Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 01 Jul, 2016, 19:31
...DZ ima pona¹anje tinejd¾erke darkerke....
Duboki unutra¹nji raskol i branjenje negacijom.

Darkerka tinejd¾erka "tra¾i" sebe, duboko u sebi, ¾eli da bude lepa i ¾enstvena i fenserka i primeæena, ali na neki naèin to ne ume, ili ne mo¾e (nesigurnost, nelepota), pa onda ide u odbranu negacijom - ja ne ¾elim da budem takva! DAJ martinke, daj crnu ¹minku, daj bunt protiv toga... aha... da...

DZ duboko u sebi ¾eli da bude prijatelj sa svima, i da bude deo "toga", ali "to" po malo ima odbojnost prema njegovom pona¹anju, pa se on skriva u negaciji... "ja hoæu da me ne volite" "Meni sam ja dovoljan"... aha... da...

JAAOOOOO, za¹to, ZA©TOOOO, crni Andrej?!? Pa dok ne izbijem sad ovu asocijaciju na DZ iz glave, neæu moæi pojebati ni maloletnu darkerku! O tempora o mores!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 01 Jul, 2016, 19:31
...DZ ima pona¹anje tinejd¾erke darkerke....
Duboki unutra¹nji raskol i branjenje negacijom.

Darkerka tinejd¾erka "tra¾i" sebe, duboko u sebi, ¾eli da bude lepa i ¾enstvena i fenserka i primeæena, ali na neki naèin to ne ume, ili ne mo¾e (nesigurnost, nelepota), pa onda ide u odbranu negacijom - ja ne ¾elim da budem takva! DAJ martinke, daj crnu ¹minku, daj bunt protiv toga... aha... da...

DZ duboko u sebi ¾eli da bude prijatelj sa svima, i da bude deo "toga", ali "to" po malo ima odbojnost prema njegovom pona¹anju, pa se on skriva u negaciji... "ja hoæu da me ne volite" "Meni sam ja dovoljan"... aha... da...

ko o cemu ti o tinejdzerkama ... jesu bar skoro punoletne ...

blade:
sta pises onda ako te ne zanima ?


slaninar:
cek cek ... kakve sad maloletnice ... ja sam pedofil to je moja interesna zona ... jos ono darkerke kao crni lak za nokte i nocna sminka gothic fazon ovo ono ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2016, 19:53
slaninar:
cek cek ... kakve sad maloletnice ... ja sam pedofil to je moja interesna zona ...

Pedufil.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Darkerke,martinke,crna sminka i DZ u kombinaciji,sjebaste me totalno,sad ako budem mogao zaspat... i jos i Slaninar tu negdje...  brrrr
jin-jang

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

Citat: mali_zmaj poslato 02 Jul, 2016, 00:01
Darkerke,martinke,crna sminka i DZ u kombinaciji,sjebaste me totalno,sad ako budem mogao zaspat... i jos i Slaninar tu negdje...  brrrr

ma to dogovoreno uzimamo pare
sa zapada dizemo tenzije  ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 12:42
Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2016, 12:32
Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 12:30
Naravno da jeste... :D

i zato tebe shalju
po pivo dok
jedu kotlic ... :D ...

Moj prijatelj Mige me zamolio da mu pravim dru¹tvo da odemo po pivo, ne bih odbio èak i da ostanem gladan... Va¾no je da si se ti lepo proveo meðu prijateljima, najeo i napio, i da te niko nije ogovarao iza leða...

evo uff se javno izvinjava za nastali propust (jer nit sam znao kad ce juga da zavrsi gulas nit koliko ce vam vremena trebati za kupovinu) i kao kompenzacju vam nudi klopu po vasem izboru samo za vas dvojicu :)
recite kad i reseno  [cheers]

DebeliZmaj

eto lazicu i posle
da nekazes kako
retko uradim nesto
za tebe ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Citat: DebeliZmaj poslato 02 Jul, 2016, 01:36
eto lazicu i posle
da nekazes kako
retko uradim nesto
za tebe ...

