Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Jbg, vratio se iz grada, pa mi dosadno, a ne spava mi se  :)

Dobre i lepe ribe su iskljucivo Losos i Crvena Tuna. Ostalo je skart  :)

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] e tako ja veæ danima ne spavaaaam :D :D :D sreæom pa sam bar nesto od tog vremena iskoristila da zavrsim seminarski i to :D trebalo bi da poènem da uèim krajnje je vreme jbg imam jos deset dana do prvog ispita :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


balcan girl

æuti tamo :D ja studiram zato sto tata plaæa jer kad sam ja htela tad se nije imalo jbg :D :D a i lepo æe da mi stoji u radnoj knjizici kojom mogu dupe da obrisem al to nema veze bitno da je estetika :D posle æu i nemaèki da poènem da uèim iz poèetkaa :D nesto sam kao poèela al mi mnogo ne ideee jbg :D tako da moje èuvanje dece u austriji izgleda ovako je li karlo hoèes da essen, neæes? ajde onda  da shlafen :D siroto dete je drugi dan nauèio da kaze daj mi vodu :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

A za 3 godine ce da nosi majicu 81 support, i da se vozi na Vulcanu [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

pa mozdaaaa :D :D :D :D :D :D ako nastavim ja da ga èuvam :D :D trebalo bi da idem opet sad posle ispita na tri meseca :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4


*zeka*

Citat: Milos96 poslato 11 Januar, 2016, 03:55
Citat: *zeka* poslato 11 Januar, 2016, 00:16E kakvo je vreme doslo kad ti sa dvaes godina moze riba biti gadna.  Pa sa dvaes sam se penjao na sve sto nema muda.

Jes da me borisa malkice nervira u zadnje vreme al ne mogu da kazem da nije u pravu sto se ovoga tice... jbte pre bih izdrkao na dobru ribu nego sto bi jebo losul... jes da od probiraca nema jebaca pa zato ja valjda i nisam neki jebac al kriterijumi su kriterijumi... nije poenta samo metnuti nego je poenta u sta meces :D
Gresis sinko , ovaj silno gresis :)
Sa dves i kusur guzis sta ti god padne pod ruku a ako je bas grdna onda zazmuris i zamisljas sisatu komsinicu koja ti jos uvek nije dala picke. ;)    

Doduse pre 15 godina  je manje bilo skrndelja negi sad.

penzos

Meni davno jedan iskusan gospodin rekao "Sinko, jebo-ne jebo, vreme mu prolazi!"  [pop]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Citat: balcan girl poslato 11 Januar, 2016, 07:30
tako da moje èuvanje dece u austriji izgleda ovako je li karlo hoèes da essen, neæes? ajde onda  da shlafen :D siroto dete je drugi dan nauèio da kaze daj mi vodu :D :D :D :D
:o  [rofl] [rofl] [rofl]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Dukags

Citat: eclipse4 poslato 10 Januar, 2016, 01:46
posle samo 3 sata voznje migranata jednim vozom

da samo dodam da su ovo probrane slike....nisam sve okacio.....a koliko cujem iz nekog razloga radi se strasno na zataskavanju i gusenju ovakvih snimaka i slika,nezna se zasto....mozda da se ljudi ne dignu na bunu....(ne mislim samo na ovde kod nas)






















...


Jes Ti siguran da je ovo kod nas? Ako pogleda¹ zavese u vagonu videæe¹ da pi¹e MAV ¹to je oznaka za Maðarske ¾eleznice, ¹to ne mora da znaèi ali ipak i samo pitam da ne bude?

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: Dukags poslato 11 Januar, 2016, 16:20
Citat: eclipse4 poslato 10 Januar, 2016, 01:46
posle samo 3 sata voznje migranata jednim vozom

da samo dodam da su ovo probrane slike....nisam sve okacio.....a koliko cujem iz nekog razloga radi se strasno na zataskavanju i gusenju ovakvih snimaka i slika,nezna se zasto....mozda da se ljudi ne dignu na bunu....(ne mislim samo na ovde kod nas)






















...


Jes Ti siguran da je ovo kod nas? Ako pogleda¹ zavese u vagonu videæe¹ da pi¹e MAV ¹to je oznaka za Maðarske ¾eleznice, ¹to ne mora da znaèi ali ipak i samo pitam da ne bude?

de si procitao "od nas" ?  :)

nasi nisu smeli da slikaju nase vagone ni pre izbeglica a kamoli posle njih....

mkt


Jecko

Ako bi neko mogao jos jednom da citira ovaj niz slika govana iz izbeglickih vozova, vagona, autobusa...cega god....bilo bi divno....

pajaxsg


Dukags


mi¹ko_kolo

Uz Berta Lankastera, moj omiljeni glumac iz detinjstva.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)