Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major


Lazic


srbac


penzos




Vespe na krovu Fijatove fabrike
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

eclipse4

Smesno i zanimljivo nije ali istinito jeste.....






mkt


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

RD ubedljivo najmamojebaèkija :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

perlx


stilgar

#30771
! No longer available
evo ko hoce da dr**a :)

Aussweis

Jadan izbeglica, treba mu pomoci i nahraniti ga...evo nece vise da bude terorista, kune se u sve sto nema

http://s5.postimg.org/4a46ha26v/11145041_918892828183281_5285933307523273892_n.jpg
Sve ima cenu ili čast!

Lazic


monsterbnt

Citat: Aussweis poslato 13 Septembar, 2015, 01:33
Jadan izbeglica, treba mu pomoci i nahraniti ga...evo nece vise da bude terorista, kune se u sve sto nema

http://s5.postimg.org/4a46ha26v/11145041_918892828183281_5285933307523273892_n.jpg


E vidis.... Prethodni kom su tako objavili sliku sa oruzjem se ispostavilo da je bio vojnik regularne sirijske vojske koja se godinama bori protiv ISIS-a i njima slicnih. Smesno mi je koliko lako nasedate na medijsko spinovanje.... Pocevsi od grcke pa naovamo svima im se uzimaju otisci prstiju i radi se ozbiljna bezbednosna provera. Sa druge strane od bezbednoznih sluzbi vise zemalja je potvrdjeno da dzihadisti ulaze u evropu regularnim putem preko sasvim desetih zemalja.... Lepo sednu na avion sa laznim pasosem i dodju preko saudijske arabije, turske, pa cak i dalekoistocnih zemalja....

Vecina medija, pogotovo zapadnih samo servira ovakve stvari bez ikakve provere, da ne pricam o kojekakvim portalima iz dnevne sobe i ''proverenim'' informacijama sa FB...
Smrt SVIMA!!!!

penzos

 [rofl]  [rofl]  [rofl] sada mi je jasno za¹to je Njanja sklopio hondu!



Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Andreja

A ima i BMW-a, da li to znaèi da je bisex? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

mislim da ktm i kawa treba da zamene mesta [rofl]

Lazic

E Borko, Borko, pojma nema¹... ;D

joka