Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

@ pomraèeni

koji degen bem ti..  [rofl] [rofl]

bigbad86

Citat: freepartyman poslato 05 Februar, 2015, 23:17
Citat: durmitor2000 poslato 05 Februar, 2015, 20:20
Uvek toplo kad se gaji zdravo i organsko :-)

Kad je retard i treba da ga hapse, i kad nema snega mogu da te izvale jer imaju infracrvene kamere. ZAto se nikad lab ne pravi u kuci nego pod zemljom ;)

Da je mene zvao da mu radim zidnu i krovnu izolaciju sad ne bi bio u zatvoru :P

freepartyman

 Zovem te ja uskoro, necu da rizikujem :D :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bigbad86

Ne frx, imas moje radove na fejsu :P

abarth

Citat: bigbad86 poslato 06 Februar, 2015, 00:58
Citat: freepartyman poslato 05 Februar, 2015, 23:17
Citat: durmitor2000 poslato 05 Februar, 2015, 20:20
Uvek toplo kad se gaji zdravo i organsko :-)

Kad je retard i treba da ga hapse, i kad nema snega mogu da te izvale jer imaju infracrvene kamere. ZAto se nikad lab ne pravi u kuci nego pod zemljom ;)

Da je mene zvao da mu radim zidnu i krovnu izolaciju sad ne bi bio u zatvoru :P


Ovo je holandija i to tamo nije retko uop¹te. Obièno ih provale po raèunu za struju...

monsterbnt

Citat: eclipse4 poslato 06 Februar, 2015, 00:46
hehehe cek cek sto se samarcine tice isti snimak ;)

motaj na 20:10 ako te mrzi da odgledas ceo snimak.... (tip sto se okrece slucajno ispaljuje metak sebi ispred noge)



[eng subs] Combat footage: DPR specops neutralizng the pocket of enemy resistance in Uglegorsk

(ako nekom smeta snimak posto nije slika,nek slobodno obrise)

Najbolja scena je na 1.10
Specijalci....panciri....slemovi....maske... i deda sa unukom i psom u pozadini, vraca se sa pijace....
Ludi rusi :)
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

#27826
Citat: monsterbnt poslato 06 Februar, 2015, 02:09
Citat: eclipse4 poslato 06 Februar, 2015, 00:46
hehehe cek cek sto se samarcine tice isti snimak ;)

motaj na 20:10 ako te mrzi da odgledas ceo snimak.... (tip sto se okrece slucajno ispaljuje metak sebi ispred noge)



[eng subs] Combat footage: DPR specops neutralizng the pocket of enemy resistance in Uglegorsk

(ako nekom smeta snimak posto nije slika,nek slobodno obrise)

Najbolja scena je na 1.10
Specijalci....panciri....slemovi....maske... i deda sa unukom i psom u pozadini, vraca se sa pijace....
Ludi rusi :)

kakva crna pijaca,evakuacija,tj,svi su morali da napuste svoje domove,jer ionako je skoro sve osteceno :(  nazalost....

ali da ima ludih rusa i patriota pokazuje ova slika....nema predaje (dok ih opet kremljanski petokolonasi ne izdaju),vec im je majka rusija zabola noz u ledja.....izgleda da ce sutra opet!

promenili 300 ploca,1000 izvinjenja i na kraju ce ispasti ono sto vec svi znamo....pokusaj trgovine donbas za krim.....medjutim amer nece tako,kaze ukrajina mora biti kompletna,sto podrazumeva i krim......a majmuni iz kremlja na celu sa sahovsim velemajstorom izdali svoj narod pokusavajuci da tako trguju i prikazivajuci se kao samaricani....

samo ne kapiraju,da cak i kad budu izdali donbas,ameri i zapad nece stati dok ne dobiju i krim,osetili su da rusija krvari i ovo ce iskoristiti do kraja.

a sto se rusije tice......to je jedan ogroman curan,koji se samo sepuri na neprijatelja i cim ga opicis nogom,nema ga vise u blizini....plasi se i amera i zapada....a najvise se plase sopstvenih para koje leze u stranim bankama a ne u domacim.

u putina sam do juce verovao.....a od skora bih mu u oci reko "putine pickice  nabijem te na kurac"

pa znate vi sta je SLOBODAN MILOSEVIC za sve ove majmune? pravi PATRIOTA!




monsterbnt

Novorusi ne mogu izgubiti ovaj rat. Rusi su generalno fanaticni i ne predaju se. Mogu svi da izginu. Imaju podrsku lokalnog naroda, dok ukrajinci na silu popunjavaju vojsku.... Fasisti i placenici ne mogu da izadju na kraj sa rusima. A rusija nece ostaviti donbas ne brini. Dobijaju oni dosta iz rusije. I opreme i obucenog ljudstva. Sigurno nisu novorusi sami napravili sisteme za slusanje kodiranih komunikacija, ometanje GPS i bespilotnih, nisu crtali satelitske snimke koje koriste za zasede i napade.... Nije glup mali celavi, pustice ih da sami sebi iskopaju rupu a da ne izgubi nijednog vojnika.
Smrt SVIMA!!!!

