Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Aleks Cross


Andreja

Hoæe¹ da ka¾e¹ da je anlaser bitan u ovoj prièi? :P

Kol'ko volim ove mehanièke abnormalnosti...  :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

Citat: Milos96 poslato 03 Novembar, 2015, 00:33
Vidis kako su bezobrazni prema meni, UFF umesto da cenzurise i brise postove, da se ugleda na pametne admine njega boli kurac(KURAAC, bez zvezdica :D ), sram ga bilo :P
koje druge admine kad je on jedini admin?

Lazic

Druge admine na bjb, Borko tupad¾ijo moj... ;D :-*

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 03 Novembar, 2015, 18:08
Druge admine na bjb, Borko tupad¾ijo moj... ;D :-*

A mlad je... Ima izgovor sto je glup...
Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

ironican sam bio bre [rofl] vidite da nema smajlica :D

Lazic

A jeeeste, milion... Tupad¾ijo... :P ;D

Bori¹a


Glava Dole

Citat: Ho¹tapler poslato 03 Novembar, 2015, 09:41
Citat: Milos96 poslato 02 Novembar, 2015, 21:41
Ja idem kod kozmeticarke da mi skine malje da ne budem gadan ljudima ako obucem majicu sa malo nizom kragnom, sredim i obrve usput da ne budem ko soic, sta je tu lose? :D


...lo¹e je to ¹to ti ni ne zna¹ za¹to je to lo¹e.
Lo¹e jer je normalno da mu¹karac izgleda ko tranvestit! Mu¹ko si, ima¹ dlake, a ne da èupa¹ obrve!!
Ova dana¹nja omladina... kuda ide svet?

Najd¾el Mensel
https://en.wikipedia.org/wiki/1992_Formula_One_season

Ne, lose je da muskarac u 21. veku izgleda ko majmun a ovo je sto se mene tice stvar licne higijene. Aj onda da se ni ne sisa niko od muskarca, da pustimo najbolje i kose do patosa...

Citat: Jecko poslato 03 Novembar, 2015, 12:37
Cimi, duso....nemoj tako.....lako je tebi da pricas tako....
Ima muskaraca cija su ledja jebote kao tepih.....pih... Spojene obrve...pih....

Milose dokle god znas razliku izmedju da se uljudis i picanis nije problem....

Samo nemoj da se zaneses pa da imas oblikovane obrve kao zena..... Mora da postoji granica....

Ja na ledjima nemam nista, to nikad nisam ni dirao a grudi i stomak posle mesec dana tepih i to uradim tek kad zarastem malo cisto da se uljudim, naravno da obrve ne skidam i docrtavam nego cisto neku dlacicu izmedju da me ne nervira kad se pogledam u ogledalo i blago oblikujem da budu uredne a ne majmunske rascupane...

A na ovom forumu kad bi neka tema prosla bez pederluka mislim da bi meteori poceli da padaju a ne kisa hahha :D

Ja bre imam pivsku stomacinu recimo ne trudim se da budem maneken niti se picanim i bilo sta slicno nego ovo cisto da ne budem bas i ko majmun ako ne moram :D

mareskin

Citat: Milos96 poslato 03 Novembar, 2015, 19:36
....
Ja na ledjima nemam nista, to nikad nisam ni dirao a grudi i stomak posle mesec dana tepih i to uradim tek kad zarastem malo cisto da se uljudim, naravno da obrve ne skidam i docrtavam nego cisto neku dlacicu izmedju da me ne nervira kad se pogledam u ogledalo i blago oblikujem da budu uredne a ne majmunske rascupane...

A na ovom forumu kad bi neka tema prosla bez pederluka mislim da bi meteori poceli da padaju a ne kisa hahha :D

Ja bre imam pivsku stomacinu recimo ne trudim se da budem maneken niti se picanim i bilo sta slicno nego ovo cisto da ne budem bas i ko majmun ako ne moram :D

Ti ba¹ ne ume¹ da se odbrani¹. Samo se ukopava¹ sve vi¹e :D
Èupne¹ po neku dlaèicu, oblikuje¹ obrve, istrese¹ po neki tepih i tako to?
Sedeo sam jednom preko puta jednog deèka koji je izvadio ogledalce, pincetu i krenuo da èupa obrve. Recimo da to ne bih ¾eleo ponovo da vidim :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 03 Novembar, 2015, 13:01
Ja sam kao rasadnik ¾bunja... ;D
daj pelcer!!!!  hhahhhaaahha
jin-jang

