Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic





Kada bole leða, a ravnote¾a oti¹la sa pivom...;D

joka

A ¹to je, Irenu sramota?   [neampojma]   [cheers]  Hteo sam reæi, neprijatno.

Aussweis

#30783
Citat: monsterbnt poslato 13 Septembar, 2015, 11:39
Citat: Aussweis poslato 13 Septembar, 2015, 01:33
Jadan izbeglica, treba mu pomoci i nahraniti ga...evo nece vise da bude terorista, kune se u sve sto nema

http://s5.postimg.org/4a46ha26v/11145041_918892828183281_5285933307523273892_n.jpg


E vidis.... Prethodni kom su tako objavili sliku sa oruzjem se ispostavilo da je bio vojnik regularne sirijske vojske koja se godinama bori protiv ISIS-a i njima slicnih. Smesno mi je koliko lako nasedate na medijsko spinovanje.... Pocevsi od grcke pa naovamo svima im se uzimaju otisci prstiju i radi se ozbiljna bezbednosna provera. Sa druge strane od bezbednoznih sluzbi vise zemalja je potvrdjeno da dzihadisti ulaze u evropu regularnim putem preko sasvim desetih zemalja.... Lepo sednu na avion sa laznim pasosem i dodju preko saudijske arabije, turske, pa cak i dalekoistocnih zemalja....

Vecina medija, pogotovo zapadnih samo servira ovakve stvari bez ikakve provere, da ne pricam o kojekakvim portalima iz dnevne sobe i ''proverenim'' informacijama sa FB...



Ma super, idalje tvrdim da je jadan izbeglica kome treba pomoci! Evo i mene drzava ugnjetava u sred Beograda i idem sad u Ameriku, Australiju ili Nemacku..
Boli me uvo, idem gde ja hocu bez papira a i kad me zaustave negde necu da im dam otisak prsta...a lik sa slike izgleda bas kao neki borac za pravdu i slobodu sa dva nikad veca mitraljeza, poza za fejs!!

Country shopping!

A to sto se utrostrucio brojn silovanih u drzavama u kojim se nalaze i nagomilavaju migranti? To je isto spinovanje ?

Postujem to sto kazes ali isto tako i pored tog spinovanja, ima i istine!
Sve ima cenu ili čast!

OKi

Citat: Aussweis poslato 13 Septembar, 2015, 18:54
...a lik sa slike izgleda bas kao neki borac za pravdu i slobodu sa dva nikad veca mitraljeza, poza za fejs!!
Mene podseca slika  na jednog forumasa sa dve vazdusne puske !!!   ;D ;D

Lazic


eclipse4

 [zvizdi] [zvizdi]

Imsm jednu u albumu slikanu gotoaparatom moram je naci
;D

Radanovic


Slaninar

Citat: Aussweis poslato 13 Septembar, 2015, 18:54
Citat: monsterbnt poslato 13 Septembar, 2015, 11:39
Citat: Aussweis poslato 13 Septembar, 2015, 01:33
Jadan izbeglica, treba mu pomoci i nahraniti ga...evo nece vise da bude terorista, kune se u sve sto nema

http://s5.postimg.org/4a46ha26v/11145041_918892828183281_5285933307523273892_n.jpg


E vidis.... Prethodni kom su tako objavili sliku sa oruzjem se ispostavilo da je bio vojnik regularne sirijske vojske koja se godinama bori protiv ISIS-a i njima slicnih. Smesno mi je koliko lako nasedate na medijsko spinovanje.... Pocevsi od grcke pa naovamo svima im se uzimaju otisci prstiju i radi se ozbiljna bezbednosna provera. Sa druge strane od bezbednoznih sluzbi vise zemalja je potvrdjeno da dzihadisti ulaze u evropu regularnim putem preko sasvim desetih zemalja.... Lepo sednu na avion sa laznim pasosem i dodju preko saudijske arabije, turske, pa cak i dalekoistocnih zemalja....

Vecina medija, pogotovo zapadnih samo servira ovakve stvari bez ikakve provere, da ne pricam o kojekakvim portalima iz dnevne sobe i ''proverenim'' informacijama sa FB...



Ma super, idalje tvrdim da je jadan izbeglica kome treba pomoci! Evo i mene drzava ugnjetava u sred Beograda i idem sad u Ameriku, Australiju ili Nemacku..
Boli me uvo, idem gde ja hocu bez papira a i kad me zaustave negde necu da im dam otisak prsta...a lik sa slike izgleda bas kao neki borac za pravdu i slobodu sa dva nikad veca mitraljeza, poza za fejs!!

Country shopping!

