Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

idanijel

car je stari ,vozi bubu ako se nevaram.

mkt


mkt


Jefta

Na off sa 17 napred... zanimljivo...

UFF

Citat: freepartyman poslato 16 Novembar, 2015, 20:16
Samo jos fali Panigale  :) Prvi za poneki off, drugi za put,treci za grad i panigale za stazu,usce i kafice :D


glupost teska samo duzmu pare majmunima
razlika izmejdu 2 i 3 je u zicanoj felni i kramponima?
garant su dodali jos po koju opciju u elektronici i ogibljenju ali i dalje je isti qrac
mada ako moze bmw da se proserava, prodaje i zaradjuje sto ne bi mogli i oni, bar bolje izgleda :D

freepartyman

#31585
 
Za blagi off moze , a realno greota je ovo terati po vukojebinama. I meni je lepsi od BMW-a ali dobro svako ima svoj neukus :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

nema vece grehote od predebele mace...
jin-jang

UFF

a predebela devojka koju bas ti moras sad da jebes???

mkt

ako ima guzicu ko bjonse onda moze

mali_zmaj

pa bio sam sa bucmastim,ali sa debelima ne,malen sam ja ,satralo bi to mene... morali bi slati gorsku sluzbu spasavanja da me vade iz...

a bionse,eeeee bionse..
jin-jang

monsterbnt

Citat: mali_zmaj poslato 16 Novembar, 2015, 22:50
nema vece grehote od predebele mace...

Ova predebela uopste nema problem sa tim... Jebe majku i psu i drugoj mrsavoj macki, a nista sto je sletelo na terasu nije odletelo...
Smrt SVIMA!!!!

mali_zmaj

moguce ne velim,ali macka je olicenje vitkosti,spretnosti,a mislim i da joj konstitucija nije bas pravljena da bude debela,sto znaci ima nesto da popusti s vremenom.. da je slatka i okrugla jeste..
jin-jang

monsterbnt

Jbg.. sterilisana... Lako se ugoje
Smrt SVIMA!!!!

mkt

ahahhah onda je macor u pitanju haha

mkt

M A C O R C I N A  BRATEEE  [rofl]

mali_zmaj

da,da sterilisani se ugoje..,od mog kolege se udvostrucio od kad su ga sterilisali,al kaze da se i nije nesto pretjerano smirio..
jin-jang

monsterbnt

Ova je zenka, nikad nije bila nesto hiperaktivna osim kad treba nesto da se ubije... Klasicna zla macka
Smrt SVIMA!!!!

mkt


Lazic