mkt


eclipse4

#27829
Citat: monsterbnt poslato 06 Februar, 2015, 02:45
Novorusi ne mogu izgubiti ovaj rat.

i ja bih voleo da je tako i na tome se ide,medjutim,s druge strane ovaj rat ce vrlo lako izgubiti ako majmuni iz kremlja organizuju jos jedan minski sporazum.hunta ce se opet odmoriti,mobilisati,spremiti novu tehniku,primiti pomoc sa zapada i amera i onda ce krenuti u jacu ofanzivu,jer nasima iovako moral visi o koncu.

cim osvoje i krenu ofanzivu kremljanci iz zaustavljaju,udaraju im rampu,a oni su bez kremljanaca bespomocni.
pogledaj samo koliko je heroja Novorusije ubijeno u zadnje vreme,zasto?zato sto su terali napred bez dozvole kremlja.....oni koji nisu bili podcinjeni ubijeni su.....kao psi u podmuklim sacekusama!a onda kao nezna se ko su ih ubili ili se smisljaju razni glupi razlozi zasto su morali da budu likvidirani...

prateci ovaj rat,tek sada vidim kolika su govna ovi ljudi.....za koje sam verovao i ja "rusija-majka"......nedao ti bog takvu majku.......



Citat: monsterbnt poslato 06 Februar, 2015, 02:45
Rusi su generalno fanaticni i ne predaju se.Imaju podrsku lokalnog naroda, dok ukrajinci na silu popunjavaju vojsku....

drug,rusi su svoj obraz prodali prvim minskim sporazumem,da nije potpisan od strane rusa,danas bi kijev bio Novoruski a svi ti desni sektori ajdarovci i ostali hitlerovci bi bili javno lincovani....medjutim,rusija je rekla "krim je nas samo nam on treba,molimo ostale delove ukrajine da ne rade tako (referendum) jer necemo aneksirati"......zatim sta se desilo,izjave poput "samo vi odrzite referendum mi vas odmah priznajemo" nakon referenduma onaj defektni lavrov izlazi na tv i kaze "narod izrazio volju,cestitamo,podrzavamo volju naroda..." ali sta sa tim? nisata!jel su ih priznali?ne!
i predali su se i prodali su se.....ako im je vlast takva,gde im je tu narod da odrze proteste da se digne ...milioni da ustanu.....nema ih nigde,boli ih kurac jes da su isti narod,ali sta? jel u njihovo dvoriste?nije...ko ga jebe brate....

a ako mislis konkretno na Novoruse i podrsku njihovog Novoruskog lokalnog naroda.....nema tu lokalnog naroda,sve su to lokalni ratnici i patriote.....cak se i zene bore barabar sa muskarcima.....a podrska od brace rusa preko grane...ravna nuli...prepusteni izgleda sami sebi....(skoro,bar zelim da verujem da nisu skroz prepusteni sami sebi)

Citat: monsterbnt poslato 06 Februar, 2015, 02:45

Mogu svi da izginu.

e za ovo si upravu.....listajuci i gledajuci kroz istoriju jedino su to i umeli.....da ginu.....nema mozga,samo masa....juri 5000 ljudi kljucevima i srafcigerima na tenk,valjda ce jedan da uspe da skine gusenicu koliko ginu nije frka...bitno je  da tenk stane a posle cemo lako sa posadom....i recicemo kako je rusija zaustavila tenk.....


Citat: monsterbnt poslato 06 Februar, 2015, 02:45
Fasisti i placenici ne mogu da izadju na kraj sa rusima.

fasisti i placenici nemogu da izadju na kraj,slazem se sa tobom,nemogu ni ukrajinci,ako cemo realno.....iako se bore protiv obicnih seljaka,rudara,nastavnika,bastovana...jednostavno vidi se olicenje hrabrosti i kukavicluka.....ali bih tu izdvojio nesto....ja bih ove ljude odvajao od rusa....za mene su to ipak Novorusi....(jel si ikad cuo nekog iz kremlja da naziva donbas Novorusijom?)...tu cak i ne postoji zelja za time.....potpali pod strah od od amera i zapada a petokolonasi pod strah od izgubljenog kapitala.....


Citat: monsterbnt poslato 06 Februar, 2015, 02:45
A rusija nece ostaviti donbas ne brini. Dobijaju oni dosta iz rusije. I opreme i obucenog ljudstva. Sigurno nisu novorusi sami napravili sisteme za slusanje kodiranih komunikacija, ometanje GPS i bespilotnih, nisu crtali satelitske snimke koje koriste za zasede i napade....

u neku ruku je donbas ostavljen i napusten od rusije....iz rusije sam gotovo siguran,zelim jos uvek da verujem,dosta toga stize....ali je nasima glavni izvor sama hunta,jer su picke i beze,napustaju polozaje,ostavljaju tehniku i magacine municija za njima....za ruse verujem da daju satelitske koordinacije,korekciju mozda vatre....sigurno i municiju i jos sto sta....ali je to nedovoljno.....opet ti kazem i naglasavam,cim nasi naprave korak napred,kremlj im spusta rampu....a onda za vreme tog primirija vise gine ljudi nego za vreme ofanzive...nasi su ukrope ogulili od avijacije....unistili im skoro sve tenkove....nista vise nemaju....(nemoj ovo da shvatis doslovno),ali cim se to desi kremlj kaze "stooooj"!!!

