Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4


freepartyman

                                                                                                       
You see these people behind me? They are rushing to work and not paying attention to anything. Sometimes we get so caught up in our daily lives that we forget to take the time out to enjoy the beauty in life. It’s like we’re zombies. Look up and take your head phones out. Say Hi to someone you see and maybe give a hug to someone who looks like they’re hurting. Help out someone. You have to live every day like it’s your last. What people don’t know about me is that I had depression a couple of years back. I never told anyone about it. I had to fight my way out of depression. The person who was holding me back from my happiness was ME. Every day is precious so let’s treat it like that. Tomorrow isn’t guaranteed, so live today!
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Dukags

TC U¹æe dekoracija polumesec i zvezda, koja smo mi dr¾ava

#Alahuakbar

UFF

Citat: freepartyman poslato 20 Decembar, 2015, 19:23
You see these people behind me? They are rushing to work and not paying attention to anything.

pa ne bi oni zurili da imaju kintu ko on i da nece da dobiju otkaz ako zakasne [rofl]

Citat: freepartyman poslato 20 Decembar, 2015, 19:23
You have to live every day like it’s your last. Tomorrow isn’t guaranteed, so live today!

da potrosim danas celu platu na stvari koje volima sutra i celog meseca posle da zivim ko kosta?
u stvari cekaj ako sam poslusao savet i nisam zurio na posao onda sam ga izgubi znaci klisar na ulici do kraja zivota a ne do kraja meseca
lako je onima sto su puni da kenjaju i traze smisao zivota, da nema viska para ne bi imao ni viska vremena pa ne bi imao kad ni da filozofira previse

freepartyman

Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2015, 21:05
Citat: freepartyman poslato 20 Decembar, 2015, 19:23
You see these people behind me? They are rushing to work and not paying attention to anything.

pa ne bi oni zurili da imaju kintu ko on i da nece da dobiju otkaz ako zakasne [rofl]

Citat: freepartyman poslato 20 Decembar, 2015, 19:23
You have to live every day like it’s your last. Tomorrow isn’t guaranteed, so live today!

da potrosim danas celu platu na stvari koje volima sutra i celog meseca posle da zivim ko kosta?
u stvari cekaj ako sam poslusao savet i nisam zurio na posao onda sam ga izgubi znaci klisar na ulici do kraja zivota a ne do kraja meseca
lako je onima sto su puni da kenjaju i traze smisao zivota, da nema viska para ne bi imao ni viska vremena pa ne bi imao kad ni da filozofira previse
Nije mislio na materijalne stvari i trosenje, ne lezi utome sreca. Upravo je i u tome problem sto vecina sve povezuje sa parama,a u jurnjavi para kojih inace nikada nije dovoljno zivot nam promakne.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

znam zajebavam se, vecina ljudi pare juri iz straha (bar inicijalno) da ne ostanu bez njih i osnovnog a ne zbog pohlepe, svaka njemu cast ali malo mi tu smrdi kao niko ne zna da je bio u depresiji jer nikom nije rekao, pa sto sad govori onda koji Q

bez obzira i dalje tvrdim da vecina radnih ljudi nemaju ili vremena ili kapaciteta da se time bave, oni koji imaju nemaju volje, i svi filozofi i umetnici su uglavnom sa kintom i viskom vremena

freepartyman

Kijanu je lik koji deo svog honorara uvek daje ili kolegama  glumcima (odrekao se velikog dela honorara u korist Al Pacina u Djavoljem advokatu) ili clanovima seta(Matriks). Ima jednu malu kucu kao svojinu(kljuc te kuce imaju svi njegovi prijatelji i mogu da udju kada god hoce),garazu za motore , par motora i to je to. Retko normalan lik koji se vozi ili metroom ili motorom. Zato kao takav pored svih miliona kada nesto kaze ima tezinu. Mnogi ljudi oko mene i koji imaju zive neke isprazne zivote, kada dodju kuci gledaju rialiti programe i bleje u plafon,sve je sablon iz dana u dan,a zivot prolazi.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

kaze ovako kad èovek nema nista onda razmislja o tome da zaradi pare i ne ostane gladan, kad postane sit onda gleda da zaradi dovoljno da vise nikad ne bude gladan, a kad ima i vise nego sto mu treba onda gleda da ugrabi vlast da bi mogao da ima i moc, a kad ima sve to onda umre sam kao pas :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Na kraju partije saha i piun i kraljica idu u istu kutiju..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

e vidis neko ko malo ali samo malo obrati paznju na ljude oko sebe dobije to da ga bar neko drzi za ruku kad umire :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

juga

Citat: Dukags poslato 20 Decembar, 2015, 20:31
TC U¹æe dekoracija polumesec i zvezda, koja smo mi dr¾ava

#Alahuakbar

Mesec i zvezda nisu u istoj ravni, neko je slikao iz ugla iz kojeg izgleda kao da su sa namerom postavljeni ovako!

Boki-KG

A ni to nije mesec... Nego banana...
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Zverinjak II


Andreja

Ja sam hteo BRAAAP!!! da uradim na isti naèin ali mi drugarica koja me tetovirala rekla da je tu ko¾a sranje i da izuzetno brzo izblede tetova¾e...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Extra, taman ako se predomislis posle par godina, ne moras da placas laser. A ako te i dalje lozi platis 20e da podebljaju :)

Hohštapler

#32035
èekaj, kako on dr¾i korman, ka¾iprstom? a stiska kvaèilo i prednju sa istra¾ivaèom, domalim i malim prstom?
ja obrnuto...
dr¾im korman sa malim i domalim, a istra¾ivaèom i ka¾iprstom stis¹æem...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

#32036
Citat: juga poslato 21 Decembar, 2015, 09:54

Mesec i zvezda nisu u istoj ravni, neko je slikao iz ugla iz kojeg izgleda kao da su sa namerom postavljeni ovako!
E ako nisu u istoj ravni onda je ok jer posebno mesec je od uvek u nas simbolizovao Novu godinu i Deda Mraza 

mkt


Biker-Boy

a ja mislio da on to radi sa zardjalim kasikama xDDD
I feel the need..... the need for speed !!!

Darko

 
Nov nacin narucivanja ;) ... Samo mu hemijska olovka treba ... Strasno