Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4


eclipse4

dupliralo se samo  [neampojma]

moze ovo da se obrise

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Popsy

kome ispadne vilju¹ka je¹æe prstima :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

eclipse4

500e po coveku,prava sitnica ;)
a koga pritera spustaju se dole,pisa i ponovo se penju gore.....

eclipse4

nije bas smesne i zanimljive slike ali neznam gde drugde da postavim,a sigurno ima nekog kome je zanimljivo za citanje i gledanje

http://www.ausairpower.net/APA-Rus-GBU.html

durmitor2000

Citat: eclipse4 poslato 01 Oktobar, 2015, 22:17
nije bas smesne i zanimljive slike ali neznam gde drugde da postavim,a sigurno ima nekog kome je zanimljivo za citanje i gledanje

http://www.ausairpower.net/APA-Rus-GBU.html

To zato ¹to u Siriji sad koriste pre svega bombe KAB 500 i FAB 500

eclipse4

pa izacice im rok upotrebe :)

kazu da trenutno koriste fugasne....

monsterbnt

Pa ako rade ko u gruziji onda moderni i malobrojni su-34 preciznim bombama obelezavaju ciljeve, a su-24 i su-25 posle tuku obicnim bombama i nevodjenim raketama
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

vake ne bacaju,skupo je to ;) .....trenutno se ciste stari magacini sa onim sto istice rok upotrebe...cenim da ce reeeetko da koriste nesto novo,mozda,cisto za testiranje kako se ponasa u stvarnim uslovima.



monsterbnt

A sta mislis da rade u siriji? Pomazu jadnom sirijskom narodu?
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

meni je sad najbolja fora sto ce u siriji sad amerikanci da daju oruzje i sve ostalo isisu samo da rusi ne pobede i da asad ne ostane predsednik :D to mi je ubedljivo najbolja fora, kako u stvari niko ne zna ko sa kim ratuje i zbog èega al bitno da rusi ne pobede pa da bi amerikanci indirektno morali da izgube :D sve u svemu jebe lud zbunjenog tuuuuu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

treci svetski rat je poceo, samo nece biti velikih bitaka.... bice samo miliona mrtvih i ko zna koliko godina....
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

sto se mene tièe boli me kurac samo nek nas zaobidju ovaj put :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

idanijel

Citat: balcan girl poslato 01 Oktobar, 2015, 23:38
sto se mene tièe boli me kurac samo nek nas zaobidju ovaj put :D
ali ti nisi decak ti si devojcica  [neampojma] ;D

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 01 Oktobar, 2015, 23:31
A sta mislis da rade u siriji? Pomazu jadnom sirijskom narodu?


nedao bog da im je ovako precizna nova tehnologija.... na 0:13 eksplozija nije ni u kadru koji se snima.....sigurno su gadjali malog mujicu u maslinama ispod......vidi se malo na 1:23 pecurka,daleko od cilja 100-150 metara na 1:50 se otprilike vidi koliko je daleko...

a na 1:30 nema veze opet sa ciljem....

http://www.youtube.com/watch?v=xK6SIo4FgPY








ako su hteli da testiraju novu tehniku imali su Novorusiju i nedovrsen front ispred ulaznih vrata u drzavi...ne oni su ostavili Novorusiju i ostavili amere i nato pred vratima i otisli u Siriju....ludilo...


Citat: balcan girl poslato 01 Oktobar, 2015, 23:36
meni je sad najbolja fora sto ce u siriji sad amerikanci da daju oruzje i sve ostalo isisu samo da rusi ne pobede i da asad ne ostane predsednik :D to mi je ubedljivo najbolja fora, kako u stvari niko ne zna ko sa kim ratuje i zbog èega al bitno da rusi ne pobede pa da bi amerikanci indirektno morali da izgube :D sve u svemu jebe lud zbunjenog tuuuuu :D

sad ce ameri preko isisa testirati svoje neke nove izume za obaranje aeroflota....sigurno.....polako....vec je krenula propaganda kako su rusi bili civile itd....a nisu...a cak i da jesu sta je to naspram miliona koje su ameri ubili? i ? nikom nista....

balcan girl

Citat: idanijel poslato 01 Oktobar, 2015, 23:56
Citat: balcan girl poslato 01 Oktobar, 2015, 23:38
sto se mene tièe boli me kurac samo nek nas zaobidju ovaj put :D
ali ti nisi decak ti si devojcica  [neampojma] ;D



ti to ne znaaaas :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!