Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MarkoMZ

Four wheels move the body. Two wheels move the soul !!!

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

juga

©topre shvati¹ , ¾ivot ti je lak¹i!!!



aleks89rd


3006

Kako su zavr¹ile...

Pepeljuga


Sne¾ana


Lepotica (posle zveri)


Mala sirena


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Major



balavurda

Да да да, сјајан тип, тотално се сви ложе на њега...

http://21stcenturywire.com/2013/03/06/bill-gates-and-polio-new-vaccines-can-help-reduce-population-by-10-15/

Одлична идеја: помоћи ћу ти да не крепаш од неке болештине са којом су се твоји преци могли изборити претходних 5000 година, а потом ћу ти помоћи да се са тобом твоја генетска линија заврши.

Мрш бре у пичку више материну! Не треба нам ничија помоћ, само нас оставите све више на миру!!!

monsterbnt

Borili se tako sto su crkavali.... Ajde idi malo do Vlajka pa gledajte u sunce...
Smrt SVIMA!!!!

durmitor2000

Citat: monsterbnt poslato 13 Mart, 2014, 14:11
Svetski mega car...


Jeste da mi je gotivan ali mi nije vi¹e toliko po¹to propagira Èedu u ovoj kampanji toliko da nije normalno a samim tim propagira Vuèiæa po¹to mu se ovaj nudi i prodaje za pare a ti stoko veruj u slogane "Vreme je i taèka".




monsterbnt

Ma da li vi zaista mislite da on bilo koga propagira i da prilikom toga zna o cemu prica...
Smrt SVIMA!!!!

durmitor2000

Citat: monsterbnt poslato 13 Mart, 2014, 16:10
Ma da li vi zaista mislite da on bilo koga propagira i da prilikom toga zna o cemu prica...
Zna veruj mi. Blesav, blesav ali brateuuu buranijaa :-)

Zverinjak II


balavurda

Citat: monsterbnt poslato 13 Mart, 2014, 15:19
Borili se tako sto su crkavali.... Ajde idi malo do Vlajka pa gledajte u sunce...

Братац, гледаћеш ти и у Сунце и пасуљ, а и у патос кад те звекне у потиљак када се не будеш надао. Били је свој алтруизам најбоље показао док се пењао на позицију на којој се сада налази. Кад будеш своју децу морао, јер држава тако каже, да трујеш како би се тестирале вакцине за неку другу децу која имају мало више пара, е тада ћеш да гледаш око себе и да се питаш шта ово би који мој.
У сваком случају, драго ми је што видим да има људи који на свет посматрају као пензионери:  боли ме уво, ионако ћу да цркнем.

Ајд' у здравље.

DaChaS

Jel taj odgovor znaci da neces da gledas u sunce sa Vlajkom  [rofl] [rofl] [rofl]

Bori¹a




slikao na prozoru u skoli :D
uffe alal vera :D