Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Dukags


Lazic


Ivan1979


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: Laziæ poslato 17 Februar, 2016, 12:18
Èemu je ovo slu¾ilo...???

Za enduro vo¾nju. Mnogo bi bilo za kros :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


[STEVE JOBS] - Poslednje reèi
Ja sam dostigao vrhunac uspeha u poslovnom svetu.
U oèima drugih, moj ¾ivot je olièenje uspeha.
Meðutim, osim posla, ja sam imao malo radosti. Na kraju, bogatstvo je samo èinjenica ¾ivota na koju sam navikao.
U ovom trenutku, dok le¾im u bolnièkom krevetu i podseæam celog mog ¾ivota, shvatam da sva priznanja i bogatstva koje sam uzeo sa toliko ponosa, su izbledela i postala beznaèajna pred licem predstojeæe smrti.
U tami, dok gledam u zelena svetla ma¹ine za odr¾avanje ¾ivota i slu¹am zujanje mehanièkih zvukova, ja oseæam dah Boga smrti koji mi se pribli¾ava.
Sada znam, da kada steknemo dovoljno bogatstva za èitav na¹ ¾ivot, treba da tragamo za drugim stvarima koje nisu vezane za bogatstvo…
To treba da bude ne¹to mnogo va¾nije:
Mo¾da meðuljudski odnosi, mo¾da umetnost, mo¾da san iz mlaðih dana…
Konstantno traganje za bogatstvom æe samo preokrenuti osobu u uvrnuto biæe, poput mene.
Bog nam je dao èula da osetimo ljubav u svaèijem srcu, a ne iluzije koje nam donosi bogatstvo.
Bogatstvo koje sam osvojio u ¾ivotu ne mogu poneti sa sobom. Ono ¹to mogu da ponesem su samo uspomene kao rezultat ljubavi.
To je pravo bogatstvo koje æe vas pratiti, biti uz vas, dati vam snagu i osvetliti put da idete napred.
Ljubav mo¾e putovati hiljadu kilometara. ®ivot nema ogranièenja. Idite gde ¾elite. Dostignite visine koje ¾elite dostiæi. Sve je u va¹em srcu i u va¹im rukama.
Koji krevet je najskuplji na svetu? – “Bolnièki krevet”.
Mo¾ete zaposliti nekoga da vozi kola za vas, da vam zaradi novac, ali ne mo¾ete imati nekoga da nosi bolest za vas.
Materijalne stvari koje se izgube mogu se pronaæi. Ali postoji jedna stvar koja se ne mo¾e nikada pronaæi kada se izgubi, a to je – “®IVOT”.
Kada osoba ide u operacionu salu, ona shvati da postoji jedna knjiga koju tek treba da zavr¹i sa èitanjem – “KNJIGA ZDRAVOG ®IVOTA”.
U kojoj god fazi ¾ivota da se nalazite, vremenom æe doæi dan kada æete morati da se suoèite da se zavese spu¹taju.
Èuvaj ljubav za svoju porodicu, ljubavnu vezu, ljubav za svoje prijatelje…
Tretiraj sebe dobro. Èuvaj druge

freepartyman

Svaki pravi majstor domacin koji iole drzi do sebe i svoje reputacije upravo na ovakav nacin oplemenjuje svoje radno okruzenje.

http://s22.postimg.org/toa4e1s1t/1382298_1139911152687372_8359733737764318420_n.jpg
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

jes vala gole zenske i slike ikona :D to je taj rad :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

penzos

A do kada je registrovan? Pa do pranja!  ;D


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4

Citat: freepartyman poslato 17 Februar, 2016, 18:33
Svaki pravi majstor domacin koji iole drzi do sebe i svoje reputacije upravo na ovakav nacin oplemenjuje svoje radno okruzenje.

http://s22.postimg.org/toa4e1s1t/1382298_1139911152687372_8359733737764318420_n.jpg

a i ti si vala ovu sliku postavio bas ispod stivove tuzne istine......ubo si ga ko one ikone medju sisama

monsterbnt

Jebes Stevu... Mogo je da zivi al je bio mentol koji se lecio sirovom hranom i gledanjem u sunce...
Smrt SVIMA!!!!

Dukags



balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Citat: eclipse4 poslato 18 Februar, 2016, 00:55
Citat: freepartyman poslato 17 Februar, 2016, 18:33
Svaki pravi majstor domacin koji iole drzi do sebe i svoje reputacije upravo na ovakav nacin oplemenjuje svoje radno okruzenje.

http://s22.postimg.org/toa4e1s1t/1382298_1139911152687372_8359733737764318420_n.jpg

a i ti si vala ovu sliku postavio bas ispod stivove tuzne istine......ubo si ga ko one ikone medju sisama
Dragi kolega, tuzna su deca u Kini koja rade za dva dolara mesecno praveci Iphone telefone coveku kojeg ti sazaljevas..Umrli su mnogi posteni ljudi oko mene gladni i bedni, oni su prave zrtve..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Jecko

@balcan

Nije to palestina, to je UAE...

balcan girl

e srce :D sve to meni isto :D :D :D :D pesak ko pesak :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dukags