Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Flavius Valerius Aurelius


penzos

U èetvrtak na put!  [yahoo] Jbg, putari neæe da se tro¹e za D¾, ionako æe da se otopi  [rofl] 


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic


dzimika

Citat: Taraba poslato 04 Januar, 2016, 00:10
A pozadi djakuzi i olimpijski bazen.
Ima¹ planove ti za ovu skalameriju?

Mislim da cale ima za nesto slicno detaljne planove, on je napravio deo samo, pusnicu i rostilj, ali u rostilju moze da se okrene jagnje ili prase bez glave 😄😄😄

mkt


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

eclipse4


dzimika


Lazic

Otkrila rupu na saksiji...

mkt


pajaxsg

Rad srpskog umetnika Aleksandra Iliæa


Taraba

Citat: dzimika poslato 04 Januar, 2016, 11:40
Citat: Taraba poslato 04 Januar, 2016, 00:10
A pozadi djakuzi i olimpijski bazen.
Ima¹ planove ti za ovu skalameriju?

Mislim da cale ima za nesto slicno detaljne planove, on je napravio deo samo, pusnicu i rostilj, ali u rostilju moze da se okrene jagnje ili prase bez glave 😄😄😄
Poznanik jedan moj iz Obrenovca napravio slièno ne¹to. Reèe mi da je plan neke novosadke firme (Delta gradnja ili tako neki vrag) i da je imao planove, al stradali u poplavi.
Hoæu pravim ne¹to sa ro¹tiljem i pu¹nicom al ne bi da izmi¹ljam toplu vodu jer se ne razumem u dinamiku.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

dodji i pogledaj ovo kod mene, pitacu caleta bas sutra gde su planovi jer nisam siguran da li je mozda nekome davao
znam samo da je i na planovima to odgojeno sve u smislu da je na 4 strane 4 stvari tj dele unutrasnje zidove i neke spoljne ali generealno moze da se izvuce neka kombinacija od toga sto ti treba

Taraba

Pa slikaj bre. 21 vek i te stvari.
Onomad kad sam te zvao da vozis kombi do Borèe za pare bilo ti daleko a sad da doðem u ®eleznik po ovom kijametu.
Jel ste istrebili vukove i medvede gore u brdima? :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

od zeleznika do borce voznja od sat vremena opusteno :D a i ko ce da se cima do borce :P
mislio sam da dodjes kad se prolepsa vreme, ono pogledas kako je uradjeno, isprobamo da li dobro radi rostilj :D probas da li pusnica dobro dimi meso i to :D

mkt


aæimo

Dzimika sad si se sjebo. Znas kakvu dvojicu delija imas u komsiluku?
Sad cekamo prolece i prvi dim iz tvog pravca dolazimo na proveru.

eclipse4

Citat: mkt poslato 05 Januar, 2016, 00:43



[rofl] [rofl]

joj brate podsetio si me na jednog iz mog sela kad je isao sa klincem na sistemacki pregled i kaze:

"i kad skinu njemu sestra gace a on sve oblepljen u tetovaze,kad sam video izgledalo mi ko da se budj uhvatila....i na kurac i na jaja i na butine lepio...ziva me sramota pojela"

[rofl] [rofl]