Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

tokio



goranvojska

Citat: Ivan1979 poslato 09 Jun, 2014, 13:52
Citat: PECA BMW poslato 09 Jun, 2014, 13:43
Citat: Ivan1979 poslato 09 Jun, 2014, 13:40
Ako zmiju sa sve zekom nataknes na raznjic pa zavrtis kao pragnje,,,, jel I tada jadan zeka?



jbt al ste brzi , ne stignem ni jednu poruku da otkucam  :P

Kotlic  [neampojma] , ali neki rostilj bi mogli da sprzimo  [thumb_up]

spremaj se ti za put ... vidovdan je blizu ...

Spremam spremam  ;) 

Ove godine pijem samo sokove, ,,,,  od hmelja,,,, od grozdja,,, od kruske  ;D   
ma mozes da pijes slobodno.ja cu da budem tamo pa se ne brini.samo pazi na fotoaparat.za njega nek brine peca.

UFF

Citat: mkt poslato 09 Jun, 2014, 12:38
everytime you say no to sex, somewhere out there a little banny dies

eto covek me razume, ovo je bio samo primer :)

Citat: Joker poslato 09 Jun, 2014, 12:35
Citat: eclipse4 poslato 09 Jun, 2014, 12:06
Citat: UFF poslato 09 Jun, 2014, 11:57
[rofl] ti bese lovac?

a ebi ga ja jesam lovac al ne vezem srndaca za drvo pa da ga lupim sekirom u vugla....

uostalom ako ga promasim (al to tesko ebi ga) pred njim je cela zemaljska kugla da pobegne i ne vrati se....ovaj tvoj jadnicko jedino sto moze je da se vine kroz wc solju,ali si mu i tu preprecio put ;)

A tu ima razlike? Ti zivotinjama dajes sportsku sansu?

pa on to gleda kao sport ili kao prirodnu selekciju

Citat: Slaninar poslato 09 Jun, 2014, 12:46
Citat: UFF poslato 09 Jun, 2014, 11:57
[rofl] ti bese lovac?

Drugaèije je. Da pusti¹ zmiju na livadu da lovi bi bilo sliènije lovu.

tacno tako ali ko je ovde pominjao lov?
ovo je ishrana, to je kucni ljubimac, sto vlasnici macke i psa ne puste ljubimca na livadu umesto da kupuju dzakove i konzerve hrane?

Citat: RRa¹ko poslato 09 Jun, 2014, 13:04
sto ne uze pacovchinu nego dugoushka.. greota!

zato sto je pacov previse mali plen za njega
a nije greota kad das pola pecenog pileta psu?
neko ko cuva dogu koliko mesa mesecno da svom ljubimcu a mogao je i sam da pojede?
zec kostao 400rsd i zmija ne mora da se hrani posle takvog obroka vise od mesec dana, dva meseca opusteno i da ne gladuje dok mi manje zmije jedu po jednog odraslog pacova na 10 dana a pacov kosta 150rsd pa ti racunaj sta se vise isplati

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Slaninar

Citat: UFF poslato 09 Jun, 2014, 14:57

tacno tako ali ko je ovde pominjao lov?

Ti. Prvi.  :)

Citat: UFF poslato 09 Jun, 2014, 14:57
ovo je ishrana, to je kucni ljubimac, sto vlasnici macke i psa ne puste ljubimca na livadu umesto da kupuju dzakove i konzerve hrane?

Ishrana je da zakolje¹ i pojede¹ - ovo mi deluje ba¹ onako surovo. Nema kud da be¾i, tu zmija. Idi bre.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Taraba

A svinja ima gde da be¾i na farmi? Ili ono jadno pile?
Manite se tih gej-hippy shvatanja.