Aleks Cross

Blok LC4 690, glava DUC 1098, klip DUC 1198R, cilinder pravljen + prototipno ubrizgavanje = 90+ KS na radilici.

pajaxsg

На једној слици су возила данских посланика, а на другој возила посланика Србије. Просечна плата у Србији је 380е, а у Данској 3000е.




misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

PECA BMW

Seljaci ! tolike pare imaju a ne znaju da uzivaju !

kladim se da ne peku rakiju ko nas predsednik i ne pecu prace na bure iza kuce ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

BOKYBOY

...i onda ono..."nesto je trulo u drzavi Danskoj"... ;D

TEEfqd

Citat: Milos96 poslato 03 Novembar, 2015, 19:36
Citat: Ho¹tapler poslato 03 Novembar, 2015, 09:41
Citat: Milos96 poslato 02 Novembar, 2015, 21:41
Ja idem kod kozmeticarke da mi skine malje da ne budem gadan ljudima ako obucem majicu sa malo nizom kragnom, sredim i obrve usput da ne budem ko soic, sta je tu lose? :D


...lo¹e je to ¹to ti ni ne zna¹ za¹to je to lo¹e.
Lo¹e jer je normalno da mu¹karac izgleda ko tranvestit! Mu¹ko si, ima¹ dlake, a ne da èupa¹ obrve!!
Ova dana¹nja omladina... kuda ide svet?

Najd¾el Mensel
https://en.wikipedia.org/wiki/1992_Formula_One_season

Ne, lose je da muskarac u 21. veku izgleda ko majmun a ovo je sto se mene tice stvar licne higijene. Aj onda da se ni ne sisa niko od muskarca, da pustimo najbolje i kose do patosa...

Citat: Jecko poslato 03 Novembar, 2015, 12:37
Cimi, duso....nemoj tako.....lako je tebi da pricas tako....
Ima muskaraca cija su ledja jebote kao tepih.....pih... Spojene obrve...pih....

Milose dokle god znas razliku izmedju da se uljudis i picanis nije problem....

Samo nemoj da se zaneses pa da imas oblikovane obrve kao zena..... Mora da postoji granica....

Ja na ledjima nemam nista, to nikad nisam ni dirao a grudi i stomak posle mesec dana tepih i to uradim tek kad zarastem malo cisto da se uljudim, naravno da obrve ne skidam i docrtavam nego cisto neku dlacicu izmedju da me ne nervira kad se pogledam u ogledalo i blago oblikujem da budu uredne a ne majmunske rascupane...

A na ovom forumu kad bi neka tema prosla bez pederluka mislim da bi meteori poceli da padaju a ne kisa hahha :D

Ja bre imam pivsku stomacinu recimo ne trudim se da budem maneken niti se picanim i bilo sta slicno nego ovo cisto da ne budem bas i ko majmun ako ne moram :D


e bajo moj ja sam najvise jebo kad sam se tusirao tri puta nedeljno :D a i realno za muskarce svaki drugi dan, sve ostalo je izdrkavanje

pajaxsg


makinjo

Citat: mareskin poslato 03 Novembar, 2015, 19:54
Citat: Milos96 poslato 03 Novembar, 2015, 19:36
....
Ja na ledjima nemam nista, to nikad nisam ni dirao a grudi i stomak posle mesec dana tepih i to uradim tek kad zarastem malo cisto da se uljudim, naravno da obrve ne skidam i docrtavam nego cisto neku dlacicu izmedju da me ne nervira kad se pogledam u ogledalo i blago oblikujem da budu uredne a ne majmunske rascupane...

A na ovom forumu kad bi neka tema prosla bez pederluka mislim da bi meteori poceli da padaju a ne kisa hahha :D

Ja bre imam pivsku stomacinu recimo ne trudim se da budem maneken niti se picanim i bilo sta slicno nego ovo cisto da ne budem bas i ko majmun ako ne moram :D
[dobarpost] PLUSSS  [thumb_up] [rofl]