Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Serpente

Citat: Ho¹tapler poslato 23 April, 2016, 09:35
Tomson dal namerno ili pukim sluèajem ispao pametan... skontao da postoji potreba na "tr¾i¹tu" za takvim pesmama i sad  æe ceo ¾ivot da ¾ivi ko Bog od hrvatskog nacionalizma (cenim da se na nepresu¹an izvor nakaèio)..

Da se vratimo na BS, lepo ste svi preslu¹ali pesmu, zvi¾dukali uz nju i klimali prstiæe na nogama uz ritam basa i onda nakon toga poslali  mo¾da èak i link nekome...  i kraj..
El neko ne¹to uradio?
Neki prozor makar polomljen u BGu?
Nije.
Ta pesma je ventil.. i to dobar. I trebaæe nam.
Sutra ©andor Ki¹farka¹ dobija jedan kroz jedan... svi ostali su se rasuli u 28 frakcija... zavadi pa vladaj, moderna zapadnjaèka demokratija na delu.
Uopste nije poenta vise da li je pesma dobra ili ne,vec kako svi seru kako je lako napisati bs pesmu i ukrasti matricu ,pa ako jeste sto ne uradite i obogatite se?ja da znam da pevam.ili pisem pesme.radio bih to i u grandu za tolike pare,jebe mi se ali nazalost ne znam i ne kenjam kako moze svako da pravi budalu od sebe i za to.uzima.pare.taj pravi budalu od sebe sa razlogom i vozi najskuplka kola i kara najbolje picke sto bi rekao velja i lepih sela.a mi skupljamo pare da sipamo benzin u motor da odemo vise od 200km da se provozamo.a koliki je idiotizam poredjenje bilo koga naseg sa tompsonom ne zelim da pokrecem.
Be the change you want to see in the world!

monsterbnt

Zasto bi uopste zeleo da pravim te recitacije.... Meni je ta muzika za pocetak imbecilna. Da su ultranacionalisti ni to ne mozes da oboris tako da je poredjenje sa tompsonom na mestu. Jedina razlika je sto se ta prica mnogo lakse i lepse prodaje u hrvatskoj nego ovde tako da na tome ne mogu neke pare da uzmu. Elem.... Masis skroz poentu. Jebe mi se za BS i njihove recitacije. Kome prija neka slusa. Problem je kao i cesto u ovom prokletom srbistanu sto se odma lincuje svako ko ne misli kako neka ''vecina''. Ocete da banujete lika samo zato sto se ne slaze sa vama. Smatra da su BS seronje? Pa sta ima pravo na to... Oces da zabranis svakog ko ne misli kao i ti? Znas to su odlike ustasije....
Smrt SVIMA!!!!

Dragana friz


Serpente

Nadji mi i citiraj gde sam rekao da se tudja misljenja trebaju zabraniti?ti prozivas njihov nacin zarade a zivot,po cemu se onda ti razlikujes od ovog sto si rekao sad?
Be the change you want to see in the world!

Serpente

Citat: Dragana friz poslato 23 April, 2016, 09:54





Upravo,i oni to znaju i sto da ne iskoriste i uzmu pare za to
Be the change you want to see in the world!

zVuk

Citat: Serpente poslato 23 April, 2016, 09:39

Uopste nije poenta vise da li je pesma dobra ili ne,vec kako svi seru kako je lako napisati bs pesmu i ukrasti matricu ,pa ako jeste sto ne uradite i obogatite se?ja da znam da pevam.ili pisem pesme.radio bih to i u grandu za tolike pare,jebe mi se ali nazalost ne znam i ne kenjam kako moze svako da pravi budalu od sebe i za to.uzima.pare.taj pravi budalu od sebe sa razlogom i vozi najskuplka kola i kara najbolje picke sto bi rekao velja i lepih sela.a mi skupljamo pare da sipamo benzin u motor da odemo vise od 200km da se provozamo.a koliki je idiotizam poredjenje bilo koga naseg sa tompsonom ne zelim da pokrecem.

.....niko nije rekao da je lako napisati tekst, ali isto tako nije lako ni napraviti kres barove za motor, ali postoje ljudi koji pisu pesme po narudzbini, kojima je to posao i majstori su svog zanata...

........jel ti stvarno mislis da neko koga placa stranka moze da radi protivno interesa stranke...??...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Serpente

Citat: zVuk poslato 23 April, 2016, 10:36
Citat: Serpente poslato 23 April, 2016, 09:39

Uopste nije poenta vise da li je pesma dobra ili ne,vec kako svi seru kako je lako napisati bs pesmu i ukrasti matricu ,pa ako jeste sto ne uradite i obogatite se?ja da znam da pevam.ili pisem pesme.radio bih to i u grandu za tolike pare,jebe mi se ali nazalost ne znam i ne kenjam kako moze svako da pravi budalu od sebe i za to.uzima.pare.taj pravi budalu od sebe sa razlogom i vozi najskuplka kola i kara najbolje picke sto bi rekao velja i lepih sela.a mi skupljamo pare da sipamo benzin u motor da odemo vise od 200km da se provozamo.a koliki je idiotizam poredjenje bilo koga naseg sa tompsonom ne zelim da pokrecem.

