Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

dal' me zajebavas sa ovim knjigama?????? pa ja ovo ne mogu da gledam...brate srce me zaboleloooooooo....ja nisam mogla da odem na sajam knjiga jbg bila sam dekintos iako mi je mica èuvao ulaznicu i prosle godine se iscimao da odem i kupim sta mi treba :-* ove godine sam znala da ne mogu da odem, jer ne bih izdrzala da ne izadjem kao prosle godine sa dve pune kese a nema se paraaaaaaaaaaaaaa....a ovaj seèe knjigeeeee.....oooo zivoteeeeeeeeeeeeeeeeee
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Jbt mogao je da iskantuje i isece malo iverice i da usrafi odozgo na vec postojecu policu da ih prosiri. Ili jednostavno stavi knjige na usku policu i onda ih nekom uzicom preko cele police veze da ne padaju... Koji bolid....

Biker-Boy

da nisam video slike nebi poverovao da mi neko isprica, prosto nemoguce da je neko takav bolid  [doh] [ludak]
I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86

Pa verovatno je u zivotu par puta procitao Politiku, i to sportske strane.

mkt


con3

Hahahhahah ne mogu da verujem hhahahhaahha crcu od smeha pa dal je moguce pa zar mu  nije bilo jednostavnije da kupi vecu policu nego da sve knjige isece hahhahahahah mogu da zamislim scenu kad je odneo knjige da mu iseku . :)

mkt


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

penzos

jbg, u Bgu rasko¹, seku knjige, a u Ni¹u deda u crveno nema za irvase!

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Che

Daleko od toga da opravadavam secu knjiga,

ali nisam imao pojma koliko vas ide u ficka da cita sabrana dela Tolstoja  [blahblah]  :drka:

penzos

Pa msm tebra, daj mi produ¾eni sa mlekom i jednu Karenjinu, ono...  [rofl]
clan biblioteke
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt


Ostoja

A pola ovih knjiga ne mo¾e vi¹e da se nadje, sve stara izdanja.....
Kulturo, eve me....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Bori¹a


mkt


MarkoMZ

Nema zene da ti sere, nema dece da vriste da se deru :D
Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

Dukags


UFF

Citat: MarkoMZ poslato 30 Decembar, 2014, 12:54
Nema zene da ti sere, nema dece da vriste da se deru :D

ko te tero da se zenis jbg

UFF


VR 46

moj covek,kokica mogu na tone da pojedem  [dancing]
Twist of wrist!