Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika


Lazic

da je 25 dinara bilo bi 10%, stoka...

mali_zmaj

 malko snijega u banja luci,zatrpalo nas kao da sutra ne postoji..,naravno ovi iz gradske vlasti ce izjavit da ih je snijeg ponovo iznenadio u januaru...

jin-jang

Glava Dole

I ja gledam jbte sad vozio kevu u pazar... nista, al nista nisu ocistili, ma nista u gradu, samo ono sto su automobili napravili... ma sam centar, svuda najmanje 10cm snega po putu... iznenadilo ih jbg sta ce jadni

mali_zmaj

kod nas ti pada od sinoc,oni krenuli cistit kad je vec bilo oko 40 cm snijega,tj. jutros, i to samo glavne ulice,kreteni u poslovnoj zoni gdje radim nista ocistili nisu,a znaju marku naplatiti ulaz..,gamad!!
jin-jang

PECA BMW

Citat: mali_zmaj poslato 03 Januar, 2016, 18:38
kod nas ti pada od sinoc,oni krenuli cistit kad je vec bilo oko 40 cm snijega,tj. jutros, i to samo glavne ulice,kreteni u poslovnoj zoni gdje radim nista ocistili nisu,a znaju marku naplatiti ulaz..,gamad!!

Ovde u "poslovnoj zoni" moraju firme tj.zaposleni da ciste ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

cistim ja oko firme,ali put do firme ne mogu ja da ocistim,jer treba grn!!! to ti stara fabrika Incel,celuloza,wc papir itd,ogromna je zaposljavala je pola banja luke,tako da je ogromna,i duzni su da mi ociste put do firme....,oko firme lopatam ja!!
druga stvar papreno naplacuju zakup za dotrajale i neuslovne objekte,a da ti kazem da ja kao neko ko radi u poslovnoj zoni,placam ulaz..,nemam ti sta vise reci,tj imam nabijem ih na onu stvar!!
jin-jang

PECA BMW

Citat: Milos96 poslato 03 Januar, 2016, 18:35
I ja gledam jbte sad vozio kevu u pazar... nista, al nista nisu ocistili, ma nista u gradu, samo ono sto su automobili napravili... ma sam centar, svuda najmanje 10cm snega po putu... iznenadilo ih jbg sta ce jadni

Kod nas u JA prosle godine se nesto svadjale firme kome je u nadleznosti da cisti i niko cele porsle godine nije cistio grad . Ni onu jednu glavnu ulicu niko nije ocistio pa narod i kola mesecima isli po ledu .

Prethodnih godina malo i cistili nadam se da ce i ove malo da ociste ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Citat: Milos96 poslato 03 Januar, 2016, 18:35
I ja gledam jbte sad vozio kevu u pazar... nista, al nista nisu ocistili, ma nista u gradu, samo ono sto su automobili napravili... ma sam centar, svuda najmanje 10cm snega po putu... iznenadilo ih jbg sta ce jadni

Koliko ima zaposlenih u tim preduzeæima, da svakome daju po lopatu sve bi bilo suvo kao u sred leta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balcan girl

u jagodini peco se nisu svadjale firme nego nisu mogle da naplate od prethodnih godina sto su èistiliii :D a i sto bi èistili glavnu ulicu oni èiste od kuæe debelog do op¹tine i to je sve :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mkt


freepartyman

#32191
Majkl Dzordan 1983. godine u svojoj sobi na koledzu.
Slika bi bila sasvim normalna i obicna, da se desne gornje strane na zidu ne stoji grb Crvene zvezde.  [clapp] [klanjam_se]
http://s10.postimg.org/5b77wa30p/11954672_1149957955059831_3243290317485133853_n.jpg
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


penzos

Centar Ni¹a veèeras:





A ovo je sa auto puta veèeras, drugar poslao, deo izmeðu Ni¹a i Aleksinca! Inaèe se oko podne prevrnuo ¹leper kod Ra¾nja i auto put ka Beogradu je bio zatvoren u tom smeru oko tri sata!


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mi¹ko_kolo

Citat: freepartyman poslato 03 Januar, 2016, 20:54
Majkl Dzordan 1983. godine u svojoj sobi na koledzu.
Slika bi bila sasvim normalna i obicna, da se desne gornje strane na zidu ne stoji grb Crvene zvezde.  [clapp] [klanjam_se]
http://s10.postimg.org/5b77wa30p/11954672_1149957955059831_3243290317485133853_n.jpg

Citat: mkt poslato 03 Januar, 2016, 21:02
sjajno

Ka¾i to Zeljkampu i Frezamajstoru. ;D

johann

Prijeo mi se ro¹itilj danas... Svi mi reko¹e da nisam normalan na minus 7, ja im reko meni se jede ro¹tilj....



PECA BMW

Citat: johann poslato 03 Januar, 2016, 23:35
Prijeo mi se ro¹itilj danas... Svi mi reko¹e da nisam normalan na minus 7, ja im reko meni se jede ro¹tilj....




Kakav rostilj ovo ko kapela ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

johann

Citat: PECA BMW poslato 03 Januar, 2016, 23:36
Citat: johann poslato 03 Januar, 2016, 23:35
Prijeo mi se ro¹itilj danas... Svi mi reko¹e da nisam normalan na minus 7, ja im reko meni se jede ro¹tilj....




Kakav rostilj ovo ko kapela ...

©ta da ti radim..  Ja se lepo udo :)
S leve strane pogon za ra¾anj, a s desne strane kotliæ, velika kupola s desna je pu¹nica.
Iza je boks za kera, klonja..

Taraba

A pozadi djakuzi i olimpijski bazen.
Ima¹ planove ti za ovu skalameriju?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hattrick

Ne pricaj nista  :)
Na kraju ce da potegnu pitanje legalizacije  :)