Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

pittatore

Irena kod tebe nema greske, imaces vecu toljagu od muza svoga ;D

Bori¹a

Citat: Milos96 poslato 02 Novembar, 2015, 21:41
Ja idem kod kozmeticarke da mi skine malje da ne budem gadan ljudima ako obucem majicu sa malo nizom kragnom, sredim i obrve usput da ne budem ko soic, sta je tu lose? :D


[gej] [gej] [gej] [gej]

Lazic

Citat: Milos96 poslato 02 Novembar, 2015, 21:41
Ja idem kod kozmeticarke da mi skine malje da ne budem gadan ljudima ako obucem majicu sa malo nizom kragnom, sredim i obrve usput da ne budem ko soic, sta je tu lose? :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ivicat


Lazic


TEEfqd

Citat: Milos96 poslato 02 Novembar, 2015, 21:41
Ja idem kod kozmeticarke da mi skine malje da ne budem gadan ljudima ako obucem majicu sa malo nizom kragnom, sredim i obrve usput da ne budem ko soic, sta je tu lose? :D
pa nije lose....ako imas decka :D

Flavius Valerius Aurelius

Citat: redshadow poslato 02 Novembar, 2015, 22:33
Citat: Milos96 poslato 02 Novembar, 2015, 21:41
Ja idem kod kozmeticarke da mi skine malje da ne budem gadan ljudima ako obucem majicu sa malo nizom kragnom, sredim i obrve usput da ne budem ko soic, sta je tu lose? :D
pa nije lose....ako imas decka :D
Думрем.

balcan girl

Citat: pittatore poslato 02 Novembar, 2015, 22:02
Irena kod tebe nema greske, imaces vecu toljagu od muza svoga ;D

ne planiram nikad da se udam al hvala :D :D :D :D sad æe jos i mali milos da mi nabije komplekse sto ima bolje poèupane obrve od mene :D :D  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

chengelle

Citat: Bori¹a poslato 02 Novembar, 2015, 22:06
Citat: Milos96 poslato 02 Novembar, 2015, 21:41
Ja idem kod kozmeticarke da mi skine malje da ne budem gadan ljudima ako obucem majicu sa malo nizom kragnom, sredim i obrve usput da ne budem ko soic, sta je tu lose? :D


[gej] [gej] [gej] [gej]


U moje vreme momci su isli na Regrutaciju ,a danas na Depilaciju... strasno
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Glava Dole

Ama bre ja sam nadprosecno maljav za svoje godine i zato to i radim s vremena na vreme, kome moze da bude privlacan tepih na grudima i stomaku na mladom decku, pa nismo u james bond filmu iz 80ih kad je to bilo popularno i odraz muskosti :D ja kad hocu da pustim za dva meseca sam ko da se nikad nisam depilirao(al zato posle ispadaju oci kad odem pa gledam zato da budem redovan :D ), nenormalno brzo rastu i to debele jake dlake, moram bre :D

eclipse4

Citat: Milos96 poslato 02 Novembar, 2015, 23:40
Ama bre ja sam nadprosecno maljav za svoje godine i zato to i radim s vremena na vreme, kome moze da bude privlacan tepih na grudima i stomaku na mladom decku, pa nismo u james bond filmu iz 80ih kad je to bilo popularno i odraz muskosti :D ja kad hocu da pustim za dva meseca sam ko da se nikad nisam depilirao(al zato posle ispadaju oci kad odem pa gledam zato da budem redovan :D ), nenormalno brzo rastu i to debele jake dlake, moram bre :D

Molim dr¾avu da vrati obavezan vojni rok za sve mu¹karce od 18.godina jer æe inaèe  za par godina zbog savr¹eno poèupanih obrva, izdepiliranih nogu i ¾enskastih frizura te èestih odlazaka u solarijum poèeti dobijati redovno menstruaciju i raðati decu.

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Milos96 poslato 02 Novembar, 2015, 23:40
Ama bre ja sam nadprosecno maljav za svoje godine i zato to i radim s vremena na vreme, kome moze da bude privlacan tepih na grudima i stomaku na mladom decku, pa nismo u james bond filmu iz 80ih kad je to bilo popularno i odraz muskosti :D ja kad hocu da pustim za dva meseca sam ko da se nikad nisam depilirao(al zato posle ispadaju oci kad odem pa gledam zato da budem redovan :D ), nenormalno brzo rastu i to debele jake dlake, moram bre :D
Sad sam izguglovao... A da probas da kupis hormone MTF HRT mozda ti tada manje rastu dlake?

balcan girl

ma neka ga roknu sa par inekcija estrogena ionako vuèe na tu stranu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole

Samo se vi pazite da vam nesto ne ispadne ako dodjem na neko okupljanje i nema brige :D

Ivicat

Eto vidis sta ti rade. A da si ostao na bjb, tamo ne bi smeli da te drndaju.

Glava Dole

Vidis kako su bezobrazni prema meni, UFF umesto da cenzurise i brise postove, da se ugleda na pametne admine njega boli kurac(KURAAC, bez zvezdica :D ), sram ga bilo :P

eclipse4

sreca tvoja da je borisa vec jebo inace kakav je bio pre jebanje....samo da te video namirisanog i depiliranog....uso bi u tebe ko krava u kukuruz ;)

mi¹ko_kolo