Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: Slaninar poslato 02 Decembar, 2014, 11:24
Citat: kosta66 poslato 02 Decembar, 2014, 11:16
svaki kamiond¾ija zna da ni bus nije vozio po pravilu. ako mu je toèak i¹ao uz belu liniju, nije i kusur vozila. vangabaritna vozila moraju da imaju obele¾ja i pratnju, ba¹ zbog toga, ¹to gabarit mo¾e da izaðe iz linije. u ovom sluèaju, vozaè busa nije odmerio dobro, al kad je pa njih boleo kurac za druge, kad sede na èeliku i uvek su u pravu kao privilegovana i ugro¾ena krompir-feler kategorija  tako da, da su se zaglili, bila bi obostrana krivica.

Kao vi¹edecenijski biciklista & bajker, gajim duboko po¹tovanje prema vozaèima kamiona i autobusa. Meðu pa¾ljivijim i solidarnijim. Najgore su ribe s mobilnim u kolima, pa dostavna vozila, pa ljudi koji voze (razma¾enu) malu decu pozadi.
Nisu ni oni sto su bili nekad
Nasi nisu losi, iznenade ponekad ali turke bi u logor sve poslao, sibirski neki

Kostić

ja bi sve na¹e, koji cepaju letnje ture za CG poslao na bicikle, da ih voze jednu turu do mora, pa da vide, ¹ta sve mogu da izazovu svojim bahatim teranjem busa, jurenjem vremena, preticanjem, prekoraèenjem brzine (èovek koji je odgovoran za 20 - 50 ¾ivota mora da bude normalan i to je Amin! ) i tako....

Kostić

a da ne poèinjem o tome, da su me samo u ovoj godini, umalo ubila dva pandura. aj ¹to su panduri, ðeneðene, al ¹to su jedni bili saobraæajci u najgorem scenariju bahatosti. kad sam ih izbego i stao, pita me moj mlaði sin ðole, koji je sedeo iza, 'kako si znao? e sine moj, dobro je ¹to si ovo video i do¾iveo sa ocem, a ne sa alviroviæem (la¾em, nisam spomenuo trmvajd¾iju ;D ) sad to upamti i ure¾i u svest. niko danas nije kao nekad, al zorana èe to da promeni :)

Dukags

Ваистину акбар!

kide


El Jefe

http://s12.postimg.org/jentkp7dp/dete_im_jebem.jpg
Инвестирај у Србију – високо квалитетна и јефтина радна снага
CNN International

Друштво за заштиту од животиња

dzimika

naravno, jos dobiju subvencije od 10000e po radniku da ne moraju da placaju poreze
kad to potrose sele se u drugu zemlju koja im daje subvencije
jeftinije nego ostati

Ivicat


El Jefe

http://s27.postimg.org/gw5m8tp03/Pismo_Adolfu_Hitleru.jpg
Svetolik M. Dragaèevac, sreski naèelnik iz Paraæina, poslao je 25. marta 1941. godine pismo Adolfu Hitleru u Berlin i poruèio mu da æe mu Srbi proliti krv i nogom a¾daje stati na vrat!
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Citat: Ivicat poslato 02 Decembar, 2014, 16:52
Vlajda 5000e
nije, 10000e, dinkic je to davao, ne znam da nisu ovi sada smanjili

monsterbnt

Nisu.....
Fijat dobije 10k za svakog radnika.... Mika iz male mostanice dobije veci porez za svakog radnika.... Osim ako poseduje odgovarajucu clansku kartu....
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

I NCR je dobio 10kp za svakog radnika da bi dosli ovde

mkt

ide zima valja se pripremiti

mkt


mkt


Radanovic

Nova igracka dr.Ervina iz Hrvatske ...







... a evo malo radova od ranije ...





Ivicat


ranko

da preduhitrim Uffa dok nije postovao u svakoj temi hahahah

Uff  :-*

Citat: UFF poslato 03 Decembar, 2014, 11:35
danas stigla registracija, vozim se, jebe mi se bas, pa kad prodam onda cemo videti

http://s29.postimg.org/s042f59hz/IMG_0532.jpg

UFF

pa nije smesno ni zanimljivo ali jeste pomenuto na dva mesta pa je na ta dva i okaceno

ninja66

Citat: Radanovic poslato 03 Decembar, 2014, 10:45
Nova igracka dr.Ervina iz Hrvatske ...







... a evo malo radova od ranije ...





Kakvi radovi JBTE !!!!