Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

za gledaoce Game Of Thrones-a [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

penzos

Evo da se opustite, navodno govor Ivice D. koji je èitao na sednici OEBS-a. (navodno snimio italijanski ministar inostranih poslova)


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

idanijel

eclipse    meni ova sa krivom kicmom  [srce] :-* :drka:

idanijel


penzos

jao opet me zaèikujete sa verom, popovima, od juèe hri¹æanima! Evo ti za kaznu jedna Jorgovanka!
! No longer available
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

DaChaS

Citat: eclipse4 poslato 30 Septembar, 2015, 19:13
Sta je tu bizarno??? Radi se o medicini....to je kao da si reko da se odvajaju klipovi sa padovima s motora od ostslih jer smo dosli da se opustimo na forum....

  [neampojma]

jeste u pravu si kladim se svako pomisli u sta bi dao da vidim sutra jos neku od eclipsovih slika dece u kolicima i proteze noge  jedva cekam da naucim jos nesto sa polja medicine, kad dodje kuci umoran sa posla.
jednostavno meni nit smesno nit zanimljivo moje misljenje kao i to tvoje ...nit sam dao minus samo rekao

idanijel


eclipse4

Citat: DaChaS poslato 30 Septembar, 2015, 22:31
Citat: eclipse4 poslato 30 Septembar, 2015, 19:13
Sta je tu bizarno??? Radi se o medicini....to je kao da si reko da se odvajaju klipovi sa padovima s motora od ostslih jer smo dosli da se opustimo na forum....

  [neampojma]

jeste u pravu si kladim se svako pomisli u sta bi dao da vidim sutra jos neku od eclipsovih slika dece u kolicima i proteze noge  jedva cekam da naucim jos nesto sa polja medicine, kad dodje kuci umoran sa posla.
jednostavno meni nit smesno nit zanimljivo moje misljenje kao i to tvoje ...nit sam dao minus samo rekao

ma ok je apsolutno te razumem..... scroll down i resio si problem u sekundi ;)

[cheers]

eclipse4

danas mi drug iz aerike salje poster na mail sa vucicem,kaze "vidi ovaj poster" i smajliji




ja mu odgovaram "video sam,ja ga napravio"   [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 30 Septembar, 2015, 23:47
Citat: idanijel poslato 30 Septembar, 2015, 20:46
eclipse    meni ova sa krivom kicmom  [srce] :-* :drka:
Mo¾e i meni... ;D

...a ovaj matori zabalavio na nju...satro kriva kicma...natego je garant,da je ispravi... ;D

eclipse4

nemojte ljudi da ste tako bizarni molim vas,ipak je tu rec o medicini i krivoj kicmi (koju bi ste,jelte,vi ispravili bez problema)  ;D ;D ;D

Lazic

Ni¹ta ja tu ne bi dir'o... ;D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Zverinjak II

Detalja ima 5 ili sam mo¾da propustio koji?

mrle

mo¾da ¹est, ako se uzme u obzir gde kao ova pi¹a, da joj ovaj stavlja fla¹u.

mi¹ko_kolo


Milomir27


Andreja

Ja izbrojao sedam XXX detalja, do jaja fora :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D