ja znam da niko nece javno reci "ej,nas rusi naoruzavaju"....ali takodje vidim i da im rusi ne pomazu ni priblizno dovoljno.

nasi zadrze pozicije,ne smeju da mrdaju,hunta se pregrupise,mobilise,rotiraju,malo raste moral,stize nova tehnika,stara se popravlja farba a za svo to vreme Donjeck i Lugansk se razaraju artiljerijom....deca i ljudi ginu.....i sta sa time?
upravao ono sto si napisao....rusi ce izginuti.....

Citat: monsterbnt poslato 06 Februar, 2015, 02:45
Nije glup mali celavi, pustice ih da sami sebi iskopaju rupu a da ne izgubi nijednog vojnika.

malom celavom niko vise ne veruje.....ne zaboravi da ti ljudi sto se bore tamo za svoju slobodu su upravu RUSI.....tako da mu svaki dan ginu vojnici,i ti malisani,proklet da je i on i svi kojima je para vrednija od deteta....pogledaj malo tu zalosnu decu mrtvu.....srce boli iako ih neznas....ja nemogu da gledam,odmah promenim sliku....mnogo ih je druze mrtvo,previse,gadjaju skole,obdanista,parkove......ali eto....taj mali celavi usta ga jebem,nece ni na to da se sazali....nit poTrosenko,nit obama,nit merkel.....zamisli niko nece.....a sto je najgore za sve su krivi Novorusi i rusi.....

amer je rekao i merkelova "rusija da popusti,povlacenje ruskih vojnika,postovanje suvereniteta i granica ukrajine" (znaci tu je i vracanje krima)
poTrosenko kaze "ne dolazi u obzir nikakva federalizacija ukrajine" (znaci o Novorusiji ni rec,nit odvajanje DNR i LNR)

a sutra u moskvu stize oland i ko jos da ga jebem i tog na nekakvim pregovorima.....pregovori o cemu bre,da pita neko celavog majmuna?jer nedajes krim nazad,ne,ako nedajes o cemu se pregovara kad je vracanje krima opsti uslov!
opremi ljude u novorusiju nek oteraju govna sa kucnog praga a ti brate jebi mater vec jednom i zapadu i amerima i rascisti sa njima jednom za svagda!

monster ili bilo ko drugi...ja ne zelim nikod da ovim uvredim od vas,mozda se ne slazemo u misljenjima ali to i nije bitno....


freepartyman

 Teske rece sa obzirom da dolaze od coveka koji se kleo u Putina do juce..Vidim da si razocaran ali to ti je svet danas nema vise ideala, samo lova..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

do juce brate moj.....cak mi i ruska himna jos zvoni...razmisljam i nju da skinem....

cak i da krene u napad sutrataj mali i celavi  i pregazi i amere i evropu i ukrajince.....nikada mu necu oprostiti te male zivote dece pred kojima je bila buducnost,neko je mozda mogao postati lekar i spasavati tudje zivote,neko profesor...nebitno.....ta deca su uskracena za detinjstvo,igru,druzenje,ma skracena su za zivot......a mogao je da zaustavi ovo na vreme...cak i pre pocetka je mogao....krim je zauzet bez ijednog metka (bili su ispaljeni u vazduh)....tamo su deca ziva i zdrava...zasto ova deca nisu stekla pravo na zivot?

jos jednom kazem,ne zelim nikog nit da ubedjujem u nesto nit da naljutim,sledim samo svoj um i evo godinu dana pracenja situacije svakodnevno po par sati...znaci bukvalno svakodnevno...

freepartyman

 Tebra svi politicari su kurve, tako ispada na kraju..Taj Putin mi je bio gotivan jer je tukao kontru Amerima i njihovoj kabadahijskoj politici a sada...Mislio sam da ce da se okrene Kinezima i da zezne tako Amere...A sad i cujem da Putin ima par miljardi dolara ...Ma uzas, ispade onaj mali sto je nasledio oca u Severnoj Koreji jedini nezavisni lider na svetu koji ne menja stav kako vetar dune..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Citat: Radanovic poslato 05 Februar, 2015, 23:58

i 100000000 ovakvih sluèajeva ...

o¹ da krenemo kolko je vozaèa vozilo sa neèim polomljenim?  M. Danlop je ove sezone sa polomljenom ¹akom (navlaèili mu rakavicu pre trke)  osvojio 2 trke (ako se ne varam Ulster),  Hatchi je sebi na treningu nw200 amputirao deo prsta pri padu,  i trku prvih par krugova vodio, nije osvoijo...
ma milion ovakvih...  de¹ porediti ¹minkere sa gelom u kosi i mu¹karce...  ;-)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

kad bajkeri plaèu kao fudbaleri...............................kad se sjebe motor :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


eclipse4

i Jeste sve i vec receno,i to na prethodnoj stranici [rofl]

OKi