Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


Bori¹a


durmitor2000


eclipse4


eclipse4


Dukags


noam chomsky

@eclipse: to tvoj racun?
lepota prirode je refleksija lepote nauke

stilgar


ikomline


mkt


monsterbnt

Groblje Zbeg, Borca....

Smrt SVIMA!!!!

Zokowmali

©alterski slu¾benici. Kaæe dumru?

jevta

Citat: eclipse4 poslato 20 Mart, 2015, 03:53





Ja ovde vidim samo lenjost vlasnika.Zakupljena snaga i javni snabdevaè.
Zakupi manju snagu ako ti ne treba onoliko.Napravi ugovor sa nekim snabdevaèem pa æe mo¾da oni tebi platiti po¹to vi mislite da tako treba.
To ¹to niste potro¹ili ni jedan kilovat ne znaèi da niste imali struju pa ne treba ni¹ta da platite.

Dukags

 Jevto to kao ono kad su Lala i Sosa bili hotelu pa kad je krenuo kuæi na recepciji tra¾ili za prenoæi¹te da plati 150€, pit'o Lala ¹to toliko a oni reko¹e: Imali ste pogled na more. Ali mi smo samo prespavali. ®ao nam je ali mogli ste... a imali ste i bazen na raspolaganju. Ali mi smo samo prespavali nismo se kupali u bazenu... ®ao nam je ali mogli ste... Lala izvadi 50€ i dade. A ostatak, pita recepcioner? Pa vidite tu mi je bila Sosa nju ste mogli da jebete za 100€ a ¹to niste ¼ao mi je.

jevta

Kolko plaæate mobilni koji paket imate.Kolko vas ko¹ta kad nikog ne zovete.
Pun mi kurac tih ¹to seru i sve bi za d¾abe,a neznaju ni da proèitaju ¹ta su dogovorili.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Slaninar

Citat: Dukags poslato 21 Mart, 2015, 09:51
Jevto to kao ono kad su Lala i Sosa bili hotelu pa kad je krenuo kuæi na recepciji tra¾ili za prenoæi¹te da plati 150€, pit'o Lala ¹to toliko a oni reko¹e: Imali ste pogled na more. Ali mi smo samo prespavali. ®ao nam je ali mogli ste... a imali ste i bazen na raspolaganju. Ali mi smo samo prespavali nismo se kupali u bazenu... ®ao nam je ali mogli ste... Lala izvadi 50€ i dade. A ostatak, pita recepcioner? Pa vidite tu mi je bila Sosa nju ste mogli da jebete za 100€ a ¹to niste ¼ao mi je.

To je kao da te pitam koliko ko¹ta meseèno da bude¹ u bilo koje doba dana i noæi spreman kad te pozovem telefonom da doðe¹ i pomogne¹ mi oko istovara ¹lepera. Ti ka¾e¹ svoju cifru, nek je 1000 evra. I ka¾e¹ koliko ko¹ta istovar po ¹leperu za situaciju da si anga¾ovan. Ja to potpi¹em, tako napisano. Onda te ne pozovem ni jednom, ali kukam ¹to mi uze 1000 evra "ni za ¹ta". A ti mesec dana ne sme¹ da se odvoji¹ od telefona, dan-noæ, nikad i konta¹ da te malo plaæam za to.

Distribucija naplaæuje to ¹to 24 sata omoguæava kori¹tenje prilièno velike snage, trenutno.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Popsy

Citat: jevta poslato 21 Mart, 2015, 10:26
Kolko plaæate mobilni koji paket imate.Kolko vas ko¹ta kad nikog ne zovete.
Pun mi kurac tih ¹to seru i sve bi za d¾abe,a neznaju ni da proèitaju ¹ta su dogovorili.

izvini, ja sam neinformisan... kad sam se i sa kim ¹ta dogovarao... npr za telefon fixni, zvao ne zvao tro¹kovi odr¾avanja su 600-700dinara... i to se oduvek znalo...
da li je meni neko rekao da je odr¾avanje da imam struju toliko para... ti momenti ¹to niste proèitali mogu da se koriste u banci, ali ako mene niko nije informisao mi ne mo¾emo da govorimo o dogovoru...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

El Jefe

A najpametniji je onaj novosadjanin sto je iskljucio i vodu i struju i grejanje. Da bi ziveo kako on hoce. I vrlo hrabar covek, dodao bih
Друштво за заштиту од животиња

noam chomsky

Kad podnosi¹ zahtev za prikljuèak lepo ti pi¹e koji su uslovi za koju vrstu prikljuèka. Ako ti se ne sviðaju ti ne mora¹ da tra¾i¹ prikljuèak. Ovaj èovek uzeo 25A i sad mu ne¹to nije jasno. 25A je uzeo ili zato ¹to ima stan od 150m2 ili se greje na struju ili ima radionicu u gara¾i ili je pogre¹io. Ljudi u Srbiji ¾ive u zabludi da je cena struje formirana po tr¾i¹nim pravilima. U cenu kilovat-sata koji tro¹imo nije uraèunata ni postojeæa mre¾a, ni izgradnja nove ni odr¾avanje iste. Nije uraèunata èak ni cena papira na kome ¹tampaju raèun. To sve oni poku¹avaju da naplate kroz te takse. Jedna obièna trafostanca 10/04kv je preko 80000€, podeli to sa 15-ak ulaza za zgrade od max 14 stanova to ti je oko 50000din po stanu. Toliko ko¹ta samo trafostanica za to naselje. Gde su kilometri kabla, kopanje ulice, bandere...gde je odr¾avanje....Slabo mi plaæamo, treba da æutimo.

lepota prirode je refleksija lepote nauke