Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Joker poslato 03 Novembar, 2014, 12:55
Slaninar, ti izgleda pokusavas da budes toliko objektivan da si izgubio svaki kontakt sa realnoscu, razmisljanjem i logikom...

Ili ti je toliko dosadno pa nas sve j ovde..

Nevezano za tu prièu, ali ja sam naèuo da postoje neki koji se jebu i kad im nije dosadno...
Svakakvih budala...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt


Slaninar

Citat: Joker poslato 03 Novembar, 2014, 12:55
Slaninar, ti izgleda pokusavas da budes toliko objektivan da si izgubio svaki kontakt sa realnoscu, razmisljanjem i logikom...

Joker, ti izgleda doliko èita¹ tabloide da si izgubio svaki kontakt sa realnoscu, razmisljanjem i logikom...

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

Familija Vucic je inace pojam realnosti, razmisljanja, i pogotovo logike...
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

con3

Citat: Slaninar poslato 03 Novembar, 2014, 15:51
Citat: Joker poslato 03 Novembar, 2014, 12:55
Slaninar, ti izgleda pokusavas da budes toliko objektivan da si izgubio svaki kontakt sa realnoscu, razmisljanjem i logikom...

Joker, ti izgleda doliko èita¹ tabloide da si izgubio svaki kontakt sa realnoscu, razmisljanjem i logikom...


Ti nas zajebavas ili ? :) Sjebali ste temuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

balcan girl

meni je uzasno smesno i bez slike :D :D :D to da li æes ti da mislis da je vulf jr. kriv il nije njega zabole patka bas al ce tebe da zaboliiii debelo kad nam sve ove slatke nove zakone provuku kroz skupstinu :D i ne da æemo da spadnemo na beogradski pasaluk i da æemo da stanemo pod krusku nego nece da nas budeeee bre ni za pod maslaèak... porez 300%, notari sad ovi ima da nas sisaju kao ovce, gmo hrana kao fora zabranjena a ovamooo sadi mile po vojvodini, vakcinisu nam decu èime stignu, za 35% poveæan sterilitet, poplave, klizi¹ta, novi zakoni o radu gde smo odprilike robovi, smanjuje penzije (po ustavu na to nema pravo al ajd sad srbija je ovo) sad samo jos da nas zvekne neki zemljotres ili da nas udari meteorit jer ovo je srbija ovde je sveeeee moguæeeeeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: balcan girl poslato 03 Novembar, 2014, 19:36
meni je uzasno smesno i bez slike :D :D :D to da li æes ti da mislis da je vulf jr. kriv il nije njega zabole patka bas al ce tebe da zaboliiii debelo kad nam sve ove slatke nove zakone provuku kroz skupstinu :D i ne da æemo da spadnemo na beogradski pasaluk i da æemo da stanemo pod krusku nego nece da nas budeeee bre ni za pod maslaèak... porez 300%, notari sad ovi ima da nas sisaju kao ovce, gmo hrana kao fora zabranjena a ovamooo sadi mile po vojvodini, vakcinisu nam decu èime stignu, za 35% poveæan sterilitet, poplave, klizi¹ta, novi zakoni o radu gde smo odprilike robovi, smanjuje penzije (po ustavu na to nema pravo al ajd sad srbija je ovo) sad samo jos da nas zvekne neki zemljotres ili da nas udari meteorit jer ovo je srbija ovde je sveeeee moguæeeeeee 


Sta nas bole patka ionako ce meteorit ili zemljotres dobiti naziv po Novaku Djokovicu ili ti Stefanu... :D :D :D :D   [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 03 Novembar, 2014, 09:37
Citat: mazzi poslato 03 Novembar, 2014, 09:28


Vi¹e verujem zdravom razumu, nego tabloidima. Ne primam se na prièe baba s pijace.
Citat: mazzi poslato 03 Novembar, 2014, 09:28


ako nisi primetio vec verujes u pricu i to dveju baba s pijaca,jedna baba je aleksandar vucic a druga baba je andrej vucic (mala slova,ne zasluzuju da trosim Caps Lock na njih)

mkt


balcan girl

busolovac kako si nam nedostajaoooo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-* :-* :-* :-* :-* [srce] [srce] [srce] kako je bebac?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ikomline


Hattrick


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags



Dukags


Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 03 Novembar, 2014, 20:02
Citat: Slaninar poslato 03 Novembar, 2014, 09:37
Citat: mazzi poslato 03 Novembar, 2014, 09:28


Vi¹e verujem zdravom razumu, nego tabloidima. Ne primam se na prièe baba s pijace.
Citat: mazzi poslato 03 Novembar, 2014, 09:28


ako nisi primetio vec verujes u pricu i to dveju baba s pijaca,jedna baba je aleksandar vucic a druga baba je andrej vucic (mala slova,ne zasluzuju da trosim Caps Lock na njih)

Ne verujem nikome. Ni njima da je sve istina ¹to ka¾u, ali ni onima koji "znaju" da je Andrej znao za tu firmu. Uz to na sudu nije dokazano da je znao i da je kriv. Uz svu sumnju prema na¹im sudovima, ne mogu sa sigurno¹æu tvrditi da je tako, jebiga. Mnogima je lak¹e sve gledati crno-belo, pa ako je neko lo¹, mora sve ¹to ka¾e i uradi biti lo¹e i neistina.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick

Citat: Kanarinac poslato 04 Novembar, 2014, 13:30
Koji PS :D

Iz casova informatike osnovne skole, nogo los  [rofl]
Ali oprastam samo kad vidim ovu blentavu facu  [rofl] [rofl] [rofl]