Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


clutch&brake

Citat: Ostoja poslato 11 Jun, 2015, 12:55
Svaka chast, dodjosmo do reshenja. Ako smatrash da je to prirodno ali je tebi neprijatno, to poshtujem, ma to imash apsolutno pravo.
  [thumb_up]

od samog pocetka je to i bila prica...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Kostić

ja sam kao dete sisao za sve pare. rodio sam se gladan. nema nikakve sramote da se dete nahranu na klupi u parku ili u tramvaju, ako cvrèi i kre¹ti jer je gladno. sisa nije polni organ, nije reproduktivni organ, sisa je izvor hrane. tako ka¾e priroda. a to ¹to su ljudi osmislili kojekave morale, dobrodelstva, brigu o drugima, e to je neprirodno. a onaj ko grdi takve scene, nema èiste misli, reèe piroda èoveka.

Ivicat

I pederi isto kazu da su ljudi osmislili kojekakve morale... :D

joka

Citat: Zeljkamp poslato 11 Jun, 2015, 14:20
Evo jedne mame za primer.  ;D


Da, ebe se javno, a doji tajno!   [neampojma]    [cheers]

Hattrick

Citat: UFF poslato 11 Jun, 2015, 01:36
dzabe sam "krecio"

Bogami i vise nego dzabe  :)
Ovo ce biti dugotrajnija tema i od buljasa  [rofl] [rofl] [rofl]

Dukags

Prirodno jeste na klupi u parku, u tramvaju,.. ako kmeèi naroèito, kao ¹to ka¾e Kosta, ali èini mi se da je bar malo manje prirodno to obavljati u po obli¾njim im kafanama i kafiæima, ma koliko prirodno bilo?
Inaèe sliènih majki i oèeva koji misle da su centar sveta jer kao da niko drugi nema, niti je pre njih nije imao dete, ima. Ali ¹ta æe¹.  :P :P :P aj sad kreèi :D ;D ;)




slave74

Ne znam dal ima takva majka da ce iskoristiti glad deteta da pokazuje atribute, mada verovatno ih ima. Kao sto rekoh takve nisu normalne nit moralne, jadni njihov brak, deca itd.. Cesto se ovde pominje dojenje u kaficu, kafani.. Pa, bas ako ide po kafanama, a pritom toliko dugo ostaje da dete ponovo izgladni, moze malo da se zakrene, pokrije, itd.
Ne mogu da zamislim da neka majka izvati dojku da bi je pokazivala, pa ta je garant nimfa..

Lazic

Ama bre volim da vidim sisu, bilo gde, bilo kad i zbog bilo èega... ;D Ako neka beba usput jede, super, hvala bebi za priliku da vidim sisu u¾ivo bez razloga...;D

Zeljkamp

Citat: joka poslato 11 Jun, 2015, 17:09
Citat: Zeljkamp poslato 11 Jun, 2015, 14:20
Evo jedne mame za primer.  ;D


Da, ebe se javno, a doji tajno!   [neampojma]    [cheers]
Fotku sam postavio zbog Kebinog sina ali se ona svakako uklapa i u aktuelnu raspravu. :)
TwinZ Auto & Moto

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

Citat: Radanovic poslato 11 Jun, 2015, 01:33
Alyssa Milano




ova dvojica se garant bodu in d` pedu......

eclipse4

#29672
Citat: Ostoja poslato 11 Jun, 2015, 12:16
Joker, sigurno sam godishte tvoga oca, nije to problem. Tvrdoglav verovatno jesam, ne sporim, a isto tako ne sporim da i ti necesh da shvatish da sisa majke koja doji dete (javno ili tajno) nije sisa nego izvor hrane i zivota za malo bespomocno ljudsko bice i u tome nema nikakve seksualnosti i "sramote". Mozda sam ja poremecen pa to pogreshno gledam, mozda samo treba da tu sisu u svakom momentu gledam kao stvar sexa... Izvini brate, ne mogu, ma koliko tebi i tvojim istomishljenicima to ne bilo "normalno". Napominjem da imam gomilu dece i da dok su dojena za mene sise nisu postojale. Mozada sam ja zastareo i dekadentan, po vashem, ne znam. Po mome, razmishljam prirodno, kad je sisa gola i u krevetu to ima veze sa sexom, kad hrani dete, za mene je to druga dimenzija. A deca ne znaju za red, mesto i priliku, gladna su kad su gladna. I pazi kakava je priroda, bash je udesila da se hrane koristeci omiljenu mushku igrachku... Veruj mi, razlika je nemerljiva, ako shvatash - shvatash, ako ne, shta ja tu mogu. Polugole vulgarne opajdare koje srecem svaki dan i koje hodaju golije nego da su stvrano gole su mi vulgarne, majka koja doji dete je jedno od chuda prirode. Da ne serem dalje, red je da neko postavi zanimljivu sliku.

mislim da nista groznije nema nego kad zena sedi u kaficu sa "drugaricama" loce neki liker ili martini,dudlaju sve redom pljuge i slikaju se za fejs a da pritom jedna ili dve drzi sisu koju cucla dete vani,a desi se koji put da ni ne primecuje da dete ne cucla vise pa joj viri sisa koji minut onako "in the air" dok se "osvesti" od pisanja na viberu i primeti da se dete ispovracalo.....

ostoja...posto si stariji druze,mislim da si malo pobrkao nase majke sa "nekim" danasnjima.....a majke u ono doba su uglavnom gledale u asvalt dok su se kretale ulicom a ne u audije,isle u suknjama i ponosile se detetom a ne u sto kracim pantalonicama i dicile se "linijom" posle porodjaja i pirsingom u pupku,nosu i obrvi....
mene i moje drugare kad samo bili klinci a necija majka trebala da doji isteralie bi nas napolje,iako smo deca.....

i da,podrzavam kolege,ako vec mora da doji na javnom mestu,nek to uradi sto diskretnije.....a za mene licno sisa je sisa.....uvek se radujem kad je vidim,ma gde god bila i iz kog god to razloga bilo....

:P :P   [cheers] [cheers]

UFF


clutch&brake

Slazem se,samocemu selfi dok dojis bebu?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

ma kurva 100% garant hoce svima preko neta da pokaze sisu :)

a zamisli tek one bolesne perverzne muzeve koji slikaju svoju nagu trudnu zenu pa postave online kao umetnosti i lepote drugog stanja radi

ccc koja sramota

eclipse4


Joker

Kakvo glupo poredjenje...

Jedino se slazem sa izjavom na kraju slike..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja

Proèitao prva dva-tri posta i kad sam video koliko ima, batalio sam...

Al jedno imam da ka¾em, ako nekoj ¾eni nije problem da joj vidim sisu, nije ni meni... Bilo "nekulturno" ili ne :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Joker

Zato sto gledas sisu...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...