Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

tokio


Kostić

nie ba¹ tako. ja sam na kp dugo i sva¹ta su mi nudili na ba¹ fiksnu cenu. tra¾im auto u zamenu, nude mi maline, napi¹em fiksno oni pitaju jel mo¾e jeftinije i td. jednom, okaèim bozeje za 150 e i napi¹em hitno fiksno i boldujem, kad lik ¹alje poruku, nudim 12 iljada dinara. ovo je dobra fora, nasmeja se ;D

idanijel


Hohštapler

Citat: tokio poslato 06 Avgust, 2014, 09:01


..nije on debeo, on je " slatki meda"... ;)

ps.
i to neka ba¹ dobro graðena (,)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

@slaninar ovo nije limundi nit je stvar koja je na prodaju na licitaciji, kad postavljas oglas imas opciju da stigliras "omoguci licitaciju" i to nije stiklirano, nit sam ga pitao nit me interesuje koliko on nudi ali kad je vec dao ponudu ja sam njemu dao moju kontra ponudu pa ko zna mozda se i nadjemo negde

Slaninar

Citat: UFF poslato 06 Avgust, 2014, 11:27
@slaninar ovo nije limundi nit je stvar koja je na prodaju na licitaciji, kad postavljas oglas imas opciju da stigliras "omoguci licitaciju" i to nije stiklirano, nit sam ga pitao nit me interesuje koliko on nudi ali kad je vec dao ponudu ja sam njemu dao moju kontra ponudu pa ko zna mozda se i nadjemo negde

Ako ne pi¹e "fiksna cena", normalno je da ljudi ponude svoju cenu za polovnu stvar. Pa èak i za novu. Barem u Srbiji. Da se neki ¹vaba na¹ao zaèuðen, ili mad¾ar, to bih razumeo. Ovako mi malo seljaèki, bez ljutnje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

HRC Boza

Na kp ima cigana koliko hoæe¹, prodajem telefon za 220e on mi nudi 160e. Da sam ga poklanjao tra¾io bi da mu platim po¹tarinu.
Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

jevta

Svako ima prevo da postavi cenu isto ako i da da ponudu ja tu ne vidim nikakav problem.Sve da je bila ponuda da odnese fotolju da ti ne smeta u kuæu.
Prodavèevo je da tra¾i
Kupèevo je da nudi
Prodavci robu prodaju samo kad ima kupaca
Kupci robu kupuju samo ako je ima u ponudi.

I opet najbolji trgovaèki fazon

Do¹la svinja kod koko¹ke i pita da joj koka da jaje,i koka ka¾e 10 dinara komad.Svinja ce na to pa nemam pare,a koka ka¾e pa mo¾e i kompenzacija.Svinja zbunjeno pita ¹ta ti je to kompenzacija?Ka¾e koka pa vidi¹ ti meni da¹ mast , a ja tebi jaja.Na to ce svinja Pa za mast mene mora da zakolju! Odgovori njemu koka  Pa u kompenzaciji uvek neko mora da bude zaklan!!         

p0peye

Ма сматрам да је ок што је баја понудио мање кинте. Нема љутиш.
Исто сматрам да је ок што му је Уфф понудио само точкиће за ту кинту.
То се зове ценкање.
Можда се нађу негде на средини, на пример:
Уфф му да точкиће, покривач и јастуче (за иза леђа) за 50евра и одлично очувану торбу за штапове за голф...
:)
Тренутно сам у Катру, и кажу да си овде некултуран ако се не ценкаш. Тиме их вређаш.
Ја сам купио пар ситница и сваки пут када би се погодили рекао бих ортаку "опет ме је зајеб'о". - значи могло је и јефтиније... ;)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Slaninar

