Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Citat: Bori¹a poslato 14 Januar, 2016, 13:40
gde je ova zagubica, prvi put vidim za ovo... moram otici letos

Znas da skoro preko cele godine na vremenskoj prognozi kazu " put preko zagubice je neprohodan "

Kad budes resio da ides treba obici , Krupajsko vrelo , vrelo Mlave , Milivsku klisuru , Resavsku pecinu i Vodopad lisine .... to je sve manje vise usput , jedan lep krg moze da se napravi ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

malonj

Ako bude obilazio vrelo Mlave obavezna turisticka atrakcija je i obliznje groblje


penzos

Sinoæ u Ni¹u, poèela predizborna kampanja, leba, igara, i naravo Cece!




Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

¾arko1983

Citat: malonj poslato 14 Januar, 2016, 14:51
Ako bude obilazio vrelo Mlave obavezna turisticka atrakcija je i obliznje groblje


Ima tu i jedan bajker sa slikom malo navise :)

tamburski

milioner pravi oman sa sokaka

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 14 Januar, 2016, 13:40
gde je ova zagubica, prvi put vidim za ovo... moram otici letos

Jebo oca, koje je ovo glagolsko vreme?
"Moram otiæi letos"
Sam ja jedini kojem ovo bode oèi? (u¹i)  [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mazzi


Hohštapler

Na konto ovih lepih slika Srbije, plus ko kuæa uz dodatni komentar:
Problem sa svima nama ¹to svoje ne cenimo, svi smo vucarani po belom svetu na ekskurzije a 95% dece ne vidi ni 5% neverovatnih stvari kojih nema nigde drugde osim kod nas.
A za¹to?
Zato ¹to sve ovo ¹to smo videli ovde super izgleda u kad se glacne u foto ¹opu, a do veæine ovih pogleda i mesta nema¹ ni puta, ni staze, ni parking, ni WC, ni korpu, svugde ima smeæa i koje èega...
Mi kao da neæemo da napravimo turistièke destinacije.

Npr. ja sam 2002. bio u Austriji na jezeru koje se zove Neusiedlersee, koje je zajedno sa na¹om Carskom Barom i Jezerom Tanganjika (ako se dobro seæam) jedno od 3 mesta na svetu krucijalnih za opstanak ptica selica Evrope..
S tim ¹to je Neusiedler najobiènija baru¹tina u odnosu na Carsku Baru, i verovali ili ne, Austrijanci u okolnim selima godi¹nje od turizma "posmatraèa ptica" uberu oko 10ak milki evAra..
A sela reda velièina na¹eg Belog Blata (Zrenjaninci æe znati)...

A da krenemo redom kod nas ¹ta sve ima od retkih i neverovatnih predela prirode, trebalo bi mi jo¹ 3 strane da nabrajam...
JEbo nas pas....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

ovcar banja da je u austriji ili svajcarskoj obrtala bi desetine milki svake sezone... ovako kurac obican...

balcan girl

a pa vidis u svetu je bogat onaj ko zivi daleko od centra grada a kod nas onaj koji zivi u samom centru :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Citat: balcan girl poslato 14 Januar, 2016, 17:14
a pa vidis u svetu je bogat onaj ko zivi daleko od centra grada a kod nas onaj koji zivi u samom centru :D :D :D :D :D
Hmmm kako gde..U Rimu,PArizu,Londonu i generalno Evropi burzuji zive u centru ili u gradu generalno..To sto ti pricas je Americki,Australijski fazon..Da je kod nas uredjena infrastruktura burzuji bi ziveli van grada..bar neki od njjih, ali posto nema kanalizacije,ulicne rasvete,,asfalta,ciscenja snega itd...ne pada im na pamet.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

tamburski

Pa  nisam bas nesto siguran za taj centar u Rotterdamu u centru mi se nesto mnogo crni ko da je malo pre ugasen pozar

