Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86


rtaku

#27981
Citat: bigsheki poslato 16 Februar, 2015, 14:59
Citat: Slaninar poslato 13 Februar, 2015, 09:59


kako vreme ide,na zalost,vema je moguce da ce se to desiti.



Pozdrav za  @bigshekija, buduceg sefa. :)

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

durmitor2000


pittatore


Zverinjak II

Ni¹ta "kobre" samo, vile.


BOKYBOY


eclipse4

evo jos jedne "nekad"




i "sad"




samo jedno kratko objasnjenje za one koje zanima...ukrajinska armija je ranije koristila jednu ili dve bele strafte preko vozila,tako su se obelezavali da bi se razlikovali od "nasih"





danas je sve manje takvih vozila a sve vise sa belim slovom V (kao na prvoj i drugoj slici),to V znate sta znaci Victory ili po natovski (ostajemo ovde)

eclipse4

nasao ovu sliku po netu...dal su to ameri napisali na kasetnim bombama??? seme im se zatrlo.....



Bori¹a


perlx

Pomracenje V je oklopna NATO oznaka.

balavurda

Nije daleko otislo od Vermacht-ovog "V"...samo su godine prosle, ideje su ostale iste.

eclipse4

Citat: perlx poslato 17 Februar, 2015, 14:15
Pomracenje V je oklopna NATO oznaka.

na vise sam mesta cuo i video,tj citao da im je to kao skracenica za (ostajemo ovde) u tom fazonu nesto,potrazicu pa cu postaviti link...ako se setim :)

Zeljkamp

Eclipse, samo nas ti informisi. Ja pratim samo sto procitam ovde na forumu i ponesto sto naletim na netu a da mi privuce paznju.
TwinZ Auto & Moto

Che


Dukags



eclipse4

Citat: Zeljkamp poslato 17 Februar, 2015, 17:41
Eclipse, samo nas ti informisi. Ja pratim samo sto procitam ovde na forumu i ponesto sto naletim na netu a da mi privuce paznju.

Vidis da nam nedaju ovi iz eu,pokusavaju da nas sabotiraju :-)

eclipse4

Citat: Bori¹a poslato 17 Februar, 2015, 12:41


[rofl]

i kako da ne prodam?

Borisa seti se tebe kako ti je bilo u pocetku...coveku da das i popust na tel ili bar gratis da ides da ih snimas ti jednom :-)