Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Tatica poslato 16 Novembar, 2014, 22:55
Citat: eclipse4 poslato 16 Novembar, 2014, 21:47
Citat: Slaninar poslato 16 Novembar, 2014, 16:39
Citat: UFF poslato 16 Novembar, 2014, 14:02
Ti umres za jedan njen deo a sutra je oni prodaju drugoj drzavi i ko je onda tu ispao magarac i naivcina?
ишао сам пре свега да бих деци и унуцима могао мирно да погледам у очи (а и себи, када се једанпут недељно бријем).

otprilike je to to sta sam i ja napisao,samo iz drugog ugla......zavisi kako pise,kao patriota ili kao izdajnik......ali svi znamo da je uff drugarcina,i da krenemo mi u rat,sigurno bi bio sa nama u prvim redovima,obucen u zmijsko odelo i sa katanom pozadi....ili mozda sa gajbom piva umesto katane :)

UFF

Za ljude bi ginuo, za drzavu ne

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 17 Novembar, 2014, 22:38
Citat: Tatica poslato 17 Novembar, 2014, 21:10

Ако мислиш на избегавање ратова од стране тадашњих држава, квазидржава и светских подбадача, слажем се апсолутно. Ако мислиш на индивидуална избегавања од стране фаца које не трпе када им савест приговара  (што се свуда у свету назива дезертерство) и брисање преко гране док друга деца гину, онда тај ''WD-40'' са слике коју си приложио може да се употреби само за подмазивање окупираних буља, да се окупатори не би много мучили.
Ово није политика, само врло старомодан начин размишљања без кога нас данас не би било ни оволико колико нас је остало, нити на оволико територије коју (још) имамо.

Mislim na to da ne ide¹ u Hrvatsku da puca¹ na kom¹ije - kad su na kraju samo opet svi ljudi izbegli, ni¹ta pametno nije ispalo - samo se bez veze ginulo.
Isto za Kosovo.



to je zato sto se tako htelo....da su ljudi imali malo vise mozga i da su povatali te miseve sa vlasti i strpale u jedan box 2mx2m i samo im kazes,a sada ujedajte se do smrti,ko pobedi bice ubijen,ko izgubi bice pojeden....i narod bi i dalje ziveo srecno i zajedno.

ali cim to nije bilo tako,znaci da je bilo mrznje i u narodu.....

manimo taj rat,predstoji nam novi,koliko vidim vlasnik nasih zivota,iliti aleksandar vucic i ostala bagra oko njega,nas lagano ubijaju....a mi sedimo skrstenih ruku,i naravno kad je kasno,tad se dignemo i polupamo pola drzave ni krivu ni duznu.

eclipse4

Citat: UFF poslato 18 Novembar, 2014, 00:47
Za ljude bi ginuo, za drzavu ne

tako je uffe za brata,sestru,cerku,sina,komsiju,majku,oca,mene,njega,svih sa foruma......ali brate ti nemozes da trcis u ratu non stop od jednog do drugog i stitis nas....nego zauzimas odbranu negde bilo gde sa nekom ekipom i onda pocinjes da branis jedan deo zemlje,da se neprijatelj ne bi probio do tvojih najblizih....obicno je najbolje da kucu branis sto dalje od nje,jer kad je stiglo pred kucom...vec je kasno :)

eto,tako se brani porodica a pre svega drzava ili ta zemlja ;) ;) ;)

UFF

da, ali evo ameri su (sudeci po filmovima) najvece patriote a kad su oni kucu branili?
nalozili ih ko majmune da idu po svetu i ubijaju

toliko o slepim ljudima i navodnom patriotizmu (i ja sam jednom davno bio slep i glup pa sam se iz najboljih razloga vodeci se mislju: bolje za svog veka da spasim jedan zivot nego da popravim milion racunara, probio i pridruzio jednoj da kazemo "posebnoj" jedinici ove drzave i sreca moja da sam na drillu sjebo kicmu pa su me poslali kuci jer ko zna sta bi sve do sad radio za njih i u ime drzave)

od tad za mene ne postoji opste dobro ili lose
postoji samo dobro za mene i meni bliznje i lose za mene i meni bliznje
, i nek sam zbog toga mozda los covek bole me qrac bas, cinjenica je da ne mozes svima pomoci a ako vec moras da biras svedi izbor na tebi bitne ljude, ja vec izabrao

eclipse4

Citat: UFF poslato 18 Novembar, 2014, 01:14
da, ali evo ameri su (sudeci po filmovima) najvece patriote a kad su oni kucu branili?

oni brane dom daleko od svoje drzave bas kao sto sam ti i napisao u prethodnom postu,zar ne?....tj....nije bas da brane dom....mislim,kako da ti objasnim,vidis oni vise nekako brane tvoju naftu od samog tebe,brane tvoje rudinke od samog tebe,stede tvoju struju,menjaju ti politicare koji nevaljaju.....oni su prave patriote...

[rofl] [rofl] [rofl]

bes ti ovo teraj u temu za bull ili za politiku,ovde je mesto za slike ;)

i cuvaj ti svoju garazu,tamo su najvrednije stvari (ako imas ladno pivo u frizu )  ;)

[cheers]

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 18 Novembar, 2014, 00:53
to je zato sto se tako htelo....da su ljudi imali malo vise mozga i da su povatali te miseve sa vlasti i strpale u jedan box 2mx2m i samo im kazes,a sada ujedajte se do smrti,ko pobedi bice ubijen,ko izgubi bice pojeden....i narod bi i dalje ziveo srecno i zajedno.

ali cim to nije bilo tako,znaci da je bilo mrznje i u narodu.....

manimo taj rat,predstoji nam novi,koliko vidim vlasnik nasih zivota,iliti aleksandar vucic i ostala bagra oko njega,nas lagano ubijaju....a mi sedimo skrstenih ruku,i naravno kad je kasno,tad se dignemo i polupamo pola drzave ni krivu ni duznu.

