Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Kanarinac poslato 06 Avgust, 2014, 21:48
Pa dobro, ali ako je neko postavio oglas za 100 evra, zar stvarno mislis da ce da proda u pola cene? To je klasican bezobrazluk. Da je pitao e koja je poslednja cena pa da vidim da li mi odgovara je ok, a ovo su ciganska posla


Nije bezobrazluk: to su njegove pare. Ja sam stavio bajs u oglase za pare koliko me je iza¹ao. Nudi mi lik pola cene. Da mi je frka za pare, ako se niko ne javi, pa zvaæu ga i prodati. On to hoæe, nema vi¹e para - onda da ponudi, ili da, po tebi, bude fin, da me ne uvredi? Ja se lepo zahvalio i rekao da æu posle sezone mo¾da prodati za te novce, da mi je za sad malo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

Slaninar, ¹ta si se ti sad uskopizdio?! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: p0peye poslato 06 Avgust, 2014, 14:16
Ма сматрам да је ок што је баја понудио мање кинте. Нема љутиш.
Исто сматрам да је ок што му је Уфф понудио само точкиће за ту кинту.
То се зове ценкање.
Можда се нађу негде на средини, на пример:
Уфф му да точкиће, покривач и јастуче (за иза леђа) за 50евра и одлично очувану торбу за штапове за голф...
:)

upravo tako, nisam ga napusio vec sam odgovorio adekvatno
da je dao relanu ponudu ne bi dobio "duhovit" odgovor

Citat: Bori¹a poslato 06 Avgust, 2014, 16:23
pa da je ovaj prihvatio, uff bi mu dao tockice za 50e, tako da nije zajebancija nego ponuda koju bi retko ko prihvatio, ali ko zna.. 100 ljudi sto cudi :D

da bi mu sto ne bi, pa samo metal+varenje+peskiranje+plastificiranje+srafovi+tockici izadju 50e a drkanje da ni ne racunam

Citat: Kanarinac poslato 06 Avgust, 2014, 21:45
Citat: Slaninar poslato 06 Avgust, 2014, 18:08
Citat: p0peye poslato 06 Avgust, 2014, 17:59

Citat: Bori¹a poslato 06 Avgust, 2014, 16:23
pa da je ovaj prihvatio, uff bi mu dao tockice za 50e, tako da nije zajebancija nego ponuda koju bi retko ko prihvatio, ali ko zna.. 100 ljudi sto cudi :D
По истој логици може да се закључи да је баја зајебавао Уффа... ;)

Meni nije isto, èovek je lepo napisao ponudu, nije se trudio biti "duhovit".

Ali je bio bezobrazan. Ajde da ti neko ponudi 10,20% manju cenu pa i ajde. Ali ovaj odmah reze na pola. Neka ga je odjebao

bar to, ako te pita jel moze jeftinije jer nema lovu pa mu ti kazes aj moze za 80 a on ti kaze izvini ne bi da te vredjam ne kazem da ne vredi ali ja stvarno nemam vise od 50 onda je ok da mu kazem evo ako nemas nosi je za 50 ili da mu kazem jbg ne moze to je previse nisko, ali prva poruka bilo kome za bilo koji proizvod bez da ista pitas ili da se informises i odmah 50% e to zasluzuje odgovor kakav je dobio, mozda je bezobrazan pa je zato zasluzio a mozda ne kapira da je to sto je uradio bezobrazno pa je opet zasluzio u edukativne svrhe

Citat: Slaninar poslato 06 Avgust, 2014, 21:52
Citat: Kanarinac poslato 06 Avgust, 2014, 21:48
Pa dobro, ali ako je neko postavio oglas za 100 evra, zar stvarno mislis da ce da proda u pola cene? To je klasican bezobrazluk. Da je pitao e koja je poslednja cena pa da vidim da li mi odgovara je ok, a ovo su ciganska posla