.....niko nije rekao da je lako napisati tekst, ali isto tako nije lako ni napraviti kres barove za motor, ali postoje ljudi koji pisu pesme po narudzbini, kojima je to posao i majstori su svog zanata...

........jel ti stvarno mislis da neko koga placa stranka moze da radi protivno interesa stranke...??...

Naravno slazem i za prvi a pogotovu za drugi deo :P i potpuno se ja slazem sa ovim sto si ti napisao :) ja samo kazem da su oni nasli nacin da zarade pare,na koji nacin to je njihov problem i smatram da ih ne treba nazivati debilima i moronima zbog toga kako zaradjuju za zivot.Oni su to izabrali i uspeli u tome i siguran sam da bi SVAKO prihvatio tu priliku da mu se pruzi.i to je moje misljenje,ne kazem da je ispravno. :)
Be the change you want to see in the world!

Serpente

Be the change you want to see in the world!

zVuk

Citat: Serpente poslato 23 April, 2016, 10:41

ja samo kazem da su oni nasli nacin da zarade pare,na koji nacin to je njihov problem i smatram da ih ne treba nazivati debilima i moronima zbog toga kako zaradjuju za zivot.Oni su to izabrali i uspeli u tome i siguran sam da bi SVAKO prihvatio tu priliku da mu se pruzi.i to je moje misljenje,ne kazem da je ispravno. :)

...i aleksandar vucic je nasao nacin da zaradi pare......nego nemas predstavu kako je to kad si muzicar-sticenik partije, pa pevas za besne honorare na svim mogucim javnim gradskim i prigradskim proslavama, gde mnogo bolji bendovi ne mogu ni da prismrde jer nisu u partiji, pa te partija gura na televizor, gde opet kaplju neke pare od emitovanja......problem je taj sto te honorare mi placamo, a da nema stranke, ne bi ih ni video ni cuo nigde, ne bi mogli da napune ni ucionicu.... tako da po meni taj nacin zaradjivanja, nije nista drugaciji od onog kako to rade ostali politicki faktori....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 23 April, 2016, 09:46
Zasto bi uopste zeleo da pravim te recitacije.... Meni je ta muzika za pocetak imbecilna. Da su ultranacionalisti ni to ne mozes da oboris tako da je poredjenje sa tompsonom na mestu. Jedina razlika je sto se ta prica mnogo lakse i lepse prodaje u hrvatskoj nego ovde tako da na tome ne mogu neke pare da uzmu. Elem.... Masis skroz poentu. Jebe mi se za BS i njihove recitacije. Kome prija neka slusa. Problem je kao i cesto u ovom prokletom srbistanu sto se odma lincuje svako ko ne misli kako neka ''vecina''. Ocete da banujete lika samo zato sto se ne slaze sa vama. Smatra da su BS seronje? Pa sta ima pravo na to... Oces da zabranis svakog ko ne misli kao i ti? Znas to su odlike ustasije....

Citiraj mi u kojim njihovim pesmama se poziva na klanje drugih naroda ili bilo ¹ta slièno i slo¾iæu se da su isti kao Tompson. Do tada neæu.
A muzika mo¾e da se sviða nekome ili ne. Ovu pesmu sam preslu¹ao jednom i nisam ni¹ta posebno zapamtio i sigurno pesma neæe biti razlog za glasanje ili ne glasanje za nekoga.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Dragana friz poslato 23 April, 2016, 09:54






Izbori ipak ne¹to mogu da promene. Ne bi se svi oni ovoliko upinjali da ponovo doðu na vlast.
Izbori ili graðanski rat su jedini naèin da se ne¹to promeni. Mi biramo ¹ta æe od toga biti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW

Citat: mareskin poslato 23 April, 2016, 11:06
Citat: Dragana friz poslato 23 April, 2016, 09:54


Izbori ipak ne¹to mogu da promene. Ne bi se svi oni ovoliko upinjali da ponovo doðu na vlast.
Izbori ili graðanski rat su jedini naèin da se ne¹to promeni. Mi biramo ¹ta æe od toga biti.