Mr¾nja se lako probudi. Kao i sva niska oseæanja, niske pobude. Kada ima¹ vlast, medije - nahu¹ka¹ ljude za èas. Pogledaj samo na forumu koliko ljudi znaju kakvi su Albanci i mrze ih, a koliko njih je bilo u Albaniji, ili bar na Kosovu? Prièalo s obiènim ljudima?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Andreja

Uèesnici diskusije, pogledajte ovu stranicu teme. Sad proèitajte naslov teme.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Dukags


Slaninar

Citat: Andreja poslato 18 Novembar, 2014, 08:20
Uèesnici diskusije, pogledajte ovu stranicu teme. Sad proèitajte naslov teme.

Da popravimo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

Citat: UFF poslato 18 Novembar, 2014, 00:47
Za ljude bi ginuo, za drzavu ne
za koje ljude, jel za ove ¹to su rasprodali imovinu, oti¹li po svetu ili se natrpali u koko¹injce po obroncima beograda, u ¾elji da svaki dan idu na posao, budu fin graðanski svet i tuku se u pluæa, kako æe da se najebu keve otimaèima srbije?

ili si mo¾da mislio da gine¹ za ¹aku bede koja ili ne mo¾e da ode ili jednostavno ne ¾eli da napu¹ta mesto roðenja. ako si mislio na ovu grupu i ode¹ da pogine¹ za njih, ti si robin hud. meðutim, postoji civilizovano re¹enje, koje ne tra¾i smrt i umanjenje nacije zarad humanitarnog èina.

a to je, jebanje i ¹irenje stanovni¹tva. tako opstaje narod. a ne beograd-praziluk komfor.

izvinjavam se za off.
ps
rrimsko carstvo je propalo zato ¹to nije bilo dovoljno rimljana. a mi odavno ¾ivimo stari rim.

abarth


Slaninar

Citat: kosta66 poslato 18 Novembar, 2014, 09:45
Citat: UFF poslato 18 Novembar, 2014, 00:47
Za ljude bi ginuo, za drzavu ne
za koje ljude, jel za ove ¹to su rasprodali imovinu, oti¹li po svetu ili se natrpali u koko¹injce po obroncima beograda, u ¾elji da svaki dan idu na posao, budu fin graðanski svet i tuku se u pluæa, kako æe da se najebu keve otimaèima srbije?

ili si mo¾da mislio da gine¹ za ¹aku bede koja ili ne mo¾e da ode ili jednostavno ne ¾eli da napu¹ta mesto roðenja. ako si mislio na ovu grupu i ode¹ da pogine¹ za njih, ti si robin hud. meðutim, postoji civilizovano re¹enje, koje ne tra¾i smrt i umanjenje nacije zarad humanitarnog èina.

a to je, jebanje i ¹irenje stanovni¹tva. tako opstaje narod. a ne beograd-praziluk komfor.

izvinjavam se za off.
ps
rrimsko carstvo je propalo zato ¹to nije bilo dovoljno rimljana. a mi odavno ¾ivimo stari rim.


Mislim da je ovo deplasirano. Planeta je prenaseljena. Ljudi ima i previ¹e. Samo kad bi se na globalnom nivou dizala svest, da ljudi ¾ive u miru, da se vole i da se poma¾u. Zvuèi glupo kad ovako ka¾e¹, ali meni je to su¹tina. Ne verujem da æe svet biti bolji ako napravimo svi po 10 dece i ¾ivimo onda u bedi (materijalnoj). Isto kao ¹to ne vredi materijalno blagostanje sa odsustvom i prazninom duha. Treba naæi sredinu - kao i u svemu ostalom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Zverinjak II

Ba¹ bi bilo zgodno èuti va¹e stavove o GMO ali bez zanimljivih fotki po¹to tema izrièito ne dozvoljava fotke.

Slaninar

Citat: Zverinjak II poslato 18 Novembar, 2014, 10:14
Ba¹ bi bilo zgodno èuti va¹e stavove o GMO ali bez zanimljivih fotki po¹to tema izrièito ne dozvoljava fotke.

A o zloupotrebi ¾ivine u propagandne svrhe?!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Radanovic

Citat: Slaninar poslato 18 Novembar, 2014, 09:34

Da popravimo.


nisam steber , al' i ja bi radije slikao drvece nego ovu rugobu

Hurricane


BOKYBOY

Citat: Radanovic poslato 18 Novembar, 2014, 10:27
Citat: Slaninar poslato 18 Novembar, 2014, 09:34
Da popravimo.
nisam steber , al' i ja bi radije slikao drvece nego ovu rugobu

...Sho gabor...? [neampojma]

Ivan1979

Citat: BOKYBOY poslato 18 Novembar, 2014, 12:41
Citat: Radanovic poslato 18 Novembar, 2014, 10:27
Citat: Slaninar poslato 18 Novembar, 2014, 09:34
Da popravimo.
nisam steber , al' i ja bi radije slikao drvece nego ovu rugobu

...Sho gabor...? [neampojma]

Pa one prelepe japanke bez tone sminke su gabori samo takvi.... zamisli na sta ova lici bez sminke kada je sa njom kao avet.   [rofl]