Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: zVuk poslato 05 Jun, 2016, 21:31
Citat: njanja poslato 05 Jun, 2016, 21:20
Neko vidim voli da lize bulju pickoustom

...jos odavno taj sns bot lupa minuse kad god je nesto protiv pickoustog....zanimalo me ko je, i saznao sam koji mu je nik na forumu....medjutim taj lik se loguje cesto, ali ne pise nista, od 2010. do danas ima 65 poruka, i -13 kvalitet istih.....


...mozda neko ima vezu kod admina pa da nam otkrije ko je to...ono kao print skrin... ;)

Andreja

Mene nije mrzelo da tra¾im, pi¹e Dominik :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

zVuk

...i ja sam dosao do istog zakljucka, ali nisam bio celih 100% siguran i zato nisam hteo da objavljujem to javno a i nema veze, svakako nije niko bitan.....da je neko koga sam licno upoznao, tovario bih ga najstrasnije, ovako mogu samo da mu pozelim prijatno kad bude jeo sledeci sendvic....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Biker-Boy

Citat: Andreja poslato 05 Jun, 2016, 20:39
Dopisivasmo se par puta, pratim ga ba¹ dugo. On me je najvi¹e motivisao da prodam "veliki" i kupim mali motor... Hoæu da prodam XTa pa da jurim YBR125... Jebe¹ ti ovo, radim samo za registraciju, gume, ulje, lanac, lanèanike...

YBR miæo, 2.5 litre tro¹i, litar ulja na 6000km, rega 5 soma... Relativno mlad motor, delova ima, ekstremno jednostavan i pristupaèan, 120kg pun... I doviðenja koloteèino i "normalni" ¾ivote... ©ljakam gde se zadesim, fizikalija, bilo ¹ta... I za 300 kinti preðem 100km :D Delova ima gde god, ako mi rikne u Mongoliji, kod lokalnog potkivaèa konja napravim deo :) Pravi ADVenture motor.

Jebe¹ konje i kubika¾u ako se vozi¹ jednom nedeljno i ima¹ 15 dana godi¹njeg odmora... ®ivi¹ za jebeni vikend...



Zajebi 125ccm, minimum 250, da mozes malo opustenije da vozis a da ne gazis motor do daske, i 250-tke su prilicno jeftine za registrovati , potrosnja smesna, a odrzavanje je isti kurac i kao 125, a opet imas malo jacu i sposobniju masinu koja ce lakse da podnosi ganjanje.
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Samo pogledaj njegove klipove :D Ima to neku dra¾... Mo¾da sam samo nenormalan :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Tro¹i 3.5 do 4, a ipak dosta opu¹tenije ide. Registracija je ista.

A litar i po, nije mala razlika u potro¹nji... na 1000km to je 15 litara, ili ti ako tro¹i 2.5L.... 700km...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Citat: njanja poslato 05 Jun, 2016, 21:20
Neko vidim voli da lize bulju pickoustom

znam da te boli kurac za minuse,ali cisto informativno ispravio sam ti ga...i dao bih ti jos +50 ali nemogu :(

eclipse4

Citat: zVuk poslato 05 Jun, 2016, 21:45
...i ja sam dosao do istog zakljucka, ali nisam bio celih 100% siguran i zato nisam hteo da objavljujem to javno a i nema veze, svakako nije niko bitan.....da je neko koga sam licno upoznao, tovario bih ga najstrasnije, ovako mogu samo da mu pozelim prijatno kad bude jeo sledeci sendvic....

po cemu ste zakljucili da je on?

nemoguce da covek prati teme da bi davao minuse nima koji pisu istinu o sns bagri.....

UFF zna ko je...mogo bi da nam kaze da posaljemo coveku sendvice i po 2000 dinara....

Andreja

Citat: Ho¹tapler poslato 05 Jun, 2016, 22:12
Tro¹i 3.5 do 4, a ipak dosta opu¹tenije ide. Registracija je ista.