Hohštapler

I Britaniji takoðe.
Kod njih su se prvo razvili industrijski gradovi, i oduvek im je plemstvo bilo na selu.
Oni zato i imaju nazive imanja, grofove, plemstvo, niko sem kraljice nije bio u Londonu...
(Chipping Norton, 100nak km od Centra Londona, selo od ni 6500 ljudi, a u njemu ¾ive Clarkson, Madona, èlanovi Pink Floyda, muzièara i glumaca na tone, biv¹i premijer Engleske, ma bukvalno samo snobovi).
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

u austriji bogatasi zive van grada :D :D :D u grad rade imaju i neki stanèiæ za ne daj boze da prespavaju ali porodièno zive van gradaaaaaaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Citat: balcan girl poslato 14 Januar, 2016, 18:31
u austriji bogatasi zive van grada :D :D :D u grad rade imaju i neki stanèiæ za ne daj boze da prespavaju ali porodièno zive van gradaaaaaaaa :D :D :D

Tako ja kad odem u SELO Burmoos ne provalim da sam uopste izasao iz Salzburga iako je 27 kilometra udaljeno , ali oni na selu imaju asvalt , kanalizaciju , velike markete , hotel , stabilnu Struju !!! fiksni telefon , internet , vatrogasnu - policisku stanicu .. itd ....
U tom selu zivi 4,624 stanovnika i sredjeno je do jaja ....   ajd nadji te uslove u selima koja su mnogo bilaza nama (jagodini)  ....

"moje slelo" 9 km od jagodine , treba ti gusenicar da odes tamo , djubre nemas gde da bacis , struja meri 180 do 190 volti kad je ima ( o trofaznoj mozes da sanjas )  itd .. itd

Pa sve i da zivim tamo i zanemarim sve nedostatke i jednostavno uzivam u prirodi , nikad necu moci da imam posao i platu da putujem svaki dan na taj posao 10 km , kad uracunas gorivo i amortizaciju vec si u minusu sa platom ... 
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Januar, 2016, 16:43
Na konto ovih lepih slika Srbije, plus ko kuæa uz dodatni komentar:
Problem sa svima nama ¹to svoje ne cenimo, svi smo vucarani po belom svetu na ekskurzije a 95% dece ne vidi ni 5% neverovatnih stvari kojih nema nigde drugde osim kod nas.
A za¹to?
Zato ¹to sve ovo ¹to smo videli ovde super izgleda u kad se glacne u foto ¹opu, a do veæine ovih pogleda i mesta nema¹ ni puta, ni staze, ni parking, ni WC, ni korpu, svugde ima smeæa i koje èega...
Mi kao da neæemo da napravimo turistièke destinacije.

Npr. ja sam 2002. bio u Austriji na jezeru koje se zove Neusiedlersee, koje je zajedno sa na¹om Carskom Barom i Jezerom Tanganjika (ako se dobro seæam) jedno od 3 mesta na svetu krucijalnih za opstanak ptica selica Evrope..
S tim ¹to je Neusiedler najobiènija baru¹tina u odnosu na Carsku Baru, i verovali ili ne, Austrijanci u okolnim selima godi¹nje od turizma "posmatraèa ptica" uberu oko 10ak milki evAra..
A sela reda velièina na¹eg Belog Blata (Zrenjaninci æe znati)...

A da krenemo redom kod nas ¹ta sve ima od retkih i neverovatnih predela prirode, trebalo bi mi jo¹ 3 strane da nabrajam...
JEbo nas pas....

za sve to treba pare da se daju da bi se obezbedila infrastruktura a vracanje para je kroz nekoliko godina i ne moze tek tako da se neki rodjak ugradi i slicno

svuda se trazi neka rupa da se capne malo para samo kod nas capaju i sakom i kapom i to bez blama, dok eto recimo madjari su iskusno napravili tunel u sred ravnice da bi uzeli par miliona :D

mi¹ko_kolo

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Januar, 2016, 16:32
Citat: Bori¹a poslato 14 Januar, 2016, 13:40
gde je ova zagubica, prvi put vidim za ovo... moram otici letos

Jebo oca, koje je ovo glagolsko vreme?
"Moram otiæi letos"
Sam ja jedini kojem ovo bode oèi? (u¹i)  [neampojma]
To jedino srpski ima. Zove se buduæe pro¹lo (futur perfekat) vreme. A mo¾e se ilustrovati i primerom "kad te vidim - jeb'o sam ti mater"! ;D

Bori¹a

mora da sam radio nesto drugo kad sam kucao, nemam obicaj da napisem tako... letos oznacava proslo leto jebiga [doh] [doh]

aæimo

Pa sinak, ne ide koncentracija na drkanje i kucanje nikako.