Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

i da se nadovezem na prethodno, da isla sam u lov, da zaklala sam prase i da zaklala sam pile :D kao neko ko je isao u selo od malih nogu naviknuta sam na to kao pretpostavljam i veæina ovde :D jedino sto nikad nisam nauèila je da lepo oderem zivotinju kad je ubijem, to vi¹e lièi na èereèenje pa mi ne daju vise ni da probam  :D ne ubijam da se ogradim nista sto se ne jede :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 09 Jun, 2014, 16:02
ja ne vidim nikakav problem u ovom hranjenju zmije zivim plenom, koliko puta je neèiji pas zaklao kokosku ili pile?? elem, jel znate kako se npr. sprema jastog? kuva se ziv :D a drugo i lovac ne pogodi srndaca u glavu pa ga ubije na mesto zar ne :D a i kad zakoljes svinju ne umre ona istog trenutka zar ne :D sto kao kad sunes svinji noz u grkljan ona nije ziva jos cirka 5min dok ne iskrvari ili se ne ugusi sopstvenom krvlju :D

zaklao je pile ili kokosku (neznam kako psi kolju al aj da ti verujem ;) ) ali nisi ti drzao kokosku za nogu da nemoze da pobegne....
lovac ne gadja u glavu vec u plecku a tu je smrt brza i od samog pucanja u glavu....

UFF

Citat: eclipse4 poslato 09 Jun, 2014, 15:57
dakle jos jednom zasto zmiji nemoze dati vec ubijenog zeca,kokosku,pacova ili nebitno sta drugo.....zasto mora umreti u najgorim mukama pre nego sto bude izjeden?

zato sto neke zmije nece da jedu mrtav plen

eto, jel sam ti objasnio? :)


a i zdravije je za nju kad proguta ziv nego kad zamrznut plen

i o kakvim nagorim mukama pricas?
ona joj se obmota oko vrata i pluca i zaustavi dotok kiseonika i krvi u mozak i tako ubije plen a sve to traje manje od minuta, napravicu snimak ako zelis

rekao bih da je humanije da udavis nekog nego da ga zakoljes kao sto ljudi rade svinjama, kravama itd..

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 09 Jun, 2014, 16:09
ne ubijam da se ogradim nista sto se ne jede :D :D

sad potpuno razumem onog momka od pre neko vece sto ti se obracao sa milim i tihim glasom  [rofl]

balcan girl

haski je zaklao pile kad je bio mali, skoro je zaklao jagnje :D kolje prilièno dobro mogu ti reæi :D :D a lovci koje ja znam ne pogadjaju uvek u pleæku :D elem kokoska se drzi za nogu kad je èovek kolje zar ne :D da se nadovezem :D sta su lovci? grupa ljudi koja u kafanu ide kroz sumu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: eclipse4 poslato 09 Jun, 2014, 16:11
Citat: balcan girl poslato 09 Jun, 2014, 16:09
ne ubijam da se ogradim nista sto se ne jede :D :D

sad potpuno razumem onog momka od pre neko vece sto ti se obracao sa milim i tihim glasom  [rofl]


brate ali taj lik to ne zna o meni :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: UFF poslato 09 Jun, 2014, 16:11
Citat: eclipse4 poslato 09 Jun, 2014, 15:57
dakle jos jednom zasto zmiji nemoze dati vec ubijenog zeca,kokosku,pacova ili nebitno sta drugo.....zasto mora umreti u najgorim mukama pre nego sto bude izjeden?

zato sto neke zmije nece da jedu mrtav plen


potrudi se malo ebi ga,ima nacina ;)



Citat: UFF poslato 09 Jun, 2014, 16:11
i o kakvim nagorim mukama pricas?
ona joj se obmota oko vrata i pluca i zaustavi dotok kiseonika i krvi u mozak i tako ubije plen a sve to traje manje od minuta, napravicu snimak ako zelis

rekao bih da je humanije da udavis nekog nego da ga zakoljes kao sto ljudi rade svinjama, kravama itd..

ma jeste 2 mikro sekunde traje ;)

mislim da sigurno znas kako ubija tj. kako steze i kada steze i koliko traje......

rani ga ti kako treba...ja te pitao samo kako ti nije zao ;)

bad copy - esi mi dobar

balcan girl

biæe da milica nije sa¾aljive prirode :D :D kao ni ja :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Taraba

Citat: eclipse4 poslato 09 Jun, 2014, 15:57
vodila se tema o davanju zivog plena zmiji,tj da je uvati i polako gusi dok joj ne puknu svi unutrasnji organi a onda dok jos uvek mozda ima imalo zivota u njemu biti ziv izjeden...pitanje je bilo zasto ne mrtav zec,mrtav pacov,mrtav mutatntski morski grgec....

a u tim farmama ne rade (a mozda i rade) zlostavljaci ili kako da ih nazovem umno poremeceni koji sajlama ili rukama dave svinje i pilice.....
smrt je kratka i trenutna,nadam se da razumes razliku koju hocu da napravim......

dakle jos jednom zasto zmiji nemoze dati vec ubijenog zeca,kokosku,pacova ili nebitno sta drugo.....zasto mora umreti u najgorim mukama pre nego sto bude izjeden?
Info: Zmija se zove udav.
Ubija tako ¹to svom plenu ne dozvoljava da udahne vazduh pa se isti onesvesti.
Svaki izdah vazduha zmija oseti i po malo dotegne svoje mi¹iæe, dovoljno da ¾ivotinja ne mo¾e da ra¹iri grudni ko¹ dovoljno za pun udah.
Nisu ni one opstale milionima godina tako ¹to su se razbacivale energijom, nego to rade pametno.