A to sto se utrostrucio brojn silovanih u drzavama u kojim se nalaze i nagomilavaju migranti? To je isto spinovanje ?

Postujem to sto kazes ali isto tako i pored tog spinovanja, ima i istine!


Mediji su èudo:
http://www.vice.com/en_uk/read/kleinfeld-refugee-memes-debunking-846?utm_source=Facebook&utm_campaign&utm_medium

Be¾e ljudi od rata i sirotinje. Normalna stvar.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Evo jos jedan strasan isisovac....
Nosi bebu napunjenu explozivom i samo ceka da raznese pola evrope..



A vidi tek ovu.... Mogu da se kladim da krije exploziv u ovoj kutiji od mleka....



Strasne dzihadiskinje se spremaju da osvoje evropu i pobiju civilizovan svet....


Koliko li samo exploziva moze da stane u ovog plisanog zeku....


A vidi ovaj sto je izvalio da sam ih procitao zgrabio me i sad ce da kolje...



Batali te fasistcke i rasisticke fazone.... Ljudi su pobegli od jebenog rata u kome se ne zna sa koje strane ces pre da izgubis glavu.... I ne brini se nece da okupiraju srbiju, uopste ih ne zanima da budu ovde, svi oce dalje u evropu. Znas... onu evropu koja im je sve to zakuvala, koja je i nas bombardovala i koja sad svo to sranje koje su napravili pokusavaju da izruce nama u krilo....
Smrt SVIMA!!!!

3006

Citat: monsterbnt poslato 14 Septembar, 2015, 09:06

A vidi tek ovu.... Mogu da se kladim da krije exploziv u ovoj kutiji od mleka....



[clapp] za foto.
Kakve oèi dete ima...
Ovo da proda¹ Imleku za reklamu.

Aussweis

#30791
Citat: monsterbnt poslato 14 Septembar, 2015, 09:06
Evo jos jedan strasan isisovac....
Nosi bebu napunjenu explozivom i samo ceka da raznese pola evrope..



A vidi tek ovu.... Mogu da se kladim da krije exploziv u ovoj kutiji od mleka....



Strasne dzihadiskinje se spremaju da osvoje evropu i pobiju civilizovan svet....


Koliko li samo exploziva moze da stane u ovog plisanog zeku....


A vidi ovaj sto je izvalio da sam ih procitao zgrabio me i sad ce da kolje...



Batali te fasistcke i rasisticke fazone.... Ljudi su pobegli od jebenog rata u kome se ne zna sa koje strane ces pre da izgubis glavu.... I ne brini se nece da okupiraju srbiju, uopste ih ne zanima da budu ovde, svi oce dalje u evropu. Znas... onu evropu koja im je sve to zakuvala, koja je i nas bombardovala i koja sad svo to sranje koje su napravili pokusavaju da izruce nama u krilo....

Sve si u pravu, sve se slazem sa tobom! Pogresio sam  [doh]

Svi do jednog su samo izbeglice koje beze od rata, nema ni jednog, ali ni jednog, koji koristi priliku ili zloupotrebljava situaciju!

I svi do jednog bivaju ozbiljno provereni sto se tice identiteta i namera..

A taman posla da novinari objave sto su opljackane kuce, vikendice, napadnuti ljudi i ostala sranja koje prave...bitno je da tuzne slike idu po novinama jer se ljudi sazale na te stvari po automatizmu, i ne da bi se pokazalo kako je trenutno stanje,

nego vise da bi se prodale novine, bar sto se novina tice!

Treba pomoci ljudima uvek, ja sam prvi za to , ali nemojmo generalizovati stvari govoreci kako su svi do jaja, a nisu, ja sam licno bio medju njima i video sam kakvi mogu da budu...nisu svi zlatni, bez obzira sto su izbeglice!

Dok se narod osvesti, vec ce na ulici biti standardno salam alejkum , umesto Pomaze Bog i brdo dzamija po Sumadiji, Vojvodini itd... Crkava sve manje, ili se ruse ili se potapaju...

Nisam rasista i pomazem ljudima kada god sam u mogucnosti, ali nisam ni slep ni kratkovid, Bogu hvala, vidim sta se sprema lagano... A sve se ide samo na patetiku i sazaljenje, koje zloupotrebljavaju, a deo njih realno skapava i treba im pomoci!

