Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

1 M. taj zakon je iz doba tomosa na kojima se polagala A kategorija. danas su motocikli daleko br¾i od ovakvog zakona, koji neæe da bude promenjen jer ne donosi pare u kasu i nema se vremena za tu vrstu bezbednosti. a i takva bezbednost bi preæutno i indirektno nama dala neku vrstu prava da teramo 200 uz belu liniju. ja èe¹æe u ovakvim situacijama vozim desno i sporije, ukoliko ne poznajem put ili nisam siguran ¹ta je iza krivine, tj, kakva je frekvencija saobraæaja, gusta il retka

Hurricane


ЯЭВОЛУТИОН

a kofer ....koliko te puta on ispravio zbog toga....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

btw

motorcikli .sa ABS sistemom ne mogu da prodju tehnicki.....moraju imat6i odvojen prednji i zadnji kocioni sitem.
motorcikli sa dva fara ne mogu proci tehnicki
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

dodji u cacak prolazi sve ;D ;D

Grof

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Decembar, 2014, 18:57
btw

motorcikli .sa ABS sistemom ne mogu da prodju tehnicki.....moraju imat6i odvojen prednji i zadnji kocioni sitem.
motorcikli sa dva fara ne mogu proci tehnicki


Kako misli¹ da motorcikli sa 2 fara ne mo¾e proæi tehnièki? Pa veæina modernih motorcikala koji nisu nejkidi imaju 2 odvojena fara?

x3mer89

Kolegi je policajac htio pisati kaznu jer mu na cbr 1000rr 2007. nije radio jedan far. Jedva objasnio da je jedan dugo a jedan kratko svjetlo.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika


perlx

O apsurdistane ti si zemlja cudna...
http://pbs.twimg.com/media/B3w2fyeCcAIC6ad.jpg
...iliti kako tetkcie zamisljaju elektronsko poslovanje.

Dukags


eclipse4

Citat: Slaninar poslato 01 Decembar, 2014, 15:33
Citat: eclipse4 poslato 01 Decembar, 2014, 13:12

a drugo ja nikakvu paralelu ne vidim izmedju ovih crteza i slike sa autobusom

Ne naðoh sliku za levu krivinu. Ali probaj primeniti analogiju - kao ¹to je prikazano za desnu. Sa koje strane svoje trake je veæa preglednost?

zar nije prostije da svako vozi svoju desnu stranu a da se kanemo filozofije odakle se sta vidi?

Andreja

Nije prostije, u desnim krivinama sam uvek bli¾e razdelnoj liniji jer dalje vidim.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt


Kostić

svaki kamiond¾ija zna da ni bus nije vozio po pravilu. ako mu je toèak i¹ao uz belu liniju, nije i kusur vozila. vangabaritna vozila moraju da imaju obele¾ja i pratnju, ba¹ zbog toga, ¹to gabarit mo¾e da izaðe iz linije. u ovom sluèaju, vozaè busa nije odmerio dobro, al kad je pa njih boleo kurac za druge, kad sede na èeliku i uvek su u pravu kao privilegovana i ugro¾ena krompir-feler kategorija  tako da, da su se zaglili, bila bi obostrana krivica.

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 02 Decembar, 2014, 11:16
svaki kamiond¾ija zna da ni bus nije vozio po pravilu. ako mu je toèak i¹ao uz belu liniju, nije i kusur vozila. vangabaritna vozila moraju da imaju obele¾ja i pratnju, ba¹ zbog toga, ¹to gabarit mo¾e da izaðe iz linije. u ovom sluèaju, vozaè busa nije odmerio dobro, al kad je pa njih boleo kurac za druge, kad sede na èeliku i uvek su u pravu kao privilegovana i ugro¾ena krompir-feler kategorija  tako da, da su se zaglili, bila bi obostrana krivica.

Kao vi¹edecenijski biciklista & bajker, gajim duboko po¹tovanje prema vozaèima kamiona i autobusa. Meðu pa¾ljivijim i solidarnijim. Najgore su ribe s mobilnim u kolima, pa dostavna vozila, pa ljudi koji voze (razma¾enu) malu decu pozadi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

i ja gajim po¹tovanje prema svim uèesnicima u saobraæaju, a najvi¹e prema pe¹acima. ali, u autobus ne ulazim. u avion i voz, da. :)