Citat: p0peye poslato 06 Avgust, 2014, 14:16
Ма сматрам да је ок што је баја понудио мање кинте. Нема љутиш.
Исто сматрам да је ок што му је Уфф понудио само точкиће за ту кинту.
То се зове ценкање.
Можда се нађу негде на средини, на пример:
Уфф му да точкиће, покривач и јастуче (за иза леђа) за 50евра и одлично очувану торбу за штапове за голф...
:)
Тренутно сам у Катру, и кажу да си овде некултуран ако се не ценкаш. Тиме их вређаш.
Ја сам купио пар ситница и сваки пут када би се погодили рекао бих ортаку "опет ме је зајеб'о". - значи могло је и јефтиније... ;)

Uff nije ponudio toèkiæe, nego je zajebavao èoveka.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

pa da je ovaj prihvatio, uff bi mu dao tockice za 50e, tako da nije zajebancija nego ponuda koju bi retko ko prihvatio, ali ko zna.. 100 ljudi sto cudi :D

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 06 Avgust, 2014, 16:23
pa da je ovaj prihvatio, uff bi mu dao tockice za 50e, tako da nije zajebancija nego ponuda koju bi retko ko prihvatio, ali ko zna.. 100 ljudi sto cudi :D

Da nije pisao o dasci sa kojom æe se vozati po sobi, mo¾da bi i molo da se protumaèi kao ponuda.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

clutch&brake



Bjeljina... audi ostao zarobljen uled kisa



STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

p0peye


Citat: Bori¹a poslato 06 Avgust, 2014, 16:23
pa da je ovaj prihvatio, uff bi mu dao tockice za 50e, tako da nije zajebancija nego ponuda koju bi retko ko prihvatio, ali ko zna.. 100 ljudi sto cudi :D
По истој логици може да се закључи да је баја зајебавао Уффа... ;)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

p0peye

 
Citat: njanja poslato 06 Avgust, 2014, 17:38


Bjeljina... audi ostao zarobljen uled kisa





Ово или је фотомонтажа или је баја рођен под срећном звездом...  :wtf:
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Slaninar

Citat: p0peye poslato 06 Avgust, 2014, 17:59

Citat: Bori¹a poslato 06 Avgust, 2014, 16:23
pa da je ovaj prihvatio, uff bi mu dao tockice za 50e, tako da nije zajebancija nego ponuda koju bi retko ko prihvatio, ali ko zna.. 100 ljudi sto cudi :D
По истој логици може да се закључи да је баја зајебавао Уффа... ;)

Meni nije isto, èovek je lepo napisao ponudu, nije se trudio biti "duhovit".
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dukags


Kanarinac

Citat: Slaninar poslato 06 Avgust, 2014, 18:08
Citat: p0peye poslato 06 Avgust, 2014, 17:59

Citat: Bori¹a poslato 06 Avgust, 2014, 16:23
pa da je ovaj prihvatio, uff bi mu dao tockice za 50e, tako da nije zajebancija nego ponuda koju bi retko ko prihvatio, ali ko zna.. 100 ljudi sto cudi :D
По истој логици може да се закључи да је баја зајебавао Уффа... ;)

Meni nije isto, èovek je lepo napisao ponudu, nije se trudio biti "duhovit".

Ali je bio bezobrazan. Ajde da ti neko ponudi 10,20% manju cenu pa i ajde. Ali ovaj odmah reze na pola. Neka ga je odjebao

Slaninar

Citat: Kanarinac poslato 06 Avgust, 2014, 21:45
Ali je bio bezobrazan. Ajde da ti neko ponudi 10,20% manju cenu pa i ajde. Ali ovaj odmah reze na pola. Neka ga je odjebao

Bezobrazno bi bilo da je ponudio 1 evro. Ovo je pola cene. Ja prvi nemam pojma koliko vredi jedna fotelja napravljena od auto sedi¹ta. Kolika je tr¾i¹na vrednost? Koliko dugo se prodaje?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kanarinac

Pa dobro, ali ako je neko postavio oglas za 100 evra, zar stvarno mislis da ce da proda u pola cene? To je klasican bezobrazluk. Da je pitao e koja je poslednja cena pa da vidim da li mi odgovara je ok, a ovo su ciganska posla