Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Citat: balcan girl poslato 02 Novembar, 2015, 18:11
ja mislim da su mene odbanovali tamo al se ne secam lozinke :D

Ma nemoj ni da se prisecas, ja pratim s vremena na vreme pa nesto i napisem, i dalje cu al da sam ga sad zamrzeo jesam... na manijake sme da se pljuje i to niko ne cenzurise a kad se javi nas nestane post... UFF me nervira cesto al to nikad ne bi uradio tj zloupotrebio tako polozaj, iskenja se kad treba ko i bilo koji drugi clan  :-* , kaze sta misli bilo to ispravno ili ne i kraj, upadnemo u prepirku i to je to, na kraju dogovorimo pivo(bem li ga koliko njih do sad, kad god smo se prepirali) i nikom nista, obrisao nikad nije ni jedan post koliko ja znam :D Sad mogu da otvorim novu temu o tome kako je ovaj sranje a onaj obozavam i garantujem da ce tu i da ostane :D Tako da, Hostapleru, "moj MM jeste bolji od BJB", e takoo :P

Hohštapler

..brate, ko to osporava? ja ovde imam  kolko hiljada postova, manijaci su mi uvek otvoreni na kompu, pratim forum svaki dan, idem na veæinu dru¾enja malte ne svako, ¹aèica nas doðe svaki put...
za veæinu ljudi sa ovog foruma bi privatno uèinio mnogo toga, meni su èinili, bio sam kod ljudi bili kod mene, upoznao puno sada¹njih prijatelja preko ovog foruma sa kojima sam non stop u kontaktu, èak preko ovog foruma upoznao budalu kojoj treba da budem kum na svadbi! ( ;D :-* [srce] 8))) ja na manijake gledam ko na veliku porodicu.
Samo nemam potrebu da odem tamo da njima kenjam kako smo mi strava i bolji od njih. [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

moraæu hostapler da te iscimam poèetkom decembra da mi nadjes neku finu kafanicu sa tamburicama posto imam zakazan neki vikend u novom sadu :D pa sad ili ih zajebem da idemo na svirku (jbg taj vikend je ritam nereda, goblini i tako to) a ako ne uspem da ih zajebem onda moras da mi nadjes neku kafanicu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 02 Novembar, 2015, 19:15
moraæu hostapler da te iscimam poèetkom decembra da mi nadjes neku finu kafanicu sa tamburicama posto imam zakazan neki vikend u novom sadu :D pa sad ili ih zajebem da idemo na svirku (jbg taj vikend je ritam nereda, goblini i tako to) a ako ne uspem da ih zajebem onda moras da mi nadjes neku kafanicu :D

...bez brige, naæi æe se neka kafana s tamburama... to je ovde lako... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

pazite, da je bjb muljacina jeste, muljalo se na sve moguce i nemoguce nacine, da je to forum od koga neko gleda da zaradi jeste, zaradjuje se na svaki moguci nacin od tog foruma, da se onaj mali napoleon hvali po televiziji kako ima 15000 clanova, hvali se i to sav ponosan (trebalo bi neko da ga tuzi jer je to obmana)
da su manijaci bolji od bjb, jesu u mnogim stvarima ali ne u svim, nista nije savrseno
ali sve to nije toliko bitno koliko je bitna cinjenica da je kvalitet pisanja na bjb nenormalno opao tj kvalitet postova
a za to su krivi mali napoleon sa svojim slihtarama koji su oterali ljude koji su pisali kvalitetne postove, dovoljno je da se procitaju postovi pre i posle 2010 i svakom ce biti jasno

nikada necu zaboraviti post tadasnjeg admina u temi o letovanju u CG koji je inace crnogorac koji zivi godinama u beogradu "ako cete dolaziti sa paradaizom i pastetama u CG onda nam ni ne trebate" i ne, nije se salio, naravno da je post obrisan ubrzo ali dovoljno ga je ljudi videlo

isto tako je onaj kvazi srbin sto zivi u americi banovao uff-a a preko mail-a mu pisao kako ne zna ko ga je banovao i zasto

jasminko, kome je dozvoljeno da oglasava sve zivo samo da bi im dao ucionicu auto skole da koriste za "obuke bezbedne voznje"

pun forum licemera

ps: od 15000 clanova ja imam 20 naloga, mali zeljko iz NS je imao preko 200, gordan iz sapca boga pitaj koliko i tako jos jedno 200 ljudi i dobijes da imaju realnih 1000 clanova

Joker

Meni samo nije jasno, sta ce vama toliko naloga?? :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Aleks Cross

Meni nije jasno gde su slike??

Hohštapler


Citat: Joker poslato 02 Novembar, 2015, 19:34
Meni samo nije jasno, sta ce vama toliko naloga?? :)

Pa kad treba da proda¹ reklamni prostor onda ka¾e¹ kako ima¹ 15.000 èlanova.

Citat: Aleks Cross poslato 02 Novembar, 2015, 19:37
Meni nije jasno gde su slike??
U galeriji.  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

Citat: Joker poslato 02 Novembar, 2015, 19:34
Meni samo nije jasno, sta ce vama toliko naloga?? :)

jbg, imalo se vremena a nije se imalo sta raditi a ne mozes da cutis nego moras da kazes sta mislis :D

jel se neko seca teme "kako sam je zapljuno" :D

Zverinjak II

Ovde je bolji ro¹tilj....



mi¹ko_kolo

Ja nikad nisam imao dupli nalog. Imao sam"situacije" i sa Pablom i sa Lancia88 i sa onim likom ¹to je u Amerikama. Nisu me nikad banovali a bilo je razloga.

Bori¹a

ja se raspisao tamo, pravimo novi nalog za oglase jer nas sabotiraju i brisu sa ovog.... :D

balcan girl

mene je banovao èini mi se mohikanac :D al ja kad nesto hocu da kazem ja cu to da kazem :D zanimljivo je sto uopste nisam opsovala :D :D sve postove su pobrisali jer sam se u stvari zakaèila sa nekim likom zamisli javno pa smo nastavili privatno a onda me je on tuzio jeboteee tuzio me za privatneee porukeeeeee znaèi strasnooooo :D kakve pizidiceeeee :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

al zato volim sto sam ovde uvek mogu da vam svima kazem napusite se kurèineeeee pederi :D znate da vas volim :D :D :D i da mi ne stavlja zvezdice umesto odredjenih reèi :D ako hocu mogu da napisem svasta :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

ja sam na bjb napisao JEBIGA, refleksno onako nisam ni razmisljao i obrisase mi post

Ostoja

Auuuu, pa ja onda nikad nishta ne bih rekao, malo-malo pa opsujem, ne mogu da se pravim fin, takav sam kakav sam.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mi¹ko_kolo

psovao i ja i psujem i dalje, pa ni¹ta.

pajaxsg


Glava Dole

Ja idem kod kozmeticarke da mi skine malje da ne budem gadan ljudima ako obucem majicu sa malo nizom kragnom, sredim i obrve usput da ne budem ko soic, sta je tu lose? :D