Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: BOKYBOY poslato 08 Jun, 2015, 20:35
...ja se jezim kada vidim ljude koji voze u plitkim patikama ili jos gore u papucama...ma ni na pisanje bez obuce preko zgloba barem... [panic]
A Kostiæ u sandalama...:o ;D

balcan girl

Citat: BOKYBOY poslato 08 Jun, 2015, 20:35
...ja se jezim kada vidim ljude koji voze u plitkim patikama ili jos gore u papucama...ma ni na pisanje bez obuce preko zgloba barem... [panic]


kao sto je pisalo u nekom wc-u pridji blize wc solji kraæi je nego sto mislis  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Radanovic

Citat: Biker-Boy poslato 06 Jun, 2015, 15:53
;D


Kad smo vec kod Hitlera i pisanja ...

1943. godine, Hitlerov prijatelj iz detinjstva imena Jud¾in Vesner isprièao je anegdotu o tad devetogodi¹njem Hitleru koji je poku¹ao da izvr¹i nu¾du kozi u usta. Koza ga je tada ujela za penis i mali Hitler je poèeo da be¾i i plaèe. Vesner je ubrzo nakon toga osuðen na smrt.

Lazic

Ma jook, ka¾u ljudi da je bio sjajan lik...

ikomline


Lazic


BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 09 Jun, 2015, 00:55
Ma jook, ka¾u ljudi da je bio sjajan lik...


...jos ce i da izmisle da je ratni zlocinac...CCC... [dunce]

dusankobgd


eclipse4

nazalost....lepa vremena prolaze tako brzo,zar ne?.....





























freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

ovakvu bih i ja dudlao do desete ;D

TEEfqd


Lazic


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

to ovi ¹to su sisali tatu.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

...pre neki dan sedim u basti kafe Che-a...sedaju dve mlade mame sa bebama sto do mene...jedna bez blama vadi dudu i pocinje da doji bebu i nastavljaju pricu najnormalnije...a ja pijem espreso...sa mlekom....

Lazic


Taraba

Da je bio bez mleka mogao si da pridje¹ i da ka¾e¹, "Izvin'te, imate li malo mleka i za mene?"
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

BOKYBOY

Citat: Taraba poslato 10 Jun, 2015, 00:46
Da je bio bez mleka mogao si da pridje¹ i da ka¾e¹, "Izvin'te, imate li malo mleka i za mene?"

...bilo bi brate tu za sve nas... ;D...ali mi je to bilo skroz ok...valjda sto su i one bile tako opustene i normalne...ma ja sam skroz za tu pricu dojenja na javnom mestu...pa majku im,cigani to rade vec odavno...