Ako imam tvrdji stav i to sa razlogom, ne znaci da sam rasista, neonacista, nacista, Hitler licno ili sta sve vec prema novinarima treba da mi bude ``zvanje`` ``titula`` itd..
Sve ima cenu ili čast!

mrle


VR 46

#30793
Pickousti otisao prvi da ih zali,sve je to ok,ali slazem se ausvajsom,nisu svi zlatni,autobusku su urnisali,bacaju smece svuda,setaju kao da su osvojili Beograd,pre par dana setam sa devojkom na adi i njih cetvorica ulaze u taxi i redom je svi odmeravaju i komentarisu na njihovom jeziku,okrenem se i oteram u pm,poludeo sam u sekundi,a nedaj boze da su se nesto kurcili i da sam krenuo na njih mene bi uhapsili i dobio bi zatvor,jer kao sto zakon kaze,mi smo uvek krivi,cigani i svi drugi su zasticeniji od nas.
Twist of wrist!

balcan girl

meni bilo smesno jbg sad u petak kad sam dolazila :D rekao mi uff da ga èekam u parku sa izbeglicama :D da su ga urnisali jesu vala, kapiram ljudi im donose garderobu a ovi je bacaju po ulici, elem stojim ja i pusim i èekam taxi sluzbu kad lik iza mene kreæe nesto da se dernja na nekih deset metara ja se lepo okrenem rekoh mozda se ne dernja meni da pogledam  :o ali ne, meni se nesto dernja ja jbg ne razumem sta prièa ali se slatko izbeèim :D samo je koraknuo unazad i okrenuo se i zapalio :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Citat: VR 46 poslato 14 Septembar, 2015, 14:12
Pickousti otisao prvi da ih zali,sve je to ok,ali slazem se ausvajsom,nisu svi zlatni,autobusku su urnisali,bacaju smece svuda,setaju kao da su osvojili Beograd,pre par dana setam sa devojkom na adi i njih cetvorica ulaze u taxi i redom je svi odmeravaju i komentarisu na njihovom jeziku,okrenem se i oteram u pm,poludeo sam u sekundi,a nedaj boze da su se nesto kurcili i da sam krenuo na njih mene bi uhapsili i dobio bi zatvor,jer kao sto zakon kaze,mi smo uvek krivi,cigani i svi drugi su zasticeniji od nas.
Sto se nerviras,treba da ti imponuje da imas dobru ribu ;) :P
I became a beast to rid myself the pain of being a man

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

VR 46

Citat: freepartyman poslato 14 Septembar, 2015, 15:28
Citat: VR 46 poslato 14 Septembar, 2015, 14:12
Pickousti otisao prvi da ih zali,sve je to ok,ali slazem se ausvajsom,nisu svi zlatni,autobusku su urnisali,bacaju smece svuda,setaju kao da su osvojili Beograd,pre par dana setam sa devojkom na adi i njih cetvorica ulaze u taxi i redom je svi odmeravaju i komentarisu na njihovom jeziku,okrenem se i oteram u pm,poludeo sam u sekundi,a nedaj boze da su se nesto kurcili i da sam krenuo na njih mene bi uhapsili i dobio bi zatvor,jer kao sto zakon kaze,mi smo uvek krivi,cigani i svi drugi su zasticeniji od nas.
Sto se nerviras,treba da ti imponuje da imas dobru ribu ;) :P
;D
Twist of wrist!

Slaninar

Citat: VR 46 poslato 14 Septembar, 2015, 14:12
Pickousti otisao prvi da ih zali,sve je to ok,ali slazem se ausvajsom,nisu svi zlatni,autobusku su urnisali,bacaju smece svuda,setaju kao da su osvojili Beograd,pre par dana setam sa devojkom na adi i njih cetvorica ulaze u taxi i redom je svi odmeravaju i komentarisu na njihovom jeziku,okrenem se i oteram u pm,poludeo sam u sekundi,a nedaj boze da su se nesto kurcili i da sam krenuo na njih mene bi uhapsili i dobio bi zatvor,jer kao sto zakon kaze,mi smo uvek krivi,cigani i svi drugi su zasticeniji od nas.

Pa to rade i na¹i mu¹karci, posebno kad su u èoporu.

I odmeravanje riba i bacanje smeæa, urnisanje grada - svako Zvezdino gostovanje. A i ovako.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

VR 46

Pa rade i nasi,ali ga bar razumem sta kaze,pa znam kako da mu odgovorim istom merom (citaj silom) o toj meri muskosti ne zelim da komentarisem.

Pa ja zivim u BG-u i znam kakva je bila autobuska pre nego sto su oni dosli,nije bila apoteka ali onoliko djubreta nikad nije bilo,e sad ti se uhvatio Zvezdinih navijaca,mislis da Firmasi bacaju smece u kante kad dodju u BG?Opet odosmo presiroko,mislim na migrante,a ti ako mislis da su oni toliko zlatni izvoli pa ih pozovi kod sebe.Mi kao hocemo da pomazemo nekom a sami nemamo sta da jedemo.
Twist of wrist!