Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.


eclipse4

Citat: Plazma Keks poslato 18 Novembar, 2013, 18:31
Citat: eclipse4 poslato 17 Novembar, 2013, 11:28
zalosna prica,medjutim dosta tih ratnih prica nemaju veze sa istinom.

secam se jedne price koju nam je jedan pukovnik ispricao a vezanu za ciscenje i odrzavanje orzja,ono kao u fazonu,odrzavajte svakodnevno oruzje,mi smo poznati u svetu po odrzavanju oruzja,urednost puske je ogledalo vojnika.......pa onda sledi moralna prica:

kada su se bugari probijali kod nas pa pobili celu neku nasu cetu,onda su ostala samo dva nasa vojnika i jedan top,dok su s druge strane dolazili stotine bugara na njih.....

onda je jedan vojnik rekao drugom,nemamo sanse protiv njih,mnogo ih je i poginucemo sigurno,ali kad vec ginemo daj da se sredimo i da ocistimo ceo top kad vec ginemo nek poginemo uredni.
tako su se oni bacili na posao i izglancali top od blata,naravno bugari naisli i pobili ih,ali su poginuli sa tim urednim i cistim topom koga su isti bugari posle upotrebili protiv nas.

pa kao,jel vidite koliko je bila nasa vojska pedantna,tako i vi trebate odrzavati vase oruzje.


ja tu podignem dva prsta i trazim rec da se obrati,naravno pukovnik mi dozvoli i ja ga samo upitam:

gospodine pukovnice,zar su samo njih dvojica ostali?

-jesu

zar je moguce da im je bila toliko bitna cistoca tenka umesto da pobegnu?

-to su heroji,oni ne beze,oni umiru casno i uredno.

ja se izvinjavam na malo glupo pitanje,ali da li taj top zno da govori?

-kako to mislis,upita me pukovnik.

pa reko nije mi jasno ko je saznao za ovu pricu da bi je prepricao,je ako su bili samo njih dvojica i taj top,neko je morao da progovori o ovome,njih dvojica su poginuli,znaci nisu imali kome pricu da ispricaju,jedino ogicno je da je top to ispricao bugarima ili?

-kaze mnogo je takvih filozofa kao ti proslo kroz vojsku nisam ja prvi a i gore od mene su doveli u red.

ali meni nije bilo jasno,zasto sam ja trebao da budem doveden u red,zato sto nisam pverovao u njegovu totalno besmislenu pricu?

zatim sam ga pitao,zasto nisu onesposobili na bilo koji nacin taj top nego da ga bugari koriste cistog i urednog protiv nas?

e tu me vec zastavnik pozvao da izadjem sa njim i pomognem da donesemo neke karte,ono kao "aj ti posto si vec ustao ajde samnom da donesemo karte dok pukovnik zavrsi"

cim smo izasli u hodnik,odamah mi je rekao,nesto poput,nemoj vise nikada da se pravis pametan na ovakav nacin.... itd itd itd

sorry na offtopicu....razvezo sam se ;)

kapiram zasto to govore. samo prica je debilna za sve pare.
u ovoj imas svedoke. matori koji je pricao sa sinom, preko telefona, sin izvrsi samoubistvo, policija zove roditelje na identifikaciju...

pretpostavljam da ju je tad zadnji put ispricao ;) ;) ;)

Dukags


Lazic

Jel jo ili po ili bond...??? :o  [facepalm]:D




zmiya


eclipse4


Lazic



Bishke

You should do one thing every day that scares you

gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

zmiya


UFF

svako ko nema ovakve nokte bar za slavu treba da ga je sramota!

u najmanju ruku :)

Dukags

samo imate pokvarenu mastu  :D


Hurricane





Radanovic


Lazic

sva obuæa mi je tu o¹teæena...:D

MIGE

Citat: Laziæ poslato 19 Novembar, 2013, 19:02
sva obuæa mi je tu o¹teæena...:D
da si u papucama bio sad ne bi patiku ¹io  :D