Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Andjelo

danas uslikao u jednoj radionici  u Beloj Crkvi .......................pas cuva auto


bigbad86

Citat: Laziæ poslato 28 Mart, 2016, 14:51
Kako bi ih sve spalio napalmom napravljenim od njihove nafte...
Napalm se pravi od kiseline ne od nafte, bas zbog toga je izmisljen, skupa nafta :)

PECA BMW

Citat: bigbad86 poslato 28 Mart, 2016, 21:00
Citat: Laziæ poslato 28 Mart, 2016, 14:51
Kako bi ih sve spalio napalmom napravljenim od njihove nafte...
Napalm se pravi od kiseline ne od nafte, bas zbog toga je izmisljen, skupa nafta :)

[nono]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4


monsterbnt

Citat: PECA BMW poslato 28 Mart, 2016, 21:50
Citat: bigbad86 poslato 28 Mart, 2016, 21:00
Citat: Laziæ poslato 28 Mart, 2016, 14:51
Kako bi ih sve spalio napalmom napravljenim od njihove nafte...
Napalm se pravi od kiseline ne od nafte, bas zbog toga je izmisljen, skupa nafta :)

[nono]


U pravu je... Donekle... Da bi se petrolej pretvorio u gel koristi se mesavina aluminijum sulfata i kiseline... Dobije se sapunjasta materija koja petrolej pretvori u gel koji se lepi za sve i svasta, a zbog prisustva aluminiuma gori na mnogo vecoj temperaturi... Inace, napalm, kao i kasetne bombe su zabranjeni...
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Zabranjeni sve dok ih neko ne upotrebi a posle se naravno i izvini  (ako se mnogo procuje)... kao 99-te u Nisu recimo ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

Zar osnova za napalm nije natrijum palmitat?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Ne, natrijum palmitat se koristi kao vezivno sredstvo i daje onu lepljivost. Osnova je naj èe¹æe kerozin (on gori, jeftin je i ima ga na aerodromima u velikim kolièinama) i soli aluminijuma jer potpoma¾e gorenje i razvija veoma visoku temperaturu (èak i do 3000*C) Obièno je pripremljen kao prah natrijum palmitata i soli aluminijuma u buradima koji se pre punjenja me¹a sa kerozinom.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Dukags


PECA BMW

to se pere - to se ne luftira :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Andreja

Citat: bigbad86 poslato 28 Mart, 2016, 21:00
Citat: Laziæ poslato 28 Mart, 2016, 14:51
Kako bi ih sve spalio napalmom napravljenim od njihove nafte...
Napalm se pravi od kiseline ne od nafte, bas zbog toga je izmisljen, skupa nafta :)

Citat: monsterbnt poslato 29 Mart, 2016, 02:18
Citat: PECA BMW poslato 28 Mart, 2016, 21:50
Citat: bigbad86 poslato 28 Mart, 2016, 21:00
Citat: Laziæ poslato 28 Mart, 2016, 14:51
Kako bi ih sve spalio napalmom napravljenim od njihove nafte...
Napalm se pravi od kiseline ne od nafte, bas zbog toga je izmisljen, skupa nafta :)

[nono]


U pravu je... Donekle... Da bi se petrolej pretvorio u gel koristi se mesavina aluminijum sulfata i kiseline... Dobije se sapunjasta materija koja petrolej pretvori u gel koji se lepi za sve i svasta, a zbog prisustva aluminiuma gori na mnogo vecoj temperaturi... Inace, napalm, kao i kasetne bombe su zabranjeni...

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Mart, 2016, 09:36
Zar osnova za napalm nije natrijum palmitat?

Citat: penzos poslato 29 Mart, 2016, 10:32
Ne, natrijum palmitat se koristi kao vezivno sredstvo i daje onu lepljivost. Osnova je naj èe¹æe kerozin (on gori, jeftin je i ima ga na aerodromima u velikim kolièinama) i soli aluminijuma jer potpoma¾e gorenje i razvija veoma visoku temperaturu (èak i do 3000*C) Obièno je pripremljen kao prah natrijum palmitata i soli aluminijuma u buradima koji se pre punjenja me¹a sa kerozinom.

A ja jedini imam epitet terorista na forumu  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Jbg, ja ¹kolovao! Imam i diplonu!  [cheers]  [andjeo]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

joka

 Ali, Talibanac je Talibanac!   [flashing]    [thumb_up]    [cheers]

Hattrick

On je jedini koji kada migranti prolaze pored njega, salutiraju u stavu mirno.  :)

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

sad mi je vec jasno zasto zene ne mogu sve zene biti automehanicari :)




bigbad86

Ko zna bre kolko je ovaj album star, svi imaju paristorijski namestaj a JAPANCI imaju CRT televozor u kuci, aha, samo ako nije :P