Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Jel ovo foto shop ili stvarno?

Slaninar

Citat: bigbad86 poslato 08 Mart, 2016, 15:52
Jel ovo foto shop ili stvarno?

Pogledaj joj facu - misli¹ da to mo¾e foto¹opom da se uradi?!?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Dragan_kineziolog

Dobro se covjek sjetio. VJerovatno je 2.3ecoboost, nov ne kosta puno, a privlaci ljude. Ja polagao na golfu cetvorci, ni u jednu brzinu nisi mogao usaltati kako treba.
Tezak je zivot nas nindzi

bigbad86

Verujem da i ovaj koristi kao licni auto ali da ima jeftinije automobile za obuku. Jeste on 2.3 ecoboost, ali auto skole mahom voze 123 123 brzina i potrosnja sa tim agregatom u gradu mora da je nenormalna... Sa ovim automobilom, ne verujem da je obuka ispod 1500e.

freepartyman

Pa vidis da je slikano na pumpi. Tu je i poligon, pa crevo moze uvek da dohvati :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Dukags


beli-nsr

Citat: bigbad86 poslato 08 Mart, 2016, 17:10
Verujem da i ovaj koristi kao licni auto ali da ima jeftinije automobile za obuku. Jeste on 2.3 ecoboost, ali auto skole mahom voze 123 123 brzina i potrosnja sa tim agregatom u gradu mora da je nenormalna... Sa ovim automobilom, ne verujem da je obuka ispod 1500e.

Naleteo i ja danas na to...ima jedan polo i dva mercedesa a klase



navodno 5.0 gt, jedni kazu da oni koji poloze, imaju gratis voznju na autoputu i da ima duple komande, a drugi da je uradjena samo reklama za auto skolu...inace privatan auto...



Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mkt


CBRR1


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

sremac

Citat: bigbad86 poslato 08 Mart, 2016, 17:10
Verujem da i ovaj koristi kao licni auto ali da ima jeftinije automobile za obuku. Jeste on 2.3 ecoboost, ali auto skole mahom voze 123 123 brzina i potrosnja sa tim agregatom u gradu mora da je nenormalna... Sa ovim automobilom, ne verujem da je obuka ispod 1500e.

sad je obuka oko 70 000 , a on nek naplacuje 15posto skuplje i ponudi cas, dva u tom autu, a ni ostali nisu lo¹i, a klinci przenice. . . pa ti vidi da li je to dobar poslovan potez :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

bigbad86

Ne ne ne, ja sam mislio da CELA obuka traje u tom autu, morala bi umesto 800 eura da bude oko 1500e.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Jebote, za¹to bar nisu sve ispraznili ??? :o [facepalm]

Ah da, mislili su da æe bog da spreèi potapanje...

bigbad86

Nije nego da bi imalo veci uticaj kod vernika da se pobune protiv ovoga ili onoga, lako su to mogli da isprazne, i sram ih bilo sto nisu.