Nema krvi, nema sjebavanja organa.
Takodje, zmije generalno ne ¾vaæu plen i ne grizu ga (nemaju zube za to).

Jel se secac/znas kako se kolje svinja na selu?
Uhvate je èetvorica pa je odvuku gde treba, ponekad i podaleko, a ona skici i vri¹ti iz sveg glasa.
Sva se usere i upi¹a.
Onda joj pridje deda sa no¾akom pa krekete u grlo i prereze joj glavnu arteriju do mozga i grkljan.
E onda se svinja, pre nego ¹to se onesvesti, malo davi u sopstvenoj krvi i koprca.

Misli¹ da je humanije tako?
U mesarama velikim to rade industrijski, ali daleko od utopijskog zami¹ljanja nekih ljudi.
Bio sam u klanici/mesari u Surèinu i video kako ih ubijaju - nije humanije od ove zmije ni malo.

Citat: eclipse4 poslato 09 Jun, 2014, 15:57
to je isto kao kad si rekao svet se svodi na udisanje ili izdisanje vazduha ili umri od gusenja...
svet se svodi na pisanje ili ce ti besika puci od prenagomilane mokrace a onda ces umreti....

neznam koja je poenta bila ali ajde ok
Poenta je da sve na ovom svetu mora da jede, ali ne mora sve da pi¹a i da di¹e.
To je glavna razlika.

Citat: eclipse4 poslato 09 Jun, 2014, 15:57
sto govoris u "trecem licu"...ne jedes meso?
Jedem meso. Taènije jedem ga u ogromnim kolièinama i mnogo ga volim, ali se ne pona¹am licemerno.

Citat: eclipse4 poslato 09 Jun, 2014, 15:57
opet u trecem licu? ;)
bas se nesto odvajas u datim momentima ;)

Ljudi koji jedu meso ali se tobo¾e vreðaju kad vide kako je to meso nastalo su ni¹ta drugo do licemeri.

Razumem ja da su ljudima zmije antipatiène i otuda i komentari kako je bolje umreti na xyz naèin nego biti pojeden od strane zmije.
Zar je bitno? Sve jedno je na kraju smrt... ni¹ta. Kraj. Koga boli kurac kako je do toga do¹lo!?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

eclipse4

Citat: balcan girl poslato 09 Jun, 2014, 16:11
...... a lovci koje ja znam ne pogadjaju uvek u pleæku.........

auuu pa ti lovci udarili previse unutrasnje dezinfikacije ;)

Citat: balcan girl poslato 09 Jun, 2014, 16:11
sta su lovci? grupa ljudi koja u kafanu ide kroz sumu :D

malo si pogresila ;)

naoruzana grupa ljudi koji kroz sumu traze najkraci put do prve kafane ;)

mada ovo je josbolje ;)



balcan girl

taj rad i gajba ladnog u potoku negde :D :D e tako i ja istooo idem u lov :D :D a tako nekako mi izgleda i kad idem na pecanje samo imam manje garderobe i reka ili jezero bude blize uz rostilj :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

RRa¹ko


Plazma Keks

a kada idete da pecate? nataknete onu jadnu glistu ili crvica na udicu pa umocite u vodu da se davi onako probodena cekajuci da se upeca neka riba kojoj iznenada nesto ostro iskasapi usta ili vrat...

marckony


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Twist of wrist!

bigbad86

Usijalo ga sunce, mala povrsina, velika masa, nedovoljno izravnjan tampon pa ispod asvalta vazduh...

Andreja

Tako je mom ortaku ZX7R pao i pukla mu ruèica kvaèila, ni krivom ni du¾nom... Dodu¹e krme ima 220kg al' ¹ta sad, nije ono krivo :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Citat: Taraba poslato 09 Jun, 2014, 16:22
Jedem meso. Taènije jedem ga u ogromnim kolièinama i mnogo ga volim, ali se ne pona¹am licemerno.

Meni je stra¹na ona slika sa zecom koji nema kud da be¾i i zmija æe ga pojesti. Mo¾da sam licemer, ali stra¹na mi je. Da je bar stavio nekog politièara...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

misa-pei

©ta, nije ti ¾ao sirote zmije u tom sluèaju?
Država je najveći neprijatelj naroda