Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 14 Decembar, 2015, 20:50
Citat: niki64 poslato 14 Decembar, 2015, 18:51Na tom kruznom je dovoljno provesti slikajuci sat vremena i imali bi impozantnu galeriju ludaka. Neverovatno nepoznavanje pravila u kruznom toku.
"Ta idi ukurac... ta di sad da teram?!"

Iscepati mu dozvolu i nabiti mu je u grlo.
Ja kad vama prièam da odem u ZR za vikend, i nateraju me da odem kolima po ne¹to u grad - ja se iznerviram!!!
Na magistrali je desna traka uvek br¾a od leve, svi voze 40kmh (po magistrali), upali se zeleno na semaforu prvi tek onda stiska kvaèilo, ubacuje u prvu i polako kreæe, kad je on krenuo istu radnju ponavlja, drugi, kad je on odmakao 3m istu radnju zapoèinje treæi... u su¹tini, ako si 5 na semaforu mo¾e¹ da krene¹ posle jedno 20sekundi, ako je jo¹ uvek zeleno...
Bicikliste i ¹ahtove na sred puta koji vire 20-30cm neæu ni da spominjem. [veryangry]
Ti si be¹e Zrenjaninac...? ;D

penzos

A za¹to misli¹ da je, na primer u Ni¹u bolje? Pa i ovde je seljacizam i debilizam uznapredovao .... centar danas. Konj ispred gradske kuæe u strogom centru, tezge za prodaju "novogodi¹njih sranja"




Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

niki64

EEEeeeeeeeee,lako tebi, ti dodjes samo za vikend i to ne svaki a sta mislis kako je nama sto smo svaki dan tu. A danas po onoj magli i ako nevidim jos tablicu , na putu za NS a tera celih 4 banke, garant Zrenjaninac i vozi sredinom trake.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Bori¹a

a po cacku ujutru u 6 i kusur po magli kad krene neko sa konjem da ide negde, ili motokultivatorom, naravno nista nije obelezeno... gadim se na to, pocinje da me boli kurac, niti cu da se sklanjam niti cu da kocim

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Citat: Bori¹a poslato 14 Decembar, 2015, 22:25
a po cacku ujutru u 6 i kusur po magli kad krene neko sa konjem da ide negde, ili motokultivatorom, naravno nista nije obelezeno... gadim se na to, pocinje da me boli kurac, niti cu da se sklanjam niti cu da kocim

Hahahahahha to je zanimljivo da sam vise puta video kociju sa konjem ovde u cacku za 2 meseca nego inace za ceo svoj zivot [rofl] jbsga nema registracije, nema goriva, pustis ga da se ispase i teraj pun gas, razumi ih [rofl]

mrle

Citat: Milos96 poslato 15 Decembar, 2015, 07:07
Citat: Bori¹a poslato 14 Decembar, 2015, 22:25
a po cacku ujutru u 6 i kusur po magli kad krene neko sa konjem da ide negde, ili motokultivatorom, naravno nista nije obelezeno... gadim se na to, pocinje da me boli kurac, niti cu da se sklanjam niti cu da kocim

Hahahahahha to je zanimljivo da sam vise puta video kociju sa konjem ovde u cacku za 2 meseca nego inace za ceo svoj zivot [rofl] jbsga nema registracije, nema goriva, pustis ga da se ispase i teraj pun gas, razumi ih [rofl]

normalna pojava u bloku 45. ima par konja koji redovno ¹partaju ulice, a u svakodnevnoj ¹etnji moram da izbegavam balege. Pojilo im je na èesmi izmeðu ¹kole "Branko Radièeviæ" i vrtiæa "Sunce". Sve to propraæeno gomilom d¾ukaca.
Ali onaj ganfer ¹to je uspeo u ¾ivotu pa isto to radi sa velikim motokultivatorom... budio mi je decu pro¹lo leto nekoliko puta.

K_A_W_A

Sad nasao u galeriji telefona, pa reko da podelim sa vama. Slika od letos.
"PAUK" ne bira i sve nosi  ;D ;D ;D



Lazic

Verovatno pokvaren... Ili pajser ostao bez goriva...

freepartyman

Doctors bowing down to a young boy diagnosed with brain cancer who managed to save several lives by donating his organs...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Dukags


Slaninar

Nisam siguran je li ovo bilo:

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Zverinjak II


ikomline


mkt


Zverinjak II


tamburski

prodajem papagaja u delovima

Slaninar

Ono, kad ¾urim na posao pored medicinskog faksa...  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

Ni sam neznam kako sam nasao ovo ;D

Ali uz bicikl ide i 480gr. Misomora  [rofl] [rofl]