A litar i po, nije mala razlika u potro¹nji... na 1000km to je 15 litara, ili ti ako tro¹i 2.5L.... 700km...

YBR koji ¾elim da uzmem tro¹i 2.5, jeeedva tri kad ne pu¹ta¹ pun gas. Al koja je poenta dr¾ati pun gas na slaba¹nom 125? Ne¹to me ne greje da idem 90kmh i da sam u blokadi :) XT mi tro¹i 4, 4.5 litre, pre bih onda ostao na njemu nego da vozim 250 koji tro¹i 3.5.

Ovako mi samo treba dovoljno slobodnog vremena... Opremu kojekakvu veæ nakupljam. Obeæao sam ranije dobar putopis, stojim pri tome, samo da se malo stane na noge... Odu¾ilo se :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

idanijel

Bolje dominator 250 ili dr 350, 200 ili xt 350

UFF

Citat: Andreja poslato 05 Jun, 2016, 20:39
Dopisivasmo se par puta, pratim ga ba¹ dugo. On me je najvi¹e motivisao da prodam "veliki" i kupim mali motor... Hoæu da prodam XTa pa da jurim YBR125... Jebe¹ ti ovo, radim samo za registraciju, gume, ulje, lanac, lanèanike...

YBR miæo, 2.5 litre tro¹i, litar ulja na 6000km, rega 5 soma... Relativno mlad motor, delova ima, ekstremno jednostavan i pristupaèan, 120kg pun... I doviðenja koloteèino i "normalni" ¾ivote... ©ljakam gde se zadesim, fizikalija, bilo ¹ta... I za 300 kinti preðem 100km :D Delova ima gde god, ako mi rikne u Mongoliji, kod lokalnog potkivaèa konja napravim deo :) Pravi ADVenture motor.

Jebe¹ konje i kubika¾u ako se vozi¹ jednom nedeljno i ima¹ 15 dana godi¹njeg odmora... ®ivi¹ za jebeni vikend...

XT125R

Boban_m

Te ADV forume treba zabraniti ;D Cini mi se da te periodicno napadaju takve ideje.

Andreja

Problem sa tim endurèiæima je ¹to sam navikao da akam XT pa bih sve iole ne¾nije vrlo brzo slomio. Ovako znam da vozim nejkediæa, malog, krhkog pa bih se drugaèije ophodio prema njemu.

XT125R je preskup (sve prethodno napisano mi pada u vodu kad dam skoro 2000e za motor, poenta je da se vozi ne¹to jeftino).

Dominator 250 je super, zaprepastio sam se koliko dobro ide, skoro kao XT. Putna brzina 100kmh, ima ¹est brzina, rastereæen je i ubrzava neverovatno. Al ¹ta znam kakvi su za delove... Druga stvar, matori su pa bi valjalo rasklopiti ih i ispretresati komplet da bi se dobio pouzdan motor. To bi me èekalo i sa XTom, tako da bih pre njega sreðivao. XT, DR i ostali mali jednocilindra¹i tog tipa su nenormalno skupi...

Hoæu ne¹to novije, da delova ima bilo gde, bukvalno da mogu da ga sredim za dva-tri dana maksimum ako mi rikne u Kazahstanu kod mojih :D

A YBR mi deluje kao najbolji izbor... Ima da se naðe i za 800e jako dobra, delova ima kojekuda jer se jo¹ uvek proizvodi a i uvek mo¾e da se skrpi sa neèeg drugog... :D

______________

Bobane, èesto me dr¾e takve ideje, skoro pa i da ne pu¹taju, ¾elim da se ¹to vi¹e vozim i pro¾ivim a uz to, da moram ¹to manje radnih sati da odradim da bih do toga do¹ao :D ©to je logièno, najbolje sa malim motoriæem :D

Lud sam, znam...  [dunce]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

Totalno te shvatam, i ja tako uvek posle par sezona na zverki od 100-tinak ks , moram da se resetujem, da uzmem nesto slabije da se spustim na zemlju i da uzivam u carima motora sa jeftinom eksploatacijom, ali posto uglavnom putujem u dvoje, nebih se spustao ispod 400-500ccm (40-50ks)
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Kod mene varira to isto...

