Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika



durmitor2000


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4


UFF

aj sto tegli decu jer njih zabole kita (ocigledno da ni jedan od njih joj nije rod) nego jel to ona bosa?

Dukags

Kineska posla - za èega je ova kombinacija?



balcan girl

videla sam to u busu kad sam dolazila za bg jesenas, deca gola i bosa, a mu¹ki uparadjeni u full nike air max i kozne jakne, imala sam neki utisak da ni deca nisu njihova.... kazem ja da to nisu izbeglice...to je vojska....izbeglice su iskljuèivo zene i deca pa brate imali smo 150 000 izbeglica medju njima nisi imao muskarce od 15 do 45 godina nigde, imao si samo zene i decu i stare ljude....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dukags

Mo¾e biti i to ali sigurno ima i glume kad ih slikaju da se prika¾u kao mu¹karci, majstori su za te mulja¾e. Radio sam u Kuwajtu i Iraku i znam ih dobro. Ima ih ljudi i boljih nego na¹ih ali ima ih puno Bo¾e me sakloni kad ih uhvati kolektivno ludilo...za bilo ¹ta. Ili kad je bila u pitanju krmetina, sve do jednog su samnom i probali, doruèkovali i jeli sve u ¹esnajst, da li mesni narezak, pa¹tetu ili kobaje ali da ih niko ne vidi, krili se jedan od drugog ili za alkohol, veliki vernici bi iz Kuvajta prelazili u Irak da se oroljaju i vraæali se nazad smernom ¾ivotu... Mogu misliti sad kad su u frci vidi¹ ih uglavnom mladi sna¾ni ratni dezerteri, otprilike ovaj prosek kao na fotografiji, najke patike i ajfon iz d¾epa pa pravac ni manje nego Nemaèka.

balcan girl

slusaj, znam ih dobro gde su manjina tu su mirni kao bubice, èim postanu veæina eto ih da kenjaju nesto, uvode svoja neka pravila i kenjaju za sve pare, doduse za dve godine oni su veæina u skoro svim zemljama evrope pa æe na miran i demokratski naèin na izborima da izaberu svoje predstavnike i demokratski svima da uvedu ¹erijatski zakon :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Mi smo srecom veca beda nego oni pa samo prolaze....a ako ih ne puste , oni ce na neku drugu stranu....ko se jos skriva od kise na ledinu....ide se u pecinu a ako te ne puste onda pod drvo...ovde ledina...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Simi1993


Lazic


Simi1993

I mene podsetio ali nisam smeo da napisem :D

mazzi


Lazic


eclipse4

Citat: UFF poslato 21 Januar, 2016, 02:33
aj sto tegli decu jer njih zabole kita (ocigledno da ni jedan od njih joj nije rod) nego jel to ona bosa?

uffe kontam da svaki od njih na ledjima nosi tasnu...pa neka je svaka i tezine jednog deteta,mogli su kao muskarci da na menjazu nose tu decu,svako po koliko moze ali ici bosa po snegu....da mu jebem mater,to vec prevazilazi sve mere,jer mogu da se kladim da bar jedan par cipela ili patika neko ima u tom rancu....

i u sustini uff je pogodio sustinu,nije toliko o njima ko o frajerima koliko je u tome da ona ide bosa.....

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

SSZGO

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2016, 13:01
Mi smo srecom veca beda nego oni pa samo prolaze....a ako ih ne puste , oni ce na neku drugu stranu....ko se jos skriva od kise na ledinu....ide se u pecinu a ako te ne puste onda pod drvo...ovde ledina...

ha, retardi, ne znaju da je u srbiji najbolje...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor