Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


mkt

Da li ste èuli za Parkinsonov zakon? On ka¾e: birokratija uvek ima tendenciju da se brojèano uveæava. U nekom trenutku u birokratskom aparatu biæe vi¹e ljudi nego ¹to je realno potrebno. Kada obave sve neophodne zadatke, birokratija æe poèeti da izmi¹lja zadatke da bi opravdala svoje postojanje


Slaninar

Citat: mkt poslato 06 Februar, 2016, 01:58
Da li ste èuli za Parkinsonov zakon? On ka¾e: birokratija uvek ima tendenciju da se brojèano uveæava. U nekom trenutku u birokratskom aparatu biæe vi¹e ljudi nego ¹to je realno potrebno. Kada obave sve neophodne zadatke, birokratija æe poèeti da izmi¹lja zadatke da bi opravdala svoje postojanje


Ljudi su to odobrili. U NS, posle tragedije u kafiæu Lounge... jebe¹ mi sve, kad sam i¹ao tamo s prijateljem stali smo i gledali, "¹ta ako ovde neko proðe s cigaretom?!" Znaju novosaðani. Onda su uveli da svako mesto mora imati plan evakuacije, koliko god apsurdan bio. Kao i dosta stvari kod nas - forma ispred su¹tine.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Hidraulic poslato 05 Februar, 2016, 19:14

http://s20.postimg.org/ukt0vgh6l/12308679_1148935675119106_768165533269233331_n.jpg


"Najodgovornih".  :)

Fali nekoliko zareza, jedan menja smisao reèenice.

"Bi ste" se pi¹e zajedno.

Prof. dr k'o Neboj¹a Stefanoviæ...

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bogdan

Zvonce na motorima , gremlin bell , zastita od drumskih gremlina












mkt


idanijel


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

zozon

Citat: Slaninar poslato 06 Februar, 2016, 08:36
Citat: Hidraulic poslato 05 Februar, 2016, 19:14

http://s20.postimg.org/ukt0vgh6l/12308679_1148935675119106_768165533269233331_n.jpg


"Najodgovornih".  :)

Fali nekoliko zareza, jedan menja smisao reèenice.

"Bi ste" se pi¹e zajedno.

Prof. dr k'o Neboj¹a Stefanoviæ...


Ja ti daoi + :-)

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Dukags

Ko æe biti "prednji" ne znamo


Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Hattrick

Uh sto volim ovo uzivanje u Starbucksu po Saudijama i ostalim sandalaskim vukojebinama.  :)






Biker-Boy

dzaba im svo zlato, pare, Ferariji, oblakoderi.... kad su u glavama jos u srednjem veku  [doh] [povracanje]
I feel the need..... the need for speed !!!