Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: VR 46 poslato 19 Mart, 2016, 00:44
Uffe evo ti kocije za plac :D

drkanje

uzeo bi ga pre nego novi X5 ili X6

Neos







sluèajno videh ovo kod obli¾njeg kamenoresca

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

juga

Citat: monsterbnt poslato 19 Mart, 2016, 13:17
Citat: Ho¹tapler poslato 19 Mart, 2016, 06:30
Isuzu je ozbiljna firma u svetu terenskih vozila, dal imitira Hiluxa nisam siguran...

Ne ne, nisi me razumeo... Ja ne pricam o firmamam nego o modelima. D-max ne moze nikako da se poredi sa hiluxom. U sustini nista ne moze da se poredi sa hiluxom u toj klasi. Postoji razlog sto ISIS vise tera hiluxe nego bilo sta drugo. Zato svi pokusavaju da imitiraju hiluxa.

A da ne pominjem stari hilux

isis sigurno nije kupio hiluxe veæ su dobili donaciju od un-a ( a un vozi toyote) dok su bili umereni protivnici re¾ima!

bigbad86

Gledao sam dokumentarac i o tome. Mnogi simatizeri iz Saudiske Arabije, Pakistana i cega god im kupuju nova novcijata vozila, brisu sve brojeve sasije i motora i salju ISISU.

Na primer:
! No longer available

Lazic

Citat: juga poslato 19 Mart, 2016, 08:22
Isuzu je jedan od veæih proizvodjaèa dizel agregata, terenskih i privrednih vozila, èak je za toyotine modele  tundra i tacoma radio agregate!
I za Opel... :D

mi¹ko_kolo


mali_zmaj

Mada i fiat daje 1,9 jtd i 1,3 mjet Opelu,nikad dizela u zivotu nisu napravili..
jin-jang

Nika

Фијат није никада направио дизел?

mi¹ko_kolo


dzimika

Citat: mali_zmaj poslato 20 Mart, 2016, 11:13
Mada i fiat daje 1,9 jtd i 1,3 mjet Opelu,nikad dizela u zivotu nisu napravili..

ne daju nego je ista firma, GM, sada je 1,6 i 1.9mjet

mali_zmaj

jest,to je sad isti koncern,nije mi palo napamet!!
jin-jang

mali_zmaj

Citat: Nika poslato 20 Mart, 2016, 11:41
Фијат није никада направио дизел?

ne znam koje ti podatke imas ali citao sam negdje da je prvi turbodizel bio fiatov i to ako nije bio u regati. e sad ko zna, ako imas neke druge podatke prosvjetli nas ciji su fiatovi dizeli,ne karikiram i ne zajebavam te,interesuje me,posto sam jedan od malobrojnih ljubitelja fiata. pa bih volio da znam.
jin-jang

Dukags


bogdan


lord_oblivion

Sva sreæa te je samo na ekranu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

Citat: mali_zmaj poslato 20 Mart, 2016, 16:16
Citat: Nika poslato 20 Mart, 2016, 11:41
Фијат није никада направио дизел?

ne znam koje ti podatke imas ali citao sam negdje da je prvi turbodizel bio fiatov i to ako nije bio u regati. e sad ko zna, ako imas neke druge podatke prosvjetli nas ciji su fiatovi dizeli,ne karikiram i ne zajebavam te,interesuje me,posto sam jedan od malobrojnih ljubitelja fiata. pa bih volio da znam.

Takodje je FIAT izmislio hidro podizace za ventile, danas popularni VVT u Hondi.

Ivicat


mali_zmaj

U automobilima je VVT,ili u tojotama mozda..,ne moze se covjek sjetiti svega...
jin-jang

El Jefe

VVT i Vtec je варијабилни развод вентила. Хидраулични подизачи вентила су нешто друго.
Друштво за заштиту од животиња