Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Mozda je slikao pa reagovao... Sta znas... Ako bude neko vece sranje da ima dokaz..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Dukags

#30121
Ili ¹ta ako ga je slikala neka devojka... Bio sam prisutan na drugom kraju busa kad je jedna gospoða digla frku ali on, nije bio mator kao ovaj naizgled normalan tip, oladio je i posramotio skoro gospoðu, a sve ostale ostavio u nedoumici, reèima kako njemu takvom ne bi palo na pamet nju takvu nikakvu histeruènu ludu....



Popsy

Citat: Ho¹tapler poslato 21 Jul, 2015, 08:14
A ¹ta reæi za bolesnika koji SLIKA a ne reaguje?! Gori smo postali od onih Amera jebe¹ mi sve, izvuèemo telefon i æutimo ko pièke... PUU bagra...

odakle ti ideja da smo postali gori od drugih? narod je toliko prso i nezadovoljan da je poput popizdelog bika za bilo ¹ta ¹to se mrda... i stalno se pu¹taju neke gluposti gde se ljudi nerviraju a zaboravljaju nebitne stvari kod nas u zemlji ... cene otisle gore plate dole, graðanske slobode u pm sa zakonima koji se prepisuju iz EU sve je ne bitno osim Sorajinih sisa, ko je drapao neku devojku u ruskom ili ukrajinskom autobusu...

obratiti pa¾nju na celu sliku (koju je neko kropovao)... ionako ovo nisu na¹i autobusi..



sere mi se vi¹e od naslova "neæete verovati, smrzuæe te se, plakaæete ..." i ostale gluposti...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Ostoja

@Popsy
Pogodio si u centar, kad u novinama vidim naslov koji pochinje sa "ostavice vas bez rechi, necete verovati...." i slicno, a bogu hvala ima ih koliko hocesh, automatski preskachem vest, nemam brate zeludac da chitam takva govna. A bus je Ruski...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hattrick

Bus je Ruski, "devojcica" je debelo punoletna, i zabole me bas sto siri noge i namesta se da je deda vacari. U Amercici se cak i udaju za njih, pa nikome nije nista cudno. Imamo mi i precih problema.

Andreja

Ne znam za vas al' ja bih ovo jeb'o  [cheers]  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Ivicat

Ljudi, ostavite se TV-a i novina. Mnogo se lepse zivi. I onako su to sve lazi.

Ostoja

Brate , kako da ne chitam novine iz Srbije, em sam u pizdincima donjim, em ne mogu nikuda, em sam 2500 km od Beograda...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Andreja

2011. izbacio i novine i TV iz ¾ivota...

Valjda je bolje, bem li ga, makar se ne stresiram oko kojeèega...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Ivicat

Citat: Ostoja poslato 21 Jul, 2015, 22:27
Brate , kako da ne chitam novine iz Srbije, em sam u pizdincima donjim, em ne mogu nikuda, em sam 2500 km od Beograda...

Ne kazem da treba da te boli uvo za ono sto se desava oko tebe. Naprotiv. Onaj ko se tako ponasa, dozvoljava da mu drugi kroji sudbinu i da ga vodi 'zednog preko vode'. Nekome to ne smeta...

Sto se tice novina iz Srbije, zar stvarno mislis da vesti koje objavljuju imaju imalo veze sa realnoscu i istinom? Mediji su oruzje politicara. Kod nas je cenzura vesti gora nego 90-ih. Od svih tv i radio kanala, znam za samo jedan gde mozes cuti stvari koje niko drugi ne sme ni da spomene.

eclipse4

mozda ga covek slikao prvo a zatim u jebo kevu ;)

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Dukags


pajaxsg


eclipse4

Citat: Hattrick poslato 21 Jul, 2015, 19:38
Bus je Ruski, "devojcica" je debelo punoletna, i zabole me bas sto siri noge i namesta se da je deda vacari. U Amercici se cak i udaju za njih, pa nikome nije nista cudno. Imamo mi i precih problema.

Neznam kako si provalio da je bus ruski ali se jasno vidi sta pise na kesi....medjutim opet ni to nista ne govori gde je slikano ali bih nesto da vas pitam realno:

da li je moguce da ti neko stavi ruku na dupetu i ti ne osetis???pogotovu ako si zena.....


zVuk

u rusiji to nije nista nenormalno, njoj da smeta, sklonila bi se.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

monsterbnt

Ma vama je krivo sto deda drzi njeno dupe a vi misa :P
Smrt SVIMA!!!!

mrle


perlx


Major

Citat: monsterbnt poslato 22 Jul, 2015, 13:27
Ma vama je krivo sto deda drzi njeno dupe a vi misa :P

To to :)
A scena vise lici na pocetak nekog gangbanga :D