Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Biker-Boy poslato 11 Jul, 2016, 01:44
Samo nek dodju lepo sa sve GS-ovima, K1600RT, K1200R, S1000RR, i nek ih ostave i odu , i postede sebe jos jedne istorijske sramote :)
Ja bi Multistradu pa nek ide ¾ivot... ;D

BOKYBOY


Darko


Lazic


Major

[rofl] hajduk veljko [rofl]
SJAJNO!!!

Dukags


bigbad86

Ovo verovatno vozi neki klovn koji radi decije rodjendane :)

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Na to sam i mislio, sile osovine æe opet da proðu kao bosi po trnju sa Rusima... Nikako da nauèe vekovima... ;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 11 Jul, 2016, 17:36
Na to sam i mislio, sile osovine æe opet da proðu kao bosi po trnju sa Rusima... Nikako da nauèe vekovima... ;D
bojim se Lazicu da gresis, nece opet tenkovima na Staljingrad, pa da naidje zima, ovaj put ce da bude pritiskanje crvenih dugmica na obe strane, a najebace oni koji nemaju atomska sklonista da prezive narednih 200 radioaktivnih godina. Mi ce da najebemo sigurno jer ni gradonosne oblake ne mozemo da zaustavimo, a kamoli neku nuklearnu interkontinetalku.

Lazic

Na Tari za poslednjih milion godina nije bilo ni jedno ledeno doba, dok je u Evropi bilo 19(devetnaest!), kapiram da æe i radijacija tamo da bude pre¾ivljiva... ;D
Samo da ne izvarnièe jo¹ par godina da spremim odstupnicu... ;D

edit:
Inaèe, vekovima veæ balave na osvajanje Rusije, za¹to misli¹ da æe ishod da bude drugaèiji ovog puta...? ;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 11 Jul, 2016, 18:47
Na Tari za poslednjih milion godina nije bilo ni jedno ledeno doba, dok je u Evropi bilo 19(devetnaest!), kapiram da æe i radijacija tamo da bude pre¾ivljiva... ;D
Samo da ne izvarnièe jo¹ par godina da spremim odstupnicu... ;D

edit:
Inaèe, vekovima veæ balave na osvajanje Rusije, za¹to misli¹ da æe ishod da bude drugaèiji ovog puta...? ;D
ne znam koji ce ishod da bidne jerbo mi necemo videti ko je pobedio, al ima ko da zapise ako ti budes na Tari :) samo nemoj da pravis zemunicu da se ne strmeknes niz stepenice dok silazis :)

Lazic

Staviæu neke du¹eke na dno... ;D

penzos

Napokon povezao PC, sreðujem po njemu i naðem fotke brata Javora iz Sofije i njegovih radova!  [kralj]








Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Zeljkamp

Poranila kod premijera... :)

TwinZ Auto & Moto

Lazic

Nisam ni mislio da æe stvarno da prima raju...

Dukags


Lazic

Koènice su i onako precenjene... :D

Dukags


BOKYBOY