Svet se svodi na jedi ili umri od gladi.
Mislite da ste moralnije osobe ako jedete svinju/pile/kravu koju je neko drugi ubio?
To je isto. Taj mesar ili ¹ta veæ to ne bi uradio da TI nisi njegov kupac, tako da ste direktno odgovorni za smrti mnogo vi¹e ¾ivotinja nego ova zmija.
Da ne pominjemo to ¹to jednom u mesec dana pojede zeca od 0.5kg, a vi toliko mesa sabijete za tri dana ishrane.

Ili svi mr¹ u vegane pa na livadu da pasete ili psst!
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Slaninar

I opet ne bih pustio svinju da pojede zmija, rastrgne ker, nego zaklao. Ili metkom za svinje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Ivan1979

Citat: Taraba poslato 09 Jun, 2014, 15:17
A svinja ima gde da be¾i na farmi? Ili ono jadno pile?
Manite se tih gej-hippy shvatanja.

Svet se svodi na jedi ili umri od gladi.
Mislite da ste moralnije osobe ako jedete svinju/pile/kravu koju je neko drugi ubio?
To je isto. Taj mesar ili ¹ta veæ to ne bi uradio da TI nisi njegov kupac, tako da ste direktno odgovorni za smrti mnogo vi¹e ¾ivotinja nego ova zmija.
Da ne pominjemo to ¹to jednom u mesec dana pojede zeca od 0.5kg, a vi toliko mesa sabijete za tri dana ishrane.

Ili svi mr¹ u vegane pa na livadu da pasete ili psst!

[klanjam_se]


Citat: goranvojska poslato 09 Jun, 2014, 14:57
Citat: Ivan1979 poslato 09 Jun, 2014, 13:52
Citat: PECA BMW poslato 09 Jun, 2014, 13:43
Citat: Ivan1979 poslato 09 Jun, 2014, 13:40








ma mozes da pijes slobodno.ja cu da budem tamo pa se ne brini.samo pazi na fotoaparat.za njega nek brine peca.

[yahoo] Znam ja da ne moram da brinem za sebe ( a ni za aparat  [rofl]  )  pored vas, nego ove godine sam resio da brinem ja o Peci malo za promenu, I da ga ne pustam samog medju zene , oce da ga rastrgnu jadnog , samog, neiskusnog  ;)

UFF

evo slaninar jel bolje ovako?
dao sam joj mrtvog odmrznutog i podgrejanog pacova
umiljato stvorenje jede iz ruke  [rofl]

http://s29.postimg.org/thhkat99z/20140602_002838.jpg

Slaninar

Izgleda k'o ¾iv, jo¹ gleda.... :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Hranim mrtvim plenom i onda ja nisam ubio jel da?
Odgovornost nije na meni, ne osecam se lose
Ali je tog pacova odgajivac stavio u debeli plastican dzak sa jos 10 takvih pacova, pa vezao i ubacio u zamrzivac, ne zam da li se prvo uguse ili smrznu ali znam da krenu da jedu jedne druge dok umiru jer ne znaju sta da rade a instinkt im govori da se bore za zivot... (to sve sam saznao jer sam ga pitao sto ovaj pacov nema pola vrata, nesto ga oglodjalo do koske pa mi covek objasnio) znam samo da ih dobijem zamrznute, izujedane, upisane i usrane pa se ja posle jebavam odmrzavam ih u toploj vodi sat vremena dok se ne dodju na telesnu temperaturu a onda ih tako smrdljive dajem zmijama i eto kao ja sam human, pa mislim da je i tom pacovu lakse da umre tako sto ce zmija da ga uadavi nego da se gusi i smrzava u zamrzivacu dok ga drugi pacovi ujedaju

evo jos slika da ne bude offtopic :)


http://s29.postimg.org/rkgpbva5z/image.jpg
http://s29.postimg.org/t3goul647/image.jpg
http://s29.postimg.org/o7d22w5yv/image.jpg
http://s29.postimg.org/59subwcvr/image.jpg
http://s29.postimg.org/wockdtanr/image.jpg
http://s29.postimg.org/j4r4ud7av/image.jpg

