Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Citat: balavurda poslato 13 Mart, 2014, 18:33
Citat: monsterbnt poslato 13 Mart, 2014, 15:19
Borili se tako sto su crkavali.... Ajde idi malo do Vlajka pa gledajte u sunce...

Братац, гледаћеш ти и у Сунце и пасуљ, а и у патос кад те звекне у потиљак када се не будеш надао. Били је свој алтруизам најбоље показао док се пењао на позицију на којој се сада налази. Кад будеш своју децу морао, јер држава тако каже, да трујеш како би се тестирале вакцине за неку другу децу која имају мало више пара, е тада ћеш да гледаш око себе и да се питаш шта ово би који мој.
У сваком случају, драго ми је што видим да има људи који на свет посматрају као пензионери:  боли ме уво, ионако ћу да цркнем.

Ајд' у здравље.

Imali smo mi takvog jednog ovde na forumu..... Ali bilo lose vreme, nije mogo gleda u sunce pa umro od gladi....
Znam da vi prosveceni ne gutate to al evo ti ipak jedna...

Smrt SVIMA!!!!

R.I.P.

Slikano pre neki dan u Kneza Milosa :)

ride in peace

Dukags


tamburski

kamikaze a imaju kacige

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

vlada_dee


Major

Citat: R.I.P. poslato 13 Mart, 2014, 22:51
Slikano pre neki dan u Kneza Milosa :)



Sa ovakvom zastitom od vetra rukavice mu ne trebaju ;D

Major


clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

3006


Dukags

uslikao malo pre u centru Novog Sada

Radanovic


UFF

Citat: Dukags poslato 14 Mart, 2014, 13:54
uslikao malo pre u centru Novog Sada


pitanje je postavljeno kome?
ako je drzavi sto onda kutija da narod daje novac?
treba samo ziro racun predsedniku ili gradonacelniku

zozon


Radanovic


monsterbnt

#22935
Mapa sveta iz ''1984''...

Smrt SVIMA!!!!

Andreja



Nikad neæe biti boljeg! (Ne¹to se iz'ebalo, nije photoshop).
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


vlada_dee

Citat: Andreja poslato 15 Mart, 2014, 19:09


Nikad neæe biti boljeg! (Ne¹to se iz'ebalo, nije photoshop).


Buljio sam u sliku oko 5 minuta ovakav mamuran, i saznao sledece stvari:
Koristis fajerfoks a mislim da bi trebao koristiti chrome zato sto ga ja koristim!
Lozis se na cagivu mito.
Imas dobar RAM na kompu jer otvaranje ovoliko tabova zna da sisa ram i da me nervira, bar je tako kod mene.
Mnogo volis MM forum jer ti je bookmark na prvom mestu, a stvarno je forum genijalan i meni je prvi kad otvorim chrome koji bi trebali svi da koriste zato sto ga ja koristim.
Radis u AutoCAD-u.
Mnogo volis MM forum jer ti je bookmark i na zadnjem mestu. Ne, a stvarno je forum genijalan. Genijalan je i zato sto ste manijaci zaludni da ste procitali ovo moje baljezganje dovde.


A da, poslednje sam primetio da je forum pobrljavio i izracunao da je neki procenat od neceg 50500%.

Cmok svima.

Boban_m

Ne znam dal' ovo ide ovde ali...zakacili su GPS predajnik na veliku bijelu ajkulu od 4 m (Lidija) i svaki put kad izadje na povrsinu, mozete da je locirate:

http://www.ocearch.org/