Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4


eclipse4

kada mi je uff kupio ulje poslao mi je i privezak sa MM logom,trazim ga vec danima da ga stavim na kljuceve i nemogu da ga nadjem,jedino sto mi je palo na pamet da mi ga je sazvakao buddy (inace ne jede samo srafove,eksere i armaturu od kuce):






medjutim puno dana kasnije uzeh klinca malog is skole (pripravni razred) i slucajno kad ostavih njegovu skolsku tasnu u njegovoj sobi spazih ovo:



uffe brate,moraces da udelis jos neki privezak sirotinji koja sad nema,kako detetu da ukradem omiljenu stvaricu ;) ;) ;)

mkt


UFF

 [rofl]  ne diraj malom vec reci koliko hoces komada  (i smisli alternativni nacin za dostavu)

Bori¹a

Citat: eclipse4 poslato 30 Novembar, 2013, 21:59(inace ne jede samo srafove,eksere i armaturu od kuce)

moj maks jede federe :D ispao mi jedan od one puske za pranje auta, on je prosao i onjusio ga i ja sam se ubio trazeci, i po celom dvoristu i njemu izmedju prstiju i svuda ali je progutao :D

idanijel


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Citat: UFF poslato 30 Novembar, 2013, 23:51
[rofl]  ne diraj malom vec reci koliko hoces komada  (i smisli alternativni nacin za dostavu)

pa za mene i za starijeg sina...a ako ce se reklamiramo i po bolnicu onda i za zenu jedan ;) ;) ;)

jos dva black edition i jedan red......
ili koliko vec mozes da saljes,tj placam ako se naplacuje naravno....a nacin slanja kako tebi odgovara da te ne zahebu penzioneri opet ;)


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


perlx

http://24.media.tumblr.com/f4cdd3656691efbe5f7413403157e5b8/tumblr_miuni7t6QT1rgbm67o1_500.jpg

Svi znamo da su sa padom nacisticke nemacke oslobodjene hiljade zarobljenika iz koncentracionih i zarobljenickih logora.
Ali ono sto se cesto precutkuje jeste da su svi zatvorenici koji su imali rozi trougao (nacisticka oznaka za homoseksualce) bili primorani da odsluze ostatak svoje kazne.
Razlog za to bio je nemacki zakon jednostavno znan kao "Paragraf 175", po kome je homoseksualnost zabranjena.
"Paragraf 175" ostao je na snazi i nakon drugog svetskog rata a presude zasnovane na njemu nastavile su da vaze. Za te ljude oslobodjenje nije stiglo.
Zakon je ukinut tek 1994. godine a u maju 2002. godine nemacki parlament je rehabilitovao sve homoseksualce osudjene tokom vladavine nacista.


Uncle Bob

Malopre mi stigne od virtuelne poznanice koja mi preti veæ godinu dana da æe doæi inaèe ¾ivi u Izraelu.

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

monsterbnt

Za tegle sa dzemom..... da deca ne diraju.....

Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

ajde silikoni u sisama, nikad se necu buniti, ali kada gurnu to sranje u usne, uzasnem se...

monsterbnt

A to je da bolje dihtuje dok pusi....
Smrt SVIMA!!!!

mkt

ovu sam vidjao uzivo aaaaaaaaa jeziva je a tripuje da je riba

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 01 Decembar, 2013, 18:10
Za tegle sa dzemom..... da deca ne diraju.....



mislis da u njive ne bi nasle primenu??? za vrane....

kosta92

Citat: monsterbnt poslato 01 Decembar, 2013, 18:10
Za tegle sa dzemom..... da deca ne diraju.....



hhahaha kakve su jbt, ko tempirane bombe, pored njih nista ostro ne sme da bude! :P
Sam biras kako zivis ! :)