Ivan1979


Andreja

Ahahaha, ova sa pivom je hit :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

Citat: Taraba poslato 09 Jun, 2014, 15:17
A svinja ima gde da be¾i na farmi? Ili ono jadno pile?
Manite se tih gej-hippy shvatanja.

vodila se tema o davanju zivog plena zmiji,tj da je uvati i polako gusi dok joj ne puknu svi unutrasnji organi a onda dok jos uvek mozda ima imalo zivota u njemu biti ziv izjeden...pitanje je bilo zasto ne mrtav zec,mrtav pacov,mrtav mutatntski morski grgec....

a u tim farmama ne rade (a mozda i rade) zlostavljaci ili kako da ih nazovem umno poremeceni koji sajlama ili rukama dave svinje i pilice.....
smrt je kratka i trenutna,nadam se da razumes razliku koju hocu da napravim......

dakle jos jednom zasto zmiji nemoze dati vec ubijenog zeca,kokosku,pacova ili nebitno sta drugo.....zasto mora umreti u najgorim mukama pre nego sto bude izjeden?

Citat: Taraba poslato 09 Jun, 2014, 15:17
Svet se svodi na jedi ili umri od gladi.

to je isto kao kad si rekao svet se svodi na udisanje ili izdisanje vazduha ili umri od gusenja...
svet se svodi na pisanje ili ce ti besika puci od prenagomilane mokrace a onda ces umreti....

neznam koja je poenta bila ali ajde ok

Citat: Taraba poslato 09 Jun, 2014, 15:17
Mislite da ste moralnije osobe ako jedete svinju/pile/kravu koju je neko drugi ubio?
sto govoris u "trecem licu"...ne jedes meso?


Citat: Taraba poslato 09 Jun, 2014, 15:17
To je isto. Taj mesar ili ¹ta veæ to ne bi uradio da TI nisi njegov kupac, tako da ste direktno odgovorni za smrti mnogo vi¹e ¾ivotinja nego ova zmija.
Da ne pominjemo to ¹to jednom u mesec dana pojede zeca od 0.5kg, a vi toliko mesa sabijete za tri dana ishrane.

i ovde bih dodao isto....da treba da se napravi razlika izmedju ubijenja i mucenja pa ubijanja....

Citat: Taraba poslato 09 Jun, 2014, 15:17
Ili svi mr¹ u vegane pa na livadu da pasete ili psst!

opet u trecem licu? ;)
bas se nesto odvajas u datim momentima ;)

eclipse4

ufee da ne citiram slike.....bitno da ga nisi ti licno poslao u mucenje pa u smrt...pusti onog sa zamrzivacem da odgovara na sudnji dan za njegova dela  [rofl] [rofl]

Ivan1979

E, kenjate za medalju  :P


Lazic


balcan girl

 ja ne vidim nikakav problem u ovom hranjenju zmije zivim plenom, koliko puta je neèiji pas zaklao kokosku ili pile?? elem, jel znate kako se npr. sprema jastog? kuva se ziv :D a drugo i lovac ne pogodi srndaca u glavu pa ga ubije na mesto zar ne :D a i kad zakoljes svinju ne umre ona istog trenutka zar ne :D sto kao kad sunes svinji noz u grkljan ona nije ziva jos cirka 5min dok ne iskrvari ili se ne ugusi sopstvenom krvlju :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: Ivan1979 poslato 09 Jun, 2014, 15:48
Sta ce ti rukavice ?

dva razloga:

1. moto fazon u kombinaciji sa majicom :D
2. zmija na poslednjoj slici u gornjem postu je pred presvlacenje (vidis joj bele mutne oci) pa ne vidi najbolje i moze da promasi plen i capi mene za ruku, jer tad lovi samo na miris i toplotu



Citat: Andreja poslato 09 Jun, 2014, 15:56
Ahahaha, ova sa pivom je hit :D

veceramo zajedno :D

http://s28.postimg.org/82k7qajzx/20140602_001731.jpg