд 606 Кмх.
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: El Jefe poslato 12 Avgust, 2016, 16:29
imagehosting
Тријумф за обарање брзинског рекорда. Са два агрегата Rocket III и турбопуњачима око 1000Кс. Тренутни рекорд 606 Кмх.
A vozi Gaj Martin... ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

idanijel


DebeliZmaj

usput 1945 je otisla samo u restrukturiranje ( velika rec ... )...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF



Lazic

Ja obièno obrnuto, odavde na fb... :D



Citat: DebeliZmaj poslato 12 Avgust, 2016, 19:53
usput 1945 je otisla samo u restrukturiranje ( velika rec ... )...

[rofl] [rofl] [rofl]


Hitler bi bio ponosan na dana¹nji eu/nemaèki rajh... I ndh... I amerièko/engleski...

Gvozden

uuu al bi bio ponosan na Minhen... Prepun Marjan plac vehabija, ninja i turaka...
Sjebali su se za sva vremena, sad ce njih malo da uce sta je geto, Osim ako onaj Dahau nisu dzabe krecili.... mada bio sam prisutan sad kad je onaj upucao one u Olimpija centru. Shwabe su ipak doktorirali lov na ljude ....za 10 min stopovan ceo Minhen...Sveee stalo i samo kerovi laju :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: Gvozden poslato 13 Avgust, 2016, 03:34
uuu al bi bio ponosan na Minhen... Prepun Marjan plac vehabija, ninja i turaka...
Sjebali su se za sva vremena, sad ce njih malo da uce sta je geto, Osim ako onaj Dahau nisu dzabe krecili.... mada bio sam prisutan sad kad je onaj upucao one u Olimpija centru. Shwabe su ipak doktorirali lov na ljude ....za 10 min stopovan ceo Minhen...Sveee stalo i samo kerovi laju :D
Koja je razlika izmeðu nacista i vehabija? I jedni i drugi su u tripu da su uhvatili boga za muda i da su svi ostali ni¾a biæa...