Izbori  i demokratija da mogu da promene bilo sta bili bi ukinuti !  a oni se za vlast bore jer tamo su pare , navikli na zivot na visokoj nozi a samo vlast im to obezbedjuje !

danas i gradjanski rat moze da ti dovede samo stranu silu i to je sve , naravno i oni postave vlast koja ce raditi za njih i u njihovom interesu .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 23 April, 2016, 11:44
Citat: mareskin poslato 23 April, 2016, 11:06
Citat: Dragana friz poslato 23 April, 2016, 09:54


Izbori ipak ne¹to mogu da promene. Ne bi se svi oni ovoliko upinjali da ponovo doðu na vlast.
Izbori ili graðanski rat su jedini naèin da se ne¹to promeni. Mi biramo ¹ta æe od toga biti.


Izbori  i demokratija da mogu da promene bilo sta bili bi ukinuti !  a oni se za vlast bore jer tamo su pare , navikli na zivot na visokoj nozi a samo vlast im to obezbedjuje !

danas i gradjanski rat moze da ti dovede samo stranu silu i to je sve , naravno i oni postave vlast koja ce raditi za njih i u njihovom interesu .

Kad god proèitam ovakvu izjavu pitam: A ¹ta je alternativa izborima u ovom trenutku?
Da se sklupèamo u fetusni polo¾aj i plaèemo?

Ne govorim nikome za koga da glasa, ali govorim da glasa. To je jedino ¹to sada imamo u rukama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

PECA BMW

i ja kazem da treba izaci na glasanje , ali bez nade da ce se bilo sta promeniti .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

Citat: zVuk poslato 23 April, 2016, 11:03
Citat: Serpente poslato 23 April, 2016, 10:41

ja samo kazem da su oni nasli nacin da zarade pare,na koji nacin to je njihov problem i smatram da ih ne treba nazivati debilima i moronima zbog toga kako zaradjuju za zivot.Oni su to izabrali i uspeli u tome i siguran sam da bi SVAKO prihvatio tu priliku da mu se pruzi.i to je moje misljenje,ne kazem da je ispravno. :)

...i aleksandar vucic je nasao nacin da zaradi pare......nego nemas predstavu kako je to kad si muzicar-sticenik partije, pa pevas za besne honorare na svim mogucim javnim gradskim i prigradskim proslavama, gde mnogo bolji bendovi ne mogu ni da prismrde jer nisu u partiji, pa te partija gura na televizor, gde opet kaplju neke pare od emitovanja......problem je taj sto te honorare mi placamo, a da nema stranke, ne bi ih ni video ni cuo nigde, ne bi mogli da napune ni ucionicu.... tako da po meni taj nacin zaradjivanja, nije nista drugaciji od onog kako to rade ostali politicki faktori....

Kiki Lesendriæ u prethodnom mandatu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 23 April, 2016, 11:48
i ja kazem da treba izaci na glasanje , ali bez nade da ce se bilo sta promeniti .

Odavno privreðujem i silom prilika finansiram kroz poreze svaku vlast. Ovo je jedino ¹to imam kao moguænost osim da se bavim kriminalom. Kad nisam 90-ih, neæu ni sad.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

BOKYBOY


mkt


mareskin

Citat: BOKYBOY poslato 23 April, 2016, 12:26
...back to topic...spijunska slika mladog Æazila... [zvizdi]

http://s31.postimg.org/dvynpglmz/10982359_928704233827534_561452325847767337_n.jpg

Na gre¹kama se uèi. Mislim da æe ova gre¹ka biti ponovljena samo jednom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Joker

Citat: mareskin poslato 23 April, 2016, 11:04
Citat: monsterbnt poslato 23 April, 2016, 09:46
Zasto bi uopste zeleo da pravim te recitacije.... Meni je ta muzika za pocetak imbecilna. Da su ultranacionalisti ni to ne mozes da oboris tako da je poredjenje sa tompsonom na mestu. Jedina razlika je sto se ta prica mnogo lakse i lepse prodaje u hrvatskoj nego ovde tako da na tome ne mogu neke pare da uzmu. Elem.... Masis skroz poentu. Jebe mi se za BS i njihove recitacije. Kome prija neka slusa. Problem je kao i cesto u ovom prokletom srbistanu sto se odma lincuje svako ko ne misli kako neka ''vecina''. Ocete da banujete lika samo zato sto se ne slaze sa vama. Smatra da su BS seronje? Pa sta ima pravo na to... Oces da zabranis svakog ko ne misli kao i ti? Znas to su odlike ustasije....

Citiraj mi u kojim njihovim pesmama se poziva na klanje drugih naroda ili bilo ¹ta slièno i slo¾iæu se da su isti kao Tompson. Do tada neæu.
A muzika mo¾e da se sviða nekome ili ne. Ovu pesmu sam preslu¹ao jednom i nisam ni¹ta posebno zapamtio i sigurno pesma neæe biti razlog za glasanje ili ne glasanje za nekoga.


Ni meni nije jasno u pesmi, a preslusao sam je jedno pet puta, na ciju oni stranu fevorizuju?
I u cemu se oni razlikuju od npr. Kesica?

I poredjenje njih sa Tompsonom je nemam reci...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...