a jedno osiguranjce i to ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nesic1

#34770





Joker

Krenulo trpanje DZ.. On za ove dve godine izgleda da je zaboravio gde se vratio... :D

Ontopic

upload a picture
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Bori¹a

What's the difference between a tea bag and England?
A tea bag stays longer in a cup.

clutch&brake

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2016, 19:53
Citat: Ho¹tapler poslato 01 Jul, 2016, 19:31
...DZ ima pona¹anje tinejd¾erke darkerke....
Duboki unutra¹nji raskol i branjenje negacijom.

Darkerka tinejd¾erka "tra¾i" sebe, duboko u sebi, ¾eli da bude lepa i ¾enstvena i fenserka i primeæena, ali na neki naèin to ne ume, ili ne mo¾e (nesigurnost, nelepota), pa onda ide u odbranu negacijom - ja ne ¾elim da budem takva! DAJ martinke, daj crnu ¹minku, daj bunt protiv toga... aha... da...

DZ duboko u sebi ¾eli da bude prijatelj sa svima, i da bude deo "toga", ali "to" po malo ima odbojnost prema njegovom pona¹anju, pa se on skriva u negaciji... "ja hoæu da me ne volite" "Meni sam ja dovoljan"... aha... da...

ko o cemu ti o tinejdzerkama ... jesu bar skoro punoletne ...

blade:
sta pises onda ako te ne zanima ?


slaninar:
cek cek ... kakve sad maloletnice ... ja sam pedofil to je moja interesna zona ... jos ono darkerke kao crni lak za nokte i nocna sminka gothic fazon ovo ono ...


Neko osiguranjce kada odes zbog pedofilije u tvorza? Tesko da ces moci da izdrzis sve ljubavnike
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Flavius Valerius Aurelius


Zverinjak II


MIGE

Citat: UFF poslato 02 Jul, 2016, 01:32
Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 12:42
Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2016, 12:32
Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 12:30
Naravno da jeste... :D

i zato tebe shalju
po pivo dok
jedu kotlic ... :D ...

Moj prijatelj Mige me zamolio da mu pravim dru¹tvo da odemo po pivo, ne bih odbio èak i da ostanem gladan... Va¾no je da si se ti lepo proveo meðu prijateljima, najeo i napio, i da te niko nije ogovarao iza leða...

evo uff se javno izvinjava za nastali propust (jer nit sam znao kad ce juga da zavrsi gulas nit koliko ce vam vremena trebati za kupovinu) i kao kompenzacju vam nudi klopu po vasem izboru samo za vas dvojicu :)
recite kad i reseno  [cheers]
Mare,opusteno..dosao sam da vidim drage ljude i da probam gulas...to sto nisam probao sada,ne znaci da necu sledeci put...svi tamo dodjemo da se druzimo,ispricamo,popijemo ... [thumb_up]

ZEKA


Lazic

Citat: UFF poslato 02 Jul, 2016, 01:32
Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 12:42
Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2016, 12:32
Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 12:30
Naravno da jeste... :D

i zato tebe shalju
po pivo dok
jedu kotlic ... :D ...

Moj prijatelj Mige me zamolio da mu pravim dru¹tvo da odemo po pivo, ne bih odbio èak i da ostanem gladan... Va¾no je da si se ti lepo proveo meðu prijateljima, najeo i napio, i da te niko nije ogovarao iza leða...

evo uff se javno izvinjava za nastali propust (jer nit sam znao kad ce juga da zavrsi gulas nit koliko ce vam vremena trebati za kupovinu) i kao kompenzacju vam nudi klopu po vasem izboru samo za vas dvojicu :)
recite kad i reseno  [cheers]
:-* [srce] [ljubav] [thumb_up] Nikakav propust, slatko sam pomazao kotliæ... :D Zmaj je po obièaju ljubomoran na ceo svet... ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell