Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

...kolko naplacuje snajka...?...daj bre neke slike da pravimo posao... ;D
...hahahaha...pretece me Andreja...

p.s.Rece jednom davno jedna snajka...''Jaoo,nemojte redaljku nego ajde jedan po jedan...'' [rofl]

Glava Dole





Jedine slike gde se ona normalno vidi da preko 800 prijatelja :D Cenu nzm niti sam pitao, pobegla sa chata... pitam se zasto, bas sam bio fin ;D

Glava Dole

Zacrneo je aj da ne budem bas kreten, nzm ko to gleda ipak je javan forum a kurac slucajno ispao al eto, uklapa joj se lepo u karakter... kad malo bolje razmislim ne zasluzuje ovakva kurvetina da joj stavljam jajca preko face :D

BOKYBOY

 :o :o :o au brate...ova nije cak ni za MM pijanku... [povracanje]

Glava Dole

Moj kurac nit je nesto veliki nit je simetrican al od nje vala lepsi ;D

BOKYBOY

Citat: Milos96 poslato 09 Decembar, 2015, 17:41
Moj kurac nit je nesto veliki nit je simetrican al od nje vala lepsi ;D

...svi ti verujemo...na rec... [panic]

bokilic

ala bre vi birate,,ja gde god nadjem rupu..zacepljujem..od biranja nema nista..nego gde god nadjes zgodno mesto ti............rupu zacepi :)
brmmmm

bokilic

p.s. daj ti namaa kontaakt a mi cemo da vidimo sta i kako  :)
i kolko ce da plati :P
brmmmm

Bori¹a

borko uffov csi naslednik

https://www.facebook.com/sofija.ognjenovic.5?fref=photo

i miiislim da je ovo lazan profil... ti kako hoces mozes da je zovnes al se pazi nekog crnca... ima ih u cacku sad, igraju za borac... vidis da borac kida.. pa mogu i oni tebe da pokidaju :D

Hattrick

Citat: Bori¹a poslato 09 Decembar, 2015, 18:24
borko uffov csi naslednik..

I sve to zato sto nekog mrzi da odradi rename slike  ;D

mareskin

Citat: Andreja poslato 09 Decembar, 2015, 17:27
A ako ne lièi na kurac i radi povoljno, daj kontakt da je iscimamo za neko okupljanje manijaka pa da padne redaljka :D

Jeste i onda svi po¹teno da podelimo tro¹ak, a u stvari ovi sa veæim kurcem naprave veæu kilometra¾u. Jednom se zajebo i vi¹e nikad. Odsad se deli tro¹ak po uèinku :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

mozda nudi odlozeno placanje?

Andreja

Citat: mareskin poslato 09 Decembar, 2015, 19:08
Citat: Andreja poslato 09 Decembar, 2015, 17:27
A ako ne lièi na kurac i radi povoljno, daj kontakt da je iscimamo za neko okupljanje manijaka pa da padne redaljka :D

Jeste i onda svi po¹teno da podelimo tro¹ak, a u stvari ovi sa veæim kurcem naprave veæu kilometra¾u. Jednom se zajebo i vi¹e nikad. Odsad se deli tro¹ak po uèinku :D


Pa pazi, mo¾e¹ ti da ima¹ i manji kurac ali ako jebe¹ du¾e, doðe mu na isto... Broj ulazaka + broj izlazaka * du¾ina = SCORE [thumb_up]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

pajaxsg


*zeka*

Kako se bese zove ona firma sto meri vreme i krugove na Navaku ? E oni da se pozovu za merenje :)

Ivicat


UFF

pa dosadno im tu gore jbg
nema qrava :D

moze da se napravi i gore slika stale i lika koji je stao u govno okruzen kravama a dole slika nekog kluba prepunog polugole picetine

nigde nije idealno a interesovanja se uglavnom menjaju sa godinama

freepartyman

Stavili su najveci plus sela tj.krajolik priroda itd..I najveci minus grada. .
Inace nije problem sto su menjali selo za grad vec sto su doneli selo u grad..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

free mesas seljaka i seljaèinu :D :D :D a vise seljaèina sam videla u gradu nego u selu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Citat: Andreja poslato 09 Decembar, 2015, 19:44
Citat: mareskin poslato 09 Decembar, 2015, 19:08
Citat: Andreja poslato 09 Decembar, 2015, 17:27
A ako ne lièi na kurac i radi povoljno, daj kontakt da je iscimamo za neko okupljanje manijaka pa da padne redaljka :D

Jeste i onda svi po¹teno da podelimo tro¹ak, a u stvari ovi sa veæim kurcem naprave veæu kilometra¾u. Jednom se zajebo i vi¹e nikad. Odsad se deli tro¹ak po uèinku :D


Pa pazi, mo¾e¹ ti da ima¹ i manji kurac ali ako jebe¹ du¾e, doðe mu na isto... Broj ulazaka + broj izlazaka * du¾ina = SCORE [thumb_up]

Nabavio sam vam i cenovnik, za mene posto sam joj sladak pusenje 10e a inace naplacuje 30, sve komplet racunajuci i jebanje u guzu za mene moze i 20 pa eto imate okvirne cene, vidite koliko vam se isplati ;D