Lepo je imati konje i kubika¾u al preferiram da se vozikam sporije, skromnije ali kvantitativno, mnogo vi¹e. Nije Lord lud, vozi 200ccm èajneza ali ja ga ne videh da je do¹ao autobusom na bilo koje okupljanje... A ja samo pr¾im autobuse a XT skuplja pra¹inu.

Neko æe reæi, ne treba spu¹tati kriterijume veæ poveæati prihode... U neku ruku taèno, u neku pogre¹no, da ne obja¹njavam sad... Hoæu da ¾ivim rastereæeno koliko mogu i da se zezam. Pa nek potraje koliko potraje, posle... ©ta mi bog (buda, alah, jehova :D ) da... Sad se ¾ivi.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

kupit ces ga,bit ces zadovoljan...,do prvog pokusaja preticanja....,i onda ces shvatiti kako si se zajebao..,lako je preci sa magarca na konja,ali obrnuto....
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Andreja poslato 05 Jun, 2016, 22:48
Kod mene varira to isto...
Lepo je imati konje i kubika¾u al preferiram da se vozikam sporije, skromnije ali kvantitativno, mnogo vi¹e. Nije Lord lud, vozi 200ccm èajneza ali ja ga ne videh da je do¹ao autobusom na bilo koje okupljanje... A ja samo pr¾im autobuse a XT skuplja pra¹inu.
Neko æe reæi, ne treba spu¹tati kriterijume veæ poveæati prihode... U neku ruku taèno, u neku pogre¹no, da ne obja¹njavam sad... Hoæu da ¾ivim rastereæeno koliko mogu i da se zezam. Pa nek potraje koliko potraje, posle... ©ta mi bog (buda, alah, jehova :D ) da... Sad se ¾ivi.

upgrade prihode stepenik ili dva
pa cesh razmishaljsh drugacije ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

eclipse / zVuk : kad bi se videli minusi .. pa dal si lud :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

Citat: Andreja poslato 05 Jun, 2016, 22:16
Citat: Ho¹tapler poslato 05 Jun, 2016, 22:12
Tro¹i 3.5 do 4, a ipak dosta opu¹tenije ide. Registracija je ista.

A litar i po, nije mala razlika u potro¹nji... na 1000km to je 15 litara, ili ti ako tro¹i 2.5L.... 700km...

YBR koji ¾elim da uzmem tro¹i 2.5, jeeedva tri kad ne pu¹ta¹ pun gas. Al koja je poenta dr¾ati pun gas na slaba¹nom 125? Ne¹to me ne greje da idem 90kmh i da sam u blokadi :) XT mi tro¹i 4, 4.5 litre, pre bih onda ostao na njemu nego da vozim 250 koji tro¹i 3.5.

Ovako mi samo treba dovoljno slobodnog vremena... Opremu kojekakvu veæ nakupljam. Obeæao sam ranije dobar putopis, stojim pri tome, samo da se malo stane na noge... Odu¾ilo se :D
za tebe je ovako nesto :) jes da je 125 al ideee bre :)

cvaja bre nema sta da se pokvari, trosi vise od ybr al ide bar dvaput bolje a mos i u sumu, a ako mora yamaha onda juri neku DT 125, ili kawasaki KMX 125
http://www.polovniautomobili.com/motori/8294629/kawasaki-kmx
yamaha dt
http://www.polovniautomobili.com/motori/7360879/yamaha-dt-125-r
linkovi sa polovnih automobila su samo primeri ne znam ni ljude ni motore al eto ti ideje. Suzukija sam imo slika je od mog bivseg vozio sam se extra, lepo ide, vodeno hladjenje, 20 konja, a od mehanike cilindar, klip, klipnjaca, radilica i menjac :)