Nije bezobrazluk: to su njegove pare. Ja sam stavio bajs u oglase za pare koliko me je iza¹ao. Nudi mi lik pola cene. Da mi je frka za pare, ako se niko ne javi, pa zvaæu ga i prodati. On to hoæe, nema vi¹e para - onda da ponudi, ili da, po tebi, bude fin, da me ne uvredi? Ja se lepo zahvalio i rekao da æu posle sezone mo¾da prodati za te novce, da mi je za sad malo.

zato sto tako razmisljas zato nikad i neces prodati bajs za dobru kintu
ako stavis 500e a on ti ponudi 250e ne dajes mu ga kad ti trebaju pare vec obrises oglas pa stavis 400e i prodas ga za 350 nekom ko nije hteo ni da te zove na cenu od 500e jer nije ni blizu nje a nije bezobrazan da ti nudi mnogo manje, ovako kad bude cena 400 on ce da pozove i kaze jel moze za 350 i tako ti uzmes 100e vise ;) uostalom ne prodaje se kad ti je frka vec se trudis da predvidis situaciju da ti ne bude frka i kad stek krene da se smanjuje ti krenes preventivno da prodajes ono najmanje neophodno po realnim cenama jer ti nije frka i mozes da sacekas pravog kupca

BOKYBOY



Slaninar

Citat: UFF poslato 06 Avgust, 2014, 23:12
zato sto tako razmisljas zato nikad i neces prodati bajs za dobru kintu
ako stavis 500e a on ti ponudi 250e ne dajes mu ga kad ti trebaju pare vec obrises oglas pa stavis 400e i prodas ga za 350 nekom ko nije hteo ni da te zove na cenu od 500e jer nije ni blizu nje a nije bezobrazan da ti nudi mnogo manje, ovako kad bude cena 400 on ce da pozove i kaze jel moze za 350 i tako ti uzmes 100e vise ;) uostalom ne prodaje se kad ti je frka vec se trudis da predvidis situaciju da ti ne bude frka i kad stek krene da se smanjuje ti krenes preventivno da prodajes ono najmanje neophodno po realnim cenama jer ti nije frka i mozes da sacekas pravog kupca

Nikad neæu biti dobar trgovac, nisam u ¾ivotu zaradio na (pre)prodaji. Ali mi je glupo da se vreðam na ponudu.

Za ovo konkretno mi se ne ¾uri i kontam da je kao i sa kolima i motorima: kad sve izakam i bude pred zamenu, onda mogu staviti "realnu" cenu, pa brzo prodati. Ne kapiram ¹to je ljudima lak¹e kupiti kad je sve pred zamenom - izaðe skuplje kasnije, ali valda je svima frka za pare i nadaju se da ipak nije sve pred zamenom.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4


eclipse4


mi¹ko_kolo

Solidna izrada! Nije se raspao! ;D

markokoja92

Citat: njanja poslato 06 Avgust, 2014, 17:38


Bjeljina... audi ostao zarobljen uled kisa




Sta ti je Svajcarsko osiguranje  :)

UFF


Radanovic


SSZGO

Citat: Kanarinac poslato 06 Avgust, 2014, 21:48
Pa dobro, ali ako je neko postavio oglas za 100 evra, zar stvarno mislis da ce da proda u pola cene? To je klasican bezobrazluk. Da je pitao e koja je poslednja cena pa da vidim da li mi odgovara je ok, a ovo su ciganska posla


to je realna ponuda

sve zavisi sta ti znaci 50e, nekome nista nekome puno



Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Tatica


ranko

Citat: UFF poslato 06 Avgust, 2014, 23:12

da bi mu sto ne bi, pa samo metal+varenje+peskiranje+plastificiranje+srafovi+tockici izadju 50e a drkanje da ni ne racunam


sto lazes kad ti onaj iz KV vario za dzabe  [rofl]  [rofl]  [rofl]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: Tatica poslato 07 Avgust, 2014, 11:54
Citat: UFF poslato 07 Avgust, 2014, 04:06
Citat: eclipse4 poslato 07 Avgust, 2014, 00:56



http://s22.postimg.org/8hqmq0qhd/P6173487.jpg

Да није ово доње попрсје можда сликано на Радоињском језеру?
Koji si ti Vampir...:o Naravno da jeste...;D