Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

negoo......evo ja posvetio ime mog vajrlesa nasem premijeru pickoustom



Dukags

A ovo je posveæeno UFF-u


Flavius Valerius Aurelius

Citat: Dukags poslato 03 Novembar, 2015, 08:40
A ovo je posveæeno UFF-u


Kupio si tetris i igras gliste?
[rofl]

Hohštapler

Citat: Milos96 poslato 02 Novembar, 2015, 21:41
Ja idem kod kozmeticarke da mi skine malje da ne budem gadan ljudima ako obucem majicu sa malo nizom kragnom, sredim i obrve usput da ne budem ko soic, sta je tu lose? :D


...lo¹e je to ¹to ti ni ne zna¹ za¹to je to lo¹e.
Lo¹e jer je normalno da mu¹karac izgleda ko tranvestit! Mu¹ko si, ima¹ dlake, a ne da èupa¹ obrve!!
Ova dana¹nja omladina... kuda ide svet?

Najd¾el Mensel
https://en.wikipedia.org/wiki/1992_Formula_One_season
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 03 Novembar, 2015, 09:41
Citat: Milos96 poslato 02 Novembar, 2015, 21:41
Ja idem kod kozmeticarke da mi skine malje da ne budem gadan ljudima ako obucem majicu sa malo nizom kragnom, sredim i obrve usput da ne budem ko soic, sta je tu lose? :D


...lo¹e je to ¹to ti ni ne zna¹ za¹to je to lo¹e.
Lo¹e jer je normalno da mu¹karac izgleda ko tranvestit! Mu¹ko si, ima¹ dlake, a ne da èupa¹ obrve!!
Ova dana¹nja omladina... kuda ide svet?

Najd¾el Mensel
https://en.wikipedia.org/wiki/1992_Formula_One_season

:)

Nikad neæu zaboraviti kad sam se posle du¾e pauze vratio igrati fudbal. Ja mator konj i tu¹iramo se, gledam, nema nigde dlake. I posle par sekundi skontam - pa jebote, ovo je prvi tim, imaju svi preko 18, ne mo¾e da nema dlake?!?  

I onda mi objasnili kako to sad ribe vole, ne vole dlake i tako...


Sad, ko je tu normalan i ¹ta je tu normalno. Nekad je i za ¾ene bilo normalno da se ne depiliraju, a sad ne bih jebao neku s dlakavim nogama ni u ludilu...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 03 Novembar, 2015, 10:34
Citat: Ho¹tapler poslato 03 Novembar, 2015, 09:41
Citat: Milos96 poslato 02 Novembar, 2015, 21:41
Ja idem kod kozmeticarke da mi skine malje da ne budem gadan ljudima ako obucem majicu sa malo nizom kragnom, sredim i obrve usput da ne budem ko soic, sta je tu lose? :D


...lo¹e je to ¹to ti ni ne zna¹ za¹to je to lo¹e.
Lo¹e jer je normalno da mu¹karac izgleda ko tranvestit! Mu¹ko si, ima¹ dlake, a ne da èupa¹ obrve!!
Ova dana¹nja omladina... kuda ide svet?

Najd¾el Mensel
https://en.wikipedia.org/wiki/1992_Formula_One_season

:)

Nikad neæu zaboraviti kad sam se posle du¾e pauze vratio igrati fudbal. Ja mator konj i tu¹iramo se, gledam, nema nigde dlake. I posle par sekundi skontam - pa jebote, ovo je prvi tim, imaju svi preko 18, ne mo¾e da nema dlake?!?



I tako...ti....pogledao ni manje ni vise nego ceo fudbalski tim.....gde im fale dlake.....bas slatko...i nezno ....a neki su se tako i smuvali  [rofl] [rofl]

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 03 Novembar, 2015, 11:48

I tako...ti....pogledao ni manje ni vise nego ceo fudbalski tim.....gde im fale dlake.....bas slatko...i nezno ....a neki su se tako i smuvali  [rofl] [rofl]

Uvek sam bio slobodnih shvatanja... i ta zajednièka tu¹iranja. Dosta mi je vi¹e cimanja sa devojkama - PMS-ovi, biolo¹ki sat, idi begaj! Ovako lepo naðem nekog finog momka, skrasim se...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


Jecko

Cimi, duso....nemoj tako.....lako je tebi da pricas tako....
Ima muskaraca cija su ledja jebote kao tepih.....pih... Spojene obrve...pih....

Milose dokle god znas razliku izmedju da se uljudis i picanis nije problem....

Samo nemoj da se zaneses pa da imas oblikovane obrve kao zena..... Mora da postoji granica....

Lazic

I ova tema ode u kurac... ;D

dzimika

Citat: Milos96 poslato 02 Novembar, 2015, 23:40
Ama bre ja sam nadprosecno maljav za svoje godine i zato to i radim s vremena na vreme, kome moze da bude privlacan tepih na grudima i stomaku na mladom decku, pa nismo u james bond filmu iz 80ih kad je to bilo popularno i odraz muskosti :D ja kad hocu da pustim za dva meseca sam ko da se nikad nisam depilirao(al zato posle ispadaju oci kad odem pa gledam zato da budem redovan :D ), nenormalno brzo rastu i to debele jake dlake, moram bre :D

u tvojim godinama me bas bolelo da se depiliram ili bilo sta da radim sa dlakama na grudima, maljav sam svuda i to jos od osnovne skole, fazonirao bradu u 8. razredu, nisam primetio da su se nesto zalile na dlakavo telo, jedino sto sam ¹i¹ao je dole da ne smetaju dlake dok p...

BOKYBOY

#31411
Citat: Jecko poslato 03 Novembar, 2015, 12:37
Cimi, duso....nemoj tako.....lako je tebi da pricas tako....
Ima muskaraca cija su ledja jebote kao tepih.....pih... Spojene obrve...pih....
Milose dokle god znas razliku izmedju da se uljudis i picanis nije problem....
Samo nemoj da se zaneses pa da imas oblikovane obrve kao zena..... Mora da postoji granica....

...tako je Jecko...treba napraviti razliku izmedju muskosti i higijene tj naravno da cu da shisham dlacice na grudima i stomaku i da se brijem ispod pazuha  i dole jer se manje znojim i ne dismrm pa neka sam i manje musko zbog toga...a i devojke tako vise vole... [yahoo]

Lazic


Slaninar

MetroManijaci dot kom, jebote!  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Vi¹e ne smem da nas googlam, samo gej teme iskaèu... ;D

BOKYBOY

#31415
Citat: Laziæ poslato 03 Novembar, 2015, 12:48
[gej]

...tebi dzaba brijac...samo kosacica pomaze......tj otvoren plamen mozda...muskarcino moja...  :-* :-* :-*

Lazic

Ja sam kao rasadnik ¾bunja